زمان مطالعه : ۳ دقیقه

با گسترش بازار ارزهای دیجیتالی و استفاده ­ی قانونی از آن ها در بیشتر کشورهای پیشرفته، مردم به دنبال روش ها و تکنیک هایی خاص جهت کسب درآمد بیشتر از این نوع ارزها می باشند. به همین منظور اکثر آنها به خرید و نگهداری ارزهای دیجیتالی می پردازند تا میزان سودشان افزایش یابد و در نهایت می فروشند تا درآمد بیشتری کسب نمایند. این راه یکی از راحت ترین و ساده ترین روش های کسب درآمد از ارزهای دیجیتالی است. جهت اطلاع از روش های دیگر کسب درآمد از ارزهای دیجیتالی در ادامه ­ی این مقاله با رمزینکس همراه شوید.

تکنیک های کسب درآمد از ارزهای دیجیتالی

در ادامه ­ی مطلب به چند مورد از تکنیک ها و روش های کسب درآمد از ارزهای دیجیتالی پرداخته شده است:

Passive Income from Dividend Payouts (درآمد منفعل از پرداخت سود )

درآمد منفعل به عنوان یک منبع درآمد جمع آوری شده به صورت منظم تعریف می شود که نیاز به نگهداری ندارد. پرداخت سود سنتی دریافت شده از ذخیره­ی ارزهای دیجیتلی به عنوان منبع درآمدی غیر فعال در نظر گرفته می شود که بسیاری از افراد از آن بی خبر هستند. برخی از سکه ها نظیر NEO یا VeChain به میزان ۵ تا ۱۰ درصد سود به ازای هر سال پرداخت می کنند، که این سود به صورت ارز دیجیتالی ارائه می شود. به عنوان مثال، دارنده های ارز دیجیتالی NEO سود خود را به صورت GAS کسب می کنند که این سود به عنوان یک سوخت در بلاکچین NEO استفاده می شود.

کسب درآمد از ارزهای دیجیتالی

Airdrops

در این روش به زبان ساده می توان گفت که Airdrops  به شما این امکان را می دهد که اگر پروژه­ی بلاکچین توزیع سکه های رایگان یا توکن را در جامعه­ ی ارز دیجیتالی آغاز کند، می­ توانید سکه های رایگان و بدون سرمایه گذاری دریافت نمایید. با استفاده از Airdrops شما قادر به دریافت ارزهای دیجیتالی بدون نیاز به سرمایه گذاری می باشید، با این وجود باید ابزارهای خاصی نظیر کیف پول اتریوم، تلگرام، توییتر و ایمیل داشته باشید. هدف اصلی Airdrops توزیع دارایی های ارز دیجیتالی در بین مردم و استفاده از آن است.

 Mining (استخراج)

استخراج ارزهای دیجیتالی یکی از بهترین روش های کسب درآمد است، برای این منظور نیاز به سخت افزارهای نظیر کامپیوتر و gpu است. اما شما قادر به استخراج ارز دیجیتالی بدون هیچ سخت افزاری نیز می باشید، هر چند که داشتن سخت افزار در سریع تر کردن روند و کسب سکه­ های بیشتر تاثیر گذار است. برای استخراج ارزهای دیجیتالی باید مسائل پیچیده­ ی ریاضی را حل کرده و در مقابل حل مسئله یک پاداش دریافت نمایید.

توجه کنید که هر چه ارزهای دیجیتالی بیشتری تولید می شود، مسائل سخت تر و سخت تر می شوند که زمان زیادی را از شما خواهند گرفت. جهت استخراج سریع تر باید سخت افزارهای مناسب، واحد های خنک کننده و برق داشته باشید. مسئله­ ی دیگری که باید به آن توجه کنید این است که بسیاری از افراد همچنین در حال تلاش برای حل یک مشکل مشابه در همان زمان می باشند، بنابراین اگر کامپیوتر شما سرعت بالایی نداشته باشد، هیچ سکه­ ای کسب نخواهید کرد.

کسب درآمد از ارزهای دیجیتالی

Work for cryptocurrency

بسیاری از کارفرمایان، دستمزد کارمندان خود را به صورت ارز دیجیتالی پرداخت می کنند. اگر شما به صورت آنلاین کار می کنید و یا یک شغل دارید که به شما اجازه می دهد این کار را انجام دهید، این یک راه عالی برای کسب درآمد با استفاده از ارز دیجیتالی است. بلاگ هایی که به صورت اختصاصی به ارز دیجیتالی اختصاص داده شده ­اند نیز به نویسندگان خود ارز دیجیتالی می پردازند.

از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه بودید، صمیمانه از شما متشکریم، توجه داشته باشید که بازار ارزهای دیجیتالی بسیار بی ثبات است، از این رو باید استراتژی سرمایه گذاری دقیقی برای قدم گذاشتن در آن داشته باشید. استفاده از نمودارها و سیگنال ها به شما در این راه بسیار کمک می کند. در بیشتر روش های دیگر کسب درآمد ارزهای دیجیتالی نیز باید حتما کیف پول تهیه کنید و فعال باشید تا بتوانید بدون سرمایه گذاری ارز دیجیتالی کسب نمایید.

در صورت اطلاع یا استفاده از سایر روش های کسب درآمد از ارزهای دیجیتالی لطفا نظرات خود را در کامنت ها بیان کنید تا دیگر کاربران نیز از آنها بهره مند شوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید