تعدادی از صرافی های بزرگ پس از انشعابی که در 16 نوامبر در بلاک چین بیت کوین کش (BCH) اتفاق افتاد از هر دو توکن حاصل پشتیبانی می کنند. در حالی که هارد فورک برنامه ریزی شده به عنوان ابزاری برای ارتقاء شبکه در نظر گرفته شده بود نسخه قدیمی و استاندارد بیت کوین ABC خود را در برابر یک توکن و شبکه رقیب با عنوان Bitcoin SV یافت که توانسته است حمایت کافی از جانب ماینر ها را نیز کسب نماید.

 تولید زنجیره جدید در بلاک چین بیت کوین کش

پس از این هارد فورک که در ساعت 18 (به وقت جهانی) روز پنج شنبه اتفاق افتاد، مشاهده گردید که هر دو شبکه در حال تولید بلاک های جدید می باشند؛ با این وجود Bitcoin ABC موقعیت غالب را در اختیار داشت. در زمان نوشتن این مطلب، ABC به تعداد 34 بلاک بیشتر از SV استخراج کرده بود و با توجه به داده های  Coin Dance، 59 درصد از قدرت هش شبکه را در اختیار داشت.

 

تولید بیت کوین کش SV

روز جمعه بایننس (Binance) اعلام کرد تمام کاربران واجد شرایط می توانند هم BCH ABC و هم BCH SV را دریافت کنند. این توکن ها به عنوان نتیجه ای از ارائه پشتیبانی ذی نفعان مختلف برای نسخه رقابتی نرم افزار بیت کوین کش ایجاد شدند.

قیمت گذاری و معاملات بیت کوین کش SV

بایننس کش ی نرم افزار بیت کوین کش ایجاد شدند.اعلام کرد تمامی توکن ها با توجه به تصویر لحظه ای موجودی توکن بیت کوین کش در ساعت 4:40 (به وقت جهانی) در 15 نوامبر بر اساس نسبت 1 BCH = 1 BCH ABC و 1BCH = 1 BCH SV تخصیص داده شده اند. این صرافی همچنین امکان داد و ستد زوج های جدید شامل BCH ABC/BTC، BCH ABC/USDT، BCH SV/BTC و BCH SV/USDT را فراهم کرده است که از ساعت 8 روز 16 نوامبر در دسترس قرار گرفته اند. سپرده گذاری و برداشت توکن های جدید هنوز امکان پذیر نیست، با این وجود، بلاک چین و کیف پول های آن قابل استفاده و پایدار هستند.

افزایش مقبولیت بیت کوین کش SV

صرافی های Bitfinex و Poloniex اعلام کردند که تغییرات برای پذیرش رمز ارز های جدید را آغاز کرده اند.

در توئیتر Bitfinex آمده است:

اعتباردهی BAB و BSV با موفقیت برای کاربران Bitfinex انجام شده و پوزیشن های BCH عودت داده شده اند. نماد BCH تا زمان تکمیل فورک اختصاص داده نخواهد شد.

همچنین Poloniex نیز در توئیتر خود اعلام کرده است:

ما عملیات تبدیل بیت کوین کش به BCHABC و BCHSV را تمام کرده ایم. بازار مربوط به بیت کوین کش در حال حاضر غیر فعال است. بازار BCHABC/BTC، BCHSV/BTC، BCHABC/USDC و BCHSV/USDC باز شده است. سپرده گذاری و برداشت BCHABC و BCHSV همچنان متوقف شده و تا زمان تثبیت شبکه نیز متوقف خواهد ماند.

اطلاعات بازار توکن های جدید بیت کوین کش

در زمان نگارش این مقاله، سایت CoinMarketCap به عنوان ارائه دهنده داده های مربوط به رمز ارز ها، هر دو توکن BCH SV و BCH ABC را به ترتیب با قیمت های 64 و 227 دلار در فهرست خود قرار داده است. این سایت همچنین رمز ارز بیت کوین کش را نیز با قیمت 405 دلار در فهرست خود مشخص کرده است. اگر داده ها در این مرحله اولیه درست باشد قیمت های ارائه شده نشان می دهند که SV به صورت روزانه با کاهش 23 درصد رو به رو شده، در حالی که ABC به میزان 1.2 درصد رشد داشته است.

در حال حاضر نظری وجود ندارد.