زمان مطالعه : ۲ دقیقه

گروه بورس اشتوتگارت،  اپراتور دومین بانک بزرگ آلمان، اعلام کرد که زیرساخت های یکپارچه لازم برای ارائه خدمات جهت سرمایه های دیجیتال، پایان یافته و آن را در نیمه اول سال ۲۰۱۹ ارائه خواهد داد. این خدمات با مشارکت سولاریس بانک، که یک شرکت فین تک مستقر در برلین و ارائه دهنده خدمات بانکی در پلتفرم خود است، انجام شده است.

اگرچه فهرست کامل ارزهای رمزنگاری مورد پشتیبانی در دسترس نیست، این بورس اوراق بهادار قصد دارد در ابتدا ارزهای رمزنگاری مانند اتریوم و بیت کوین را ارائه دهد و سپس دیگر ارزها را بسته به تصمیم خود اضافه خواهد کرد. این صرافی هم اکنون در حال توسعه پلتفرم ارائه اولیه سکه(ICO) خود است. توکن های ایجاد شده بر روی این پلتفرم نیز در صرافی قابل تبادل خواهند بود.

این شرکت مبادلات رمزنگاری برای سرمایه گذاران فردی و نیز نهادی را در دسترس قرار خواهد داد و فرصت سرمایه گذاری را، به خوبی مبادلات اوراق بهادار، تسهیل می کند. با توجه به مقررات، آنها قصد دارند که یک مرکز مبادلاتی چند جانبه را داشته باشند.

این غول بورس اوراق بهادار ورود به دنیای ارزهای رمزنگاری را در ماه آگوست اعلام کرد. اگر چه در آن زمان مشخص نبود این زیرساخت ها چه زمانی آماده می شود. در آن زمان این شرکت گفت:

بر اساس این پلتفرم ما می توانیم تمام خدمات را برای دارایی های دیجیتال یکجا ارائه دهیم. از این طریق به ترویج پذیرش دارایی های دیجیتال کمک می کنیم.

بورس اشتوتگارت، نوعی بورس در اروپا است که امکان مبادلات در کلاس های دارایی مانند سهام، اوراق قرضه، مبادلات سرمایه و به زودی ارزهای رمزنگاری را فراهم می کند. بورس اشتوتگارت با حجم معاملات ۹۳.۸ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۷ در رتبه  دهم قرار گرفت.سولاریس بانک نیز یکی از اولین شرکت های فناوری در اروپا است که مجوز بانک آلمان را به دست آورده است. این شرکت به عنوان یک کسب و کار در زمینه بانکداری فعال است. این شرکت مشتریان خود را قادر می سازد تا تمام فعالیت های تجاری خود را کاملا دیجیتال و سازگار با قوانین مالی انجام دهند. همچنین این شرکت در ماه ژوئن سال جاری بلاک چین سولاریس بانک را راه اندازی کرد که طیف خدمات خود را گسترش داد. این شرکت به یکی از شرکای زیر بنایی برای شرکت های فعال در صنعت ارزهای رمزنگاری و بلاک چین تبدیل شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید