زمان مطالعه : ۴ دقیقه

اندروید یک دستگاه بسیار پرکاربردی است که بیشتر برای ذخیره، ارسال یا دریافت بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتالی محبوب مورد استفاده قرار می گیرد زیرا یکی از رایج ترین نسخه های دستگاه تلفن همراه است. کیف پول های اندرویدی بیت کوین محبوب ترین واسطه ای برای ایمن کردن دارایی های رمزنگاری و دسترسی به توکن ها در هر زمان و در صورت لزوم است. این یکی از مطمئن ترین راه های ذخیره بیت کوین می باشد زیرا دستگاه همیشه در کنار شماست و خطر هک شدن نسبت به دیگر کیف پول ها مانند آنلاین بسیار کم است. در ادامه با رمزینکس همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد بهترین کیف پول های اندروید ارزهای دیجیتال کسب کنید.

 

بهترین کیف پول های اندروید

بهترین کیف پول های اندروید

اگر شما هم بدنبال خرید بیت کوین ونگهداری آن ها در کیف پول اندروید خود هستید در ادامه به برخی از بهترین کیف پول های اندروید اشاره شده است:

کیف پول شماره ۱ Electrum

کیف پول Electrum یکی از محبوب ترین کیف پول های بیت کوین برای اندروید است. پس از دانلود این کیف پول، یک seed از ۱۲ کلمه تصادفی ایجاد می شود که باید آن را یادداشت کنید. کلیدهای خصوصی شما روی کیف پول Electrum قفل نشده اند و شما این استقلال را دارید که بیت کوین خود را در هر کیف پولی ارسال کنید. در طی مراحل تنظیم، باید یک پین ۶ رقمی ایجاد کنید، که می تواند برای تأیید پرداخت ها استفاده شود.

کیف پول شماره ۲ Mycelium

Mycelium یک کیف پول اندرویدی بیت کوین بسیار تحسین برانگیز است که از امتیاز بالایی در گوگل برخوردار است. حتی رابط کاربری آن آسان و تنظیم شده است و این امر باعث می شود هرگونه مبادله بیت کوین با کمک کد QR راحت باشد و همچنین دارای یک دفترچه آدرس برای پرداخت ها است. Mycelium دارای پین امنیتی است و این برنامه از کلیدهای کیف پول کاغذی نیز پشتیبانی می کند. Mycelium هم برای توسعه دهندگان و هم برای کاربران یک انتخاب کامل است.

کیف پول شماره ۳ Trust

کیف پول Trust یک کیف پول محبوب اندرویدی است که با استفاده از این کیف پول قادر به حمل و ذخیره ارزهای دیجیتال خود خواهید بود. Trust یک کیف پول چند ارزی است، که از بسیاری از ارزهای دیجیتالی آلت کوین به همراه بیت کوین پشتیبانی می کند. کیف پول Trust توسط صرافی مشهور، Binance در ژوئیه سال ۲۰۱۸ ایجاد شد. تیم توسعه این کیف پول بسیار فعال است و هر ماه ارزهای رمزگذاری شده بیشتری را به این کیف پول اضافه می کند. کیف پول Trust یکی از بهترین کیف پول های اندرویدی ارزهای دیجیتالی است.

کیف پول شماره ۴ Guarda

Guarda نه تنها یک کیف پول اندرویدی محبوب بلکه به عنوان یک کیف پول محبوب بیت کوین تحت وب نیز عملکرد خوبی دارد. کیف پول Guarda قابل اعتماد است و از ویژگی های امنیتی پیشرفته ای برخوردار است. این کیف پول تقریباً از تمام نسخه هایی مانند Android ،ios ،Linux و Mac پشتیبانی می کند.

 

کیف پول شماره ۵ Green Address

Green Address یکی از محبوب ترین کیف پول های آندروید بیت کوین در میان کاربران، به ویژه کسانی است که به حفظ حریم خصوصی، ناشناس بودن و امنیت آن اهمیت می دهند. ویژگی های اصلی امنیتی آن شامل قابلیت های چند امضا و تأیید هویت ۲ عاملی است. Green Address هرگز کلیدهای خصوصی کاربران خود را ذخیره نمی کند.

 

کیف پول شماره ۶ Bread Wallet

یکی دیگر از بهترین کیف پول های اندروید Bread Wallet  است. این کیف پول یکی از کیف پول های برتر اندرویدی برای بیت کوین است. Bread Wallet یک کیف پول دوستانه مبتدی است. تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی باعث می شود این کیف پول یکی از بهترین برنامه های اندرویدی بیت کوین باشد. Bread Wallet یک کیف پول بسیار ایمن است و از روند ساده و مناسبی برخوردار است.

بهترین کیف پول های اندروید

کیف پول شماره ۷ Edge Wallet

Edge قبلاً با عنوان Airbitz شناخته می شد، این کیف پول به راحتی امکان مدیریت بیت کوین را برای شما فراهم می کند. Edge یک کیف پول HD است که ویژگی احراز هویت دو عاملی را با قابلیت بازیابی و تهیه نسخه پشتیبان مناسب ارائه می دهد.

کیف پول شماره ۸ Jaxx

Jaxx به دلیل سرعت و سهولت استفاده بسیار محبوب شده است. با فشار دادن یکی از دو دکمه “Send” و “Receive” روی صفحه می توانید ارزهای دیجیتال خود را ارسال یا دریافت کنید. ویژگی دیگر Jaxx امکان تنظیم سرعت پردازش معاملات با تغییر اندازه کمیسیون است که به کاربران امکان می دهد اولویت را برای معاملات خاص تعیین کنند. همچنین، این نرم افزار از ده ها ارز از جمله Bitcoin ،Ethereum ،Dash ،Litecoin و توکن مانند QTUM ،EOS ،TenX و بسیاری دیگر پشتیبانی می کند.

کیف پول های موبایل راحت ترین راه برای ذخیره ارزهای دیجیتالی شما هستند و از اعتبار بالایی نیز برخوردار می باشند اما با آمار نا امید کننده در مورد هک شدن همراه است. قبل از انتخاب کیف پول موبایل ارزهای دیجیتال خود، لازم است سطح امنیت و همچنین ارزهای پشتیبانی شده توسط آن را در نظر بگیرید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید