زمان مطالعه : ۲ دقیقه

افرادی که با نام بیتکوین آشنا هستند، احتمالا می‌دانند که تکنولوژی پشت آن بلاکچین (Blockchain) نام دارد ولی در این میان گاهی این دو مفهوم به اشتباه بجای یکدیگر استفاده می‌شوند. این در حالی است که تکنولوژی بلاکچین پتانسیل بسیار بیشتری از کاربردهای صرفا مالی دارد.

این تکنولوژی با استفاده از مهمترین مولفه خود یعنی ایجاد اعتماد، توانسته در حوزه‌های بسیار متنوع دیگری از جمله واقعیت مجازی،‌ هوش مصنوعی، گیمینگ، پزشکی، اینترنت اشیا، زنجیره تامین و غیره، توجه زیادی را به خود جلب کند به طوری که سالانه شاهد تعداد کثیری از پروژه‌های مبتنی بر بلاکچین در دنیا هستیم. هدف از این رویداد آشنایی بیشتر اکوسیستم فناوری تبریز با تکنولوژی بلاکچین و همچنین کاربردهای متنوع آن در حوزه‌های مختلف از زبان متخصصان این حوزه است.

اولین رویداد اقتصاد بلاکچین تبریز، با هدف آشنایی ابتدایی با تکنولوژی بلاکچین و همچنین کاربردهای متنوع آن در حوزه‌های مختلف و گردهم آوردن سرمایه‌گذاران، استارتاپ‌ها، محققان و علاقه‌مندان به حوزه‌ی بلاکچین برگزار می‌شود. سخنرانی فعالان و متخصصان این حوزه، پنل و جلسه‌ی شبکه سازی از بخش‌های اصلی این رویداد خواهد بود.
رویداد اقتصاد بلاکچین تبریز بصورت مستقل و با حامی‌گری شرکت‌های خصوصی و دولتی برگزار می‌گردد.

سخنرانان اصلی

زوبین نعمتی

زوبین نعمتی

استراتژیست بازاریابی و فروش

علی میزانی اسکوئی

علی میزانی اسکوئی

مدیرعامل سیتکس

محمدرضا قدوسی

محمدرضا قدوسی

بنیان‌گذار و مدیرعامل ABC اولین شتابدهنده بلاکچین ایران

عباس آشتیانی

عباس آشتیانی

مدیر تحقیق و توسعه سیتکس

رضا قربانی

رضا قربانی

روزنامه‌نگار فناوری، بنیان‌گذار شبکه راه پرداخت، نویسنده و مترجم کتاب‌های فین‌تک

سعید خوشبخت

سعید خوشبخت

مدیر توسعه و نوآوری کاربردهای سازمانی بلاکچین در آریاتک

[mkd_button size=”large” type=”outline” target=”_self” icon_pack=”” font_weight=”” text=”اطلاعات بیشتر و ثبت نام در رویداد” link=”https://evand.com/events/tabriz-blockchain?icn=recom&ici=ap1″]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید