زمان مطالعه : < 1 دقیقه

صرافی‌‌ رمز ارز بزرگ بایننس، نام بازار تتر (USDT)خود را به یک بازار استیبل‌‌‌‌کوین ترکیبی (USDⓈ) تغییر داده است. این به صرافی‌‌‌‌ها اجازه می‌‌دهد که از جفت‌‌های معاملاتی استیبل‌‌کوین بیشتری پشتیبانی کنند.

این صرافی‌‌ همچنین یادآور می‌‌شود که USDⓈ یک استیبل‌‌کوین جدید نیست، بلکه نماد بازار استیبل‌‌کوین جدید بایننس است. بایننس اطلاعیه جداگانه‌‌ای در مورد اینکه دقیقا چه جفت‌‌هایی به این بازار اضافه می‌‌شوند یا منتقل می‌‌شوند، اعلامیه‌‌ای جداگانه منتشر می‌‌کند. این حرکت به دنبال اعلامیه‌‌ی روز ۱۵ نوامبر صورت می‌‌گیرد که طبق آن بایننس، کوین USDC) USD) را وارد فهرست خود خواهد کرد. USDC استیبل‌‌کوینی است که قیمت آن توسط USD شرکت پرداخت بلاک چین سیرکل (Circle) تعیین می‌‌شود. پیش از آن، بایننس پشتیبانی خود را از TUSD) TrueUSD ) و PAX، دارایی‌‌ که قیمت آن توسط USD پکسوس (Paxos) تعیین می‌‌شود، اعلام کرد.
توکن USDCدر ماه اکتبر با همکاری صرافی‌‌ رمز ارز کوین بیس و سیرکل راه اندازی شد. به نظر می رسد که این کوین، کاملا توسط دلار آمریکا پشتیبانی می‌‌شود. این مقدار دلار در حساب‌‌هایی که گزارش ذخایرشان به طور عمومی اعلام می‌‌شود، نگهداری می‌‌شود.
آسف هرژی (ASiff Hirji)، مدیر اجرایی و رییس کوین بیس گفت: “استیبل کوینی که این شرکت منتشر کرده است با نسبت ۱: ۱ توسط دلار آمریکا پشتیبانی می‌‌شود، به طور کامل مورد حسابرسی قرار می‌‌گیرد و کاملا شفاف است.” تتر (USDT) نیز در همین ماه، پس از نوسانی که موجب شد ثبات قیمت بلند مدت خود توسط دلار آمریکا را از دست بدهد و تا ۹۱/۰ دلار نزول کند، به منشا مجادلات تبدیل شد. این مشکلات در میان شایعاتی مبنی بر ورشکستگی صرافی‌‌ رمز ارز بیت فاینکس، که مدیرعامل آن همان مدیر عامل شرکت تتر است، ظهور کردند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید