با افزایش محبوبیت و مقبولیت ارزهای رمزپایه، بیت کوین شروع به گسترش پذیرفته شدن به عنوان روش پرداخت شده است. شرکت های متعددی این روش را انتخاب کرده اند. در ادامه چند سایت معروف را که به راحتی می توانید در آنجا با خرج کردن بیت کوین هایتان از محصولات و یا خدمات آن ها استفاده کنید را به شما معرفی می کنیم.

EGifter

ای گیفتر یکی از محبوبترین سایت های فروش کارت های هدیه است که برای کاربران خرید کارت های هدیه سایت هایی مثل Amazon  و Home Depot  و گوگل پلی و …. شریک اصلی این شرکت سایت Coinbase  است. به همین دلیل است که به شما اجازه می دهند به راحتی اقدام به خرید gift card های متفاوتی از کمپانی های بزرگ به وسیله ی بیتکوین نمایید.

Newegg

Newegg یکی از بهترین شرکت هایی است که انواع گجت ها را میتوانید از آن جا خریداری نمایید. می توانید تقریبا همه چیز را از همه جای دنیا خریداری کنید. تنها کاری که نیاز است انجام دهید گزینه ی روش پرداخت بوسیله ی بیتکوین را انتخاب کنید و خرید خود را به راحتی انجام دهید.

Microsoft

در Xbox stores می توانید بعضی از بازی ها، فیلم ها و برنامه ها را از راه پرداخت با بیتکوین انجام دهید. البته نمیتوانید برای خرید از Microsoft Store از این روش استفاده کنید.

Expedia

اکسپدیا یکی از بزرگترین شرکتهای رزرو آنلاین مسافرت در جهان است. آن ها با coinbase همکاری کردند و مشتریان میتوانند هزینه ی رزرو هتل خود را به وسیله ی بیت کوین بپردازند.

PayPal

پی پال یک پلتفرم آنلاین برای معاملات مالی است. این شرکت نیز بیتکوین را پذیرفته است و از آن به عنوان روشی برای پرداخت استفاده میکند. پی پال همچنین با Braintree همکاری هایی را شروع کرده اند که امکان فروش، خرید و انتقالات مالی را برای کاربران فراهم کرده است.

Virgin Galactic

این شرکت هواپیمایی که یکی از 300 شرکت وابسطه Virgin است و همچنین Virgin Airline و Virgin mobile. همگی بیت کوین را به عنوان یکی از راه های پرداخت هزینه توسط مشتریهایشان پذیرفته اند.0

در حال حاضر نظری وجود ندارد.