زمان مطالعه : ۳ دقیقه

۶. Green Address

زمان آن است که از قانون “برو سبز” در فضای رمزنگاری پیروی کنید. اگر همیشه می خواهید تنها کنترل کننده باشید ، آدرس سبز را انتخاب کنید ، زیرا از معاملات بیت کوین شما با تأیید هویت دو عاملی محافظت می کند ، به شما اجازه می دهد محدودیت هزینه ها و معاملات حد مجاز را تعیین کنید. علاوه بر این ، کاربران می توانند به راحتی و بدون ایجاد امنیت امنیت ، از طریق ورود به سیستم در حالت “تنها ساعت” وارد شوند. این کیف پول چند امضایی و تعیین کننده به شما امکان می دهد محدودیت هزینه و نرخ معاملات محدود را تعیین کنید و به شما امکان کنترل بی سابقه ای را می دهد.

۷. Atomic Wallet

اگر به دنبال بهترین کیف پول رومیزی بیت کوین هستید ، پس از آن کیف پول اتمی را انتخاب کنید. در حال حاضر از ۳۰۰ سکه و نشانه پشتیبانی می کند. این کیف پول شفاف ، قدرتمند و قابل اعتماد به کاربران امکان می دهد تلاش های صرف شده برای مدیریت دارایی های رمزنگاری را کاهش دهند. اعتبار به معاوضه اتمی غیر متمرکز خود می رود تا از مبادله زنجیره ای متقابل جلوگیری کند و از خطرات شخص ثالث جلوگیری کند. علاوه بر این ، آن را ساخته شده است در ShapeShift ، ChangeNOW و Changelly مبادله برای سکه ها که هنوز توسط مبادله اتمی پشتیبانی نمی شود. به لطف رمزگذاری قوی و راه حل عاری از حضانت ، فقط شما بر روی رمزگذاری کلیدهای خصوصی کنترل وجوه خود را انجام می دهید.

۸. MultiBit HD

MultiBit HD یک کیف پول رومیزی سبک و آسان برای استفاده است. این آسان برای نصب کیف پول به سرعت با شبکه هماهنگ می شود و برای چند دقیقه آماده استفاده است. این پشتیبانی از چند زبانه را ارائه می دهد و همیشه بهترین انتخاب برای کاربران غیر فنی بوده است. اگرچه تأیید غیر متمرکز ، حریم خصوصی خوب و شفافیت اساسی را ارائه می دهد ، مهمترین مسئله آن این است که در یک محیط آسیب پذیر فعالیت می کند.

۹. Bitcoin Core

یک کیف پول محبوب رومیزی بیت کوین ، Bitcoin Core نرم افزاری رایگان و منبع باز است که کاملاً روی اکوسیستم غیرمتمرکز بیت کوین اجرا می شود. این به عنوان یک گره بیت کوین عمل می کند و پرداخت ها را از طریق کیف پول بیت کوین به طور کامل تأیید می کند. این به عنوان اجرای مرجع بیت کوین در نظر گرفته شده است و با Tor سازگار است ، نرم افزاری که از ناشناس بودن محافظت می کند. این برای بسیاری از افراد به عنوان یکی از ایمن ترین و بهترین رمزنگاری کیف پول های رومیزی مورد استقبال قرار می گیرد تا بتوانید بودجه خود را حفظ کنید. با این حال ، اغلب به دلیل محدودیت هایی مانند نصب کند ، دسترسی به ذخیره سازی ۱۴۰ گیگابایتی ، اغلب مورد انتقاد قرار گرفته است. و پیچیدگی از نظر کاربر پسند زیرا استفاده از آن برای مبتدیان دشوار است.

۱۰. CoPay

Copay یک پلت فرم کیف پول کیف پول بیت کوین برای دستگاه های رومیزی و موبایل است. Copay از خدمات کیف پول Bitcore (BWS) برای همگام سازی همسالان و رابط شبکه استفاده می کند. این امنیت بصری و چند منظوره برای کیف پولهای شخصی یا مشترک به همراه جریان پیشنهادی آسان برای هزینه ها برای کیف پولهای مشترک و پرداختهای گروهی ارائه می دهد. این دستگاه برای دستگاه های iOS ، Android ، Windows Phone ، Chrome App ، Linux ، Windows و OS X در دسترس است. فقط پشتیبانی از بیت کوین را پشتیبانی می کند و هنوز احراز هویت چند عاملی را ارائه نمی دهد.

اکنون که بهترین کیف پول های رومیزی در سال ۲۰۱۹ را مورد بحث قرار داده ایم ، زمان آن رسیده است که با انتخاب کیف پول رومیزی که برای ارزهای دیجیتالی شما مفید و ایمن است بهترین و عاقل ترین تصمیم را بگیرید. همیشه به یاد داشته باشید ، “هیچ اندازه ای با کیف پول وجود ندارد”.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید