خرید بیت تورنت (BTT)

بیت تورنت (Bittorrent) محبوب‌ترین اپلیکیشن غیر متمرکز اشتراک فایل همتا به همتا (p2p) با استفاده از اینترنت است. ارز دیجیتال بیت تورنت کار خود را 2018 به صورت رسمی آغاز کرد. تعداد کاربران فعال بسیار زیاد و کاربردهای پروژه بیت تورنت باعث شده است که بسیاری از کارشناسان آینده خوبی برای آن تصور باشند. برای خرید ارز دیجیتال بیت تورنت می‌توانید از طریق صرافی رمزینکس اقدام کنید.

خرید بیت تورنت

درباره بیت تورنت

این شرکت در سال 2001 توسط یک مهندس نرم افزار آمریکایی با نام برام کوهن (Bram Cohen) شروع به کار کرد.

در جولای سال 2018، جاستین سان، بنیان گذار ارز دیجیتال ترون (TRX)، شرکت بیت تورنت را با قیمت 127 میلیون دلار خریداری کرد.

در سال 2019، شبکه ترون، یک عرضه اولیه کوین (ICO) برای ارز دیجیتال بیت تورنت (BTT) ارائه داد که ظرف زمان کوتاهی توانست 7 میلیون و 200 هزار دلار تأمین مالی کند و بیشتر از 60 میلیارد توکن به فروش برساند.

این شبکه بر اساس الگوریتم اجماع اثبات سهام محول شده (DPos) پایه گذاری شده است که به کاربران امکان رأی دادن می‌دهد. تغییرات عمده در شبکه بر پایه رأی انجام می‌شود. به هر ترتیب، توکن بیت تورنت (BTT) می‌تواند برای اشتراک پهنای باند و فضای ذخیره مورد استفاده قرار بگیرد.

رمزارز بیت تورنت قابل استخراج نیست چون مکانیسم استخراج آن بر پایه الگوریتم گواهی اثبات سهام بر پا شده است. تعداد کل توکن‌های بیت تورنت (BTT)، 990 میلیارد توکن هست که طبق الگوی خاصی توزیع شده و می‌شوند.

بیت تورنت اسپید (Bittorrent Speed) یک پروژه کلیدی است که ویژگی‌های پیشرفته‌تری از اپلیکیشن اولیه عرضه می‌کند؛ سرعت دانلود بیشتر و سیستم توزیع پاداش بر اساس توکن بیت تورنت (BTT) از جمله این موارد است.

آمار و اطلاعات بازار بیت تورنت
وکتور پس زمینه
x
IRR
مقدار
0.01
قیمت
IRR
0
قیمت کل
IRR
0

تاریخچه قیمت بیت تورنت

بیت تورنت سطح رشد متفاوتی را تجربه می‌کند. قیمت بیت تورنت در آغاز کار در جولای 2019 برابر با 0/0006 دلار بود. از همان آغاز روند صعودی به خود گرفت. از ماه مارس 2019 تا می 2019 این ارز دیجیتال از قیمت 00065/0 دلار تا قیمت 00155/0 دلار صعود کرد که تقریباً بیش از 2 هزار درصد افزایش قیمت است. در حالی که این رشد در کمتر از 2 ماه اتفاق افتاده است.

در اواخر سال 2019 کاهش قیمت بیت تورنت شروع شد که تا اوایل سال 2020 هم ادامه داشت. از اکتبر سال 2020 روند صعودی قیمت بیت تورنت آغاز شد و بعد از چند ماه با افزایش چند هزار درصدی به بیش از 0/017 دلار رسید.

راهنمای خرید و فروش بیت تورنت در رمزینکس

خرید بیت تورنت از صرافی ارز دیجیتال ایرانی روند ساده‌ای دارد. صرافی‌ها اغلب یا فروشگاهی هستند یا بازار معاملاتی دارند. بیت تورنت در بازار ارزهای دیجیتال، جایگاه ویژه‌ای برای خود دست و پا کرده است. از تمامی صرافی‌های خارجی و صرافی ارز دیجیتال ایرانی رمزینکس قادر به خرید ارز دیجیتال بیت تورنت هستید. مهم رعایت امنیت و احتیاط برای دوری از هر گونه تحریم و کلاهبرداری است.

 • ابتدا باید در سایت ثبت‌نام کنید
 • مدارک هویتی خواسته شده را ارسال کنید
 • با ارسال مدارک سطح برنزی برای شما فعال خواهد شد
 • تکمیل فرایند احراز هویت
 • فعال شدن سطح طلایی برای شما
 • واریز ریال به حساب
 • خرید ارز دیجیتال مورد نظر
 • فروش ارز دیجیتال مورد نظر
 • برداشت ریالی از حساب

به محض ثبت‌نام اولیه و بارگذاری مدارک خواسته شده، می‌توانید در سطح برنزی به خرید ارز دیجیتال بیت تورنت مشغول شوید. حین اینکه شما مشغول به خرید بیت تورنت هستید، فرایند احراز هویت شما بعد از چند روز تکمیل خواهد شد و قادر به فعالیت در سطح طلایی بدون محدودیت خواهید بود.

خرید بیت تورنت

برای خرید بیت تورنت در صرافی رمزینکس دو راه پیش رو دارید. روش اول این است که مقدار بیت تورنت مورد نظر خود را به طور مستقیم از رمزینکس خریداری کنید. روش دوم هم ورود به رمزینکس تریدر است. رمزینکس تریدر یک بازار معاملاتی همتا به همتا است که شما در آن به طور مستقیم با کاربران وارد معامله خرید و فروش رمز ارز بیت تورنت می‌شوید.

در بازار معاملاتی یا همان رمزینکس تریدر سفارش خرید بیت تورنت خود را به دو صورت سفارش خرید محدود سفارش خرید سریع ثبت کنید. سفارش‌گذاری با قیمت مدنظر خود در بازار، سفارش محدود و ثبت سفارش بر اساس قیمت تعیین شده توسط فروشندگان، سفارش سریع است.

در خرید سریع بیت تورنت سفارش شما در سریع‌ترین زمان ممکن و حتماً صورت خواهد گرفت اما در سفارش محدود خرید بیت تورنت تکمیل سفارش به تطابق قیمت سفارش خرید شما با قیمت سفارش فروش دیگر کاربران بستگی دارد.

فروش بیت تورنت

فرایند فروش ارز دیجیتال بیت تورنت در صرافی رمزینکس به مانند خرید آن، به دو صورت ثبت سفارش فروش محدود و سریع خواهد بود و چگونگی آن دقیقاً مشابه با سفارش‌های خرید است که در بالا توضیح داده شد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه خرید و فروش بیت تورنت و سایر ارزهای دیجیتال از رمزینکس وارد صفحه ی راهنمای استفاده از رمزینکس شوید.

کارمزد خرید و فروش بیت تورنت در صرافی رمزینکس

کارمزد معاملات خرید بیت تورنت در رمزینکس به صورت درصد از هر دو طرف معامله یعنی سفارش‌دهنده (کسی که سفارش را ثبت می‌کند) و سفارش‌پذیر (کسی که سفارش را تکمیل می‌کند) دریافت می‌شود. این میزان کارمزد به حجم معاملات یک ماه اخیر کاربر بستگی دارد.

کارمزد سفارش‌دهنده

 • حجم معاملات ماهیانه کمتر از 50 میلیون تومان با کارمزد 0/3 درصد
 • حجم معاملات ماهیانه 50 تا 200 میلیون تومان با کارمزد 0/2 درصد
 • حجم معاملات ماهیانه 200 تا 500 میلیون تومان با کارمزد 0/15 درصد
 • حجم معاملات ماهیانه 500 میلیون تومان و بیشتر با کارمزد 0/12 درصد

کارمزد سفارش‌پذیر

 • حجم معاملات ماهیانه کمتر از 50 میلیون تومان با کارمزد 0/32 درصد
 • حجم معاملات ماهیانه 50 تا 200 میلیون تومان با کارمزد 0/25 درصد
 • حجم معاملات ماهیانه 200 تا 500 میلیون تومان با کارمزد 0/2 درصد
 • حجم معاملات ماهیانه 500 میلیون تومان و بیشتر با کارمزد 0/18 درصد

کامزد انتقال به کیف پول بیت تورنت

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال بیت تورنت به کیف پول، 100 بیت تورنت می باشد. لازم به ذکر است میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر می باشد.

سوالات متداول درباره ارز دیجیتال بیت تورنت

1 ارز دیجیتال بیت تورنت چیست؟
2 از کجا بیت تورنت بخریم؟
3 آیا برای خرید بیت تورنت نیاز به احراز هویت داریم؟
4 آینده بیت تورنت چگونه است؟
5 آیا می‌توان بیت تورنت را استخراج کرد؟

پاسخ

بیت تورنت (Bittorrent) محبوب‌ترین اپلیکیشن غیر متمرکز اشتراک فایل همتا به همتا (p2p) با استفاده از اینترنت است. توکن بیت تورنت بر اساس توکن TRC-10 کار می‌کند که گفته می‌شود محبوب‌ترین توکن اشتراک فایل در جهان است.

اینستاگرام 2توییتر 2آپارات 2تلگرام 2