زمان مطالعه : ۲ دقیقه

آژانس بین المللی رتبه بندی Weiss Ratings، اکنون را بهترین زمان برای خرید بیت کوین می داند و می گوید این پایین ترین سطح برای یک سرمایه گذاری سودآور است.

وایس معتقد است اکنون بهترین زمان خرید بیت کوین اس۱۲

وایس قبلا معتقد بود که بیت کوین نمیتواند به ارزش و ثبات نسبی خود برسد و ودیر  یا زود فرموش خواهد شد امااکنون نظرات متفاوتی را در توییت خود اعلام کرده است .

در یکی از توییت های این آژانس آمده:

بیت کوین در حال رسیدن به سطحی است که بهترین فرصت سال برای خرید آن است.

بیت کوین به عنوان یک سرمایه با ارزش باقی می ماند. ما واقعا فکر می کنیم این نقطه حداقل سرمایه گذاری سودآور برای فردی است که می تواند در ارزهای رمزنگاری سرمایه گذاری کند.

این در حالی بود که وایس در ابتدای سال جاری اعتقاد داشت که بیت کوین جز سرمایه های رده پایین ودر حدی که ان را در رده c سرمایه ها قرار داده بود.

در ماه سپتامبر تحلیلگران هشدار دادند که بیت کوین نیمی از سهم بازار خود را تا سال ۲۰۲۳ به نفع اتریوم از دست خواهد داد. یک پیش بینی جسورانه در حمایت از سایر آلت کوین ها.

خوان ویلاورد، سازنده سایت رتبه بندی ارزهای رمزنگاری وایس و مدل پیش بینی قیمت، در پستی در تاریخ ۱۲ دسامبر در مورد اییاس تاکید کرد. در همین حال در یک مصاحبه ویدئویی طی هفته گذشته، او قاطعانه اظهار داشت که معتقد است بیت کوین دوباره در سال ۲۰۱۹ از دنیای مردگان بازخواهد گشت. وی گفت:

ما در سال ۲۰۱۸ شاهد پیشرفت های زیادی در زمینه پذیرش و تصویب ارزهای رمزنگاری بوده ایم. این امر تا حد زیادی تضمین می کند که ما دوباره یک بازار صعودی را شاهد خواهیم بود و بیت کوین بار دیگر با افزایش قیمت جدیدی مواجه خواهد شد.

در همین حال روز سه شنبه راجر ور به شکلی قاطعانه از این موضوع حمایت کرد. وی مدیر عامل شرکت Bitcoin.com است و در حال حاضر درگیر یک جنگ داخلی بین جناح های آلت کوین بیت کوین کش است.

در حالی که وایس می گوید با آن چه که در مورد بیت کوین کش می گذرد موافق نیست، این را به عنوان راهی برای گسترش ارزهای رمزنگاری به عنوان پول در نظر می گیرد. وایس در توییتی عنوان می کند:

به رغم وجود جدل و اختلافات زیاد پیرامون راجر ور، او تلاش کافی برای تسهیل در پذیرش ارزهای رمزنگاری به عنوان پول دارد که فقط به عنوان یک کالای قابل سرمایه گذاری در نظر گرفته نشود.

طی مصاحبه ای که هفته گذشته با راجر ور انجام شد، او مدعی شد که می خواهد تمام ارزهای رمزنگاری برای داشتن اقتصادی آزاد در سراسر جهان، از طریق اثبات مفید بودنشان به عنوان پول، تلاش کنند.

3 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید