زمان مطالعه : ۳ دقیقه

با بررسی و پیش بینی قیمت بیت کوین ، ریپل و اتریوم ، به نظر میرسد که رویداد هاوینگ بیت کوین به بهبود بازار ارز دیجیتال کمک کند.

قیمت بیتکوین هنوز بالای ۶,۸۰۰$ مانده اما به سختی در مقابله با مقاومت ۶,۹۰۰$ هست.

قیمت اتریوم با توجه به صف خرید در ۱۶۰$ به نظر نمیرسد بتواند به خوبی رشد کند.

بر اساس بررسی های انجام شده، شرایط کلی بازار ارز دیجیتال در حالت ورود به ناحیه سبز است. به نظر می رسد که بازار ارزهای دیجیتال در حال رسیدن به یک ثبات تقریبا خوبی است. با وجود اینکه نگرانی ها در رابطه با بیماری کرونا، اقتصاد جهانی را دچار نوسانات شدیدی کرده است، اما به نظر می رسد که روند نزول قیمت ارزهای دیجیتال رو به پایان است. در چند روز اخیر، پیشرفت چشمگیری در بازار ارزهای دیجیتال مشاهده شده است که نسبت به ماه مارس با ارزش ۱۵۰ میلیون دلار به ۱۹۷ میلیون دلار رسیده است.

پیش بینی قیمت بیت کوین

در زمان نگارش این مقاله قیمت بیت‌کوین ۶,۸۸۷$ دلار است. به نظر میرسد اصلاحی که از قیمت ۶,۵۷۵$ شروع شده بود قدرت خود را در حدود ۶,۹۰۰$ از دست داده است. بازار تمام تلاشش را میکند تا قیمت ها بالای ۶,۸۰۰$ بمانند. ۵۰-SMA هم در بازه ۴ ساعته نشان دهنده حمایت است. در حال حاضر بیت‌کوین در یک کانال صعودی قیمت حرکت میکند اما اگر حمایت این کانال شکسته شود به نظر میرسد حمایت بعدی در ۶,۰۰۰$ باشد!

خبر خوب ۱۰۰-SMA هست. احتمالا تغییرات قیمتی بعد از هاوینگ منجر به افزایش قیمت بیت‌کوین خواهد شد و بیت کوین ۸,۰۰۰$ را خواهد دید، اما رسیدن به ۹,۰۰۰$ با توجه به کرونا خیلی بعید به نظر میرسد.

پیش بینی قیمت بیت کوین

پیش بینی قیمت اتریوم

اتریوم پس از جهشی که از خط حمایت بین ۱۵۰$-۱۵۲$ داشته در حال حاضر با قیمت ۱۵۷$ معامله میشود. با توجه به زیاد شدن فروشندگان در قیمت ۱۶۰$ به نظر میرسد رشد احتمالی اتریوم به مقاومت ۱۷۰$ و سپس مقاومت ۱۸۰$ به تاخیر افتاده است. اگر قیمت اتریوم بخواهد بالای ۱۶۰$ رود باید مقاومت  ۱۰۰-SMA در رنج ۴ ساعته را بشکند. اندیکاتور RSI بازار را بیشتر گاوی نشان میدهد و در آینده نزدیک بازار گاوی خفیفی را شاهد خواهیم بود.

پیش بینی قیمت اتریوم

پیش بینی قیمت ریپل

اما از طرفی دیگر، ریپل بین مقاومت ۰.۱۹$ و حمایت ۰.۱۸$ به نظر میرسد گیر کرده است. بعد از سقوط قیمت ریپل از ۰.۲۰$ ، ریپل در ۵۰-SMA رنج ۴ ساعته وارد یک کانال صعودی شده و این کانال حمایتش میکند. باید دید که آیا این حمایت میتواند باعث شود که مقاومت ۱۰۰-SMA را بشکند؟ با توجه به RSI بازار گاوی هست اما حمایت کافی در قیمت ۰.۲۰$ ریپل نخواهد داشت.

پیش بینی قیمت ریپل

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید