زمان مطالعه : < 1 دقیقه

پیدایش ریپل XRP و ترون TRX

بدون شک سال ۲۰۱۷ میلادی از بزرگترین و ارزشمندترین سال ها برای ارزهای مجازی بوده است چرا که ارزش بازار آن ها از ۱۸ میلیارد دلار در اوایل این سال به حدود ۸۰۰ میلیارد دلار در پایان آن رسید. این در حالی است که متاسفانه پس از این افزایش چشمگیر و اساسی ارزش ارزهای دیجیتال بازار آن ها با یک نزول بسیار بزرگ همراه شد به طوری که تقریبا قیمت همه ی ارزهای دیجیتال سقوط کرد و ارزش بازار آنها در آوریل سال ۲۰۱۸ به کمترین مقدار آن در این سال یعنی ۲۵۴ میلیارد دلار رسید. خوشبختانه بر اثر همکاری ها و مشارکت های صورت گرفته در این بازار و همچنین این که خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی ها مهیا شده و نسبت به گذشته آسانتر و راحتتر گردیده است کم کم و به آرامی شاهد بازگشت بازار به اوج قبلی اش خواهیم بود.

اگر بخواهیم معیاری برای این که یک موضوع چقدر در دنیای دیجیتال مورد نظر مخاطبین است معرفی کنیم بهترین معیار سرچ و جستجو در گوگل است. در این میان دو ارز ریپل XRP و ترون TRX در ماه ژوئن میلادی سال ۲۰۱۸ جزو محبوب ترین و پر مخاطب ترین ارز ها بوده اند. با مراجعه به اطلاعات منتظر شده از روند جستجوهای گوگل در ماه ژوئن میتوان به این حقیقت پی برد که ریپل و ترون با افزایش محبوبیت در فضای ارزهای دیجیتال روبه رو هستند.

در اخرین روند متنشر شده از جستجوهای گوگل هنوز بیت کوین بیشترین جستجو را به خود اختصاص داده است اما ترون یکی از ارزهایی است که در حال مبارزه با این برتری بیتکوین است. در این روند ترون پس از دو ارز EOS و NEO بیشترین سرچ را به خود اختصاص داده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید