زمان مطالعه : < 1 دقیقه

Coinbase  یکی از بزرگترین و معروفترین سایت های مبادله ی ارزهای رمزپایه در جهان، اخیرا نوآوری هایی در زمینه ی تجارت رمزنگاری داشته است. یکی از مهمترین و جالبترین های آن ها که برای صاحبان ارزها و موسسات این حوزه مفید است، پلاگین ووکامرسی است که میلیون ها نفر از بازرگانان و مبادله کنندگان را قادر به پذیرش ارزهای رمزپایه از طریق سایت وردپرسی می نماید.

همچنین قادر خواهید بود بیتکوین و لایتکوین را به طور مستقیم ارسال کنید و از امکانات بسیاری بهره مند شوید. همانطور که توسط Coinbase گزارش شده است، ارتقای دسترسی و مبادلات باعث می شود هماهنگی بیشتری نسبت به ارزهای رمزپایه اتفاق بیافتد که نتیجه ی آن سیستم مالی بازتر خواهد بود.

اگر نمیدانید، ووکامرس یک افزونه است که بر پایه ی سیستم مدیریت محتوای وردپرس نوشته شده است. از طریق ووکامرس دروازه ای بر دنیای تجارت الکترونیک گشوده شده است که شما میتوانید به راحتی اقدام به فروش محصولات خود نمایید. اگر بدانید که ۲۸% معاملات آنلاین از طریق ووکامرس صورت میگیرند، بیشتر از پیش به عظمت آن پی خواهید برد. به زودی تمام فروشگاه های ووکامرس قادر خواهند بود تا به مشتریانشان اجازه دهند خرید از راه پرداخت با ارزهای رمزپایه داشته باشند.

افزونه ی coinbase commerce  را می توانید درحال حاضر از سایتGitHub  دانلود نمایید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید