زمان مطالعه : ۳ دقیقه

ارزش بیت کوین در نتیجه فروش ۵ هزار بیت کوین به ارزش ۶۲۰۰ دلار باعث سقوط ارزش این ارز رمزنگاری شد. برخی از افراد معتقد هستند که ارزشی که برای فروش بیت کوین در نظر گرفته شده بوده است ۸۲۰۰ دلار بوده است که به اشتباه ۶۲۰۰ دلار فروخته شده است. خوشبختانه خسارت وارد شده تنها به یک مبادله بوده است و در چند روز اخیر دوباره ارزش بیت کوین چیزی حدود ۱۰ درصد افزایش یافته است. در ادامه با رمزینکس همراه شوید تا اطلاعاتی در خصوص تحلیل قیمت بیت کوین در اختیارتان قرار دهیم.

تحلیل قیمت بیت کوین

اما آیا این سقوط ارزش ادامه پیدا میکند؟ آیا امکان دارد که بار دیگر ارزش این ارز رمزنگاری شده به پایین تر از ۶ هزار دلار برسد؟
بر اساس گزارشی که از سوی Indexica منتشر شده است، مارک موبیوس، سرمایه گذار پیشگام سهام در اقتصادهای در حال ظهور معتقد است که این روزها علاقه افراد برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین افزایش یافته است. اما جالب است که این شخص هنوز در این ارزها سرمایه گذاری نکرده است چرا که معتقد است با ریسک زیادی همراه است.
اما بالاخره الان زمان خرید بیت کوین هست یا نه؟
BTC / USD
اخیرا قیمت بیت کوین افزایش قیمت زیادی را تجربه کرده است و نزدیک به مرز مقاومتی ۸،۴۹۶.۵۳ دلار شده است. بعد از فروش بیش از ۸ هزار دلار در ۳ روز اخیر، اخیرا ارزش این ارز به زیر ۷ هزار رسیده است.
با وجود این تغییرات هنوز هم شیب تغییرات ارزشی بیت کوین مثبت است. اگر EMA ۲۰ روزه برگزار شود، در بازار گاوی جفت BTC / USD با ارزش ۸۵۰۰ دلار به فروش می رسد. اگر این کار به درستی انجام شود، در آینده نزدیک ارزش بیت کوین به ۱۰ هزار دلار نیز می رسد.

قیمت بیت کوین
اما اگر بازار خرسی در برنده این میدان باشد، احتمالا ارزش این ارز به زیر ۵۹۰۰ دلار نیز می رسد.
ETH/USD
ارزش اتریوم روز به روز در حال افزایش است و اکنون از ۲۵۶ دلار به ۳۰۰ دلار نزدیک شده است.
در حال حاضر جفت ETH / USD به مرز حمایتی ۲۲۵.۳۹ دلار رسیده است. اما اگر همه چیز در بازار گاوی به خوبی پیش رود، ارزش آن به ۳۰۰ دلار نیز می رسد.

قیمت بیت کوین
اما اگر این پشتیبانی متوقف شود، احتمال اینکه ارزش این ارز به ۲۲۵ دلار نیز برسد وجود دارد!
به خاطر داشته باشید که کلیه تحلیل هایی که در این قسمت انجام می شود، به معنای تشویق و یا عدم تشویق شما در ارزهای رمزنگاری شده نیست. همیشه به خاطر داشته باشید که سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده ریسک زیادی دارد.

قیمت بیت کوین

XRP/USD
ارزش ریپل اخیرا افزایش داشته و به ۰.۴۵ دلار رسیده است. اما به نظر نمی رسد که بتواند این سطح را رد کرده و افزایش بیشتری پیدا کند.
اما اگر همه چیز در EMA ۲۰ روزه خوب پیش برود احتمالا ارزش این ارز به ۰.۶ دلار با کمی مقاومت در ۰.۵ و ۰.۵۵ دلار برسد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید