زمان مطالعه : ۳ دقیقه

توضیحات کلی:

با اینکه فناوری بلاک چین نوظهور و نوپاست اما بدلیل ساختارهای ایمن و قابل اعتمادی که ایجاد می کند انقلابی را در حوزه فناوری درحال به وجود آوردن است. و این بدین معنی است که در آینده ای نزدیک، شاهد رشدی تصاعدی برای استفاده از این تکنولوژی در سطح کسب و کارها و بسترهای نرم افزاری و به بیانی تمامی بخش های مختلف یک جامعه خواهیم بود.

لزوم شرکت در این دوره:

افرادی که قصد ورود به حوزه فناوری بلاک چین را دارند عموما با منابع اطلاعاتی مواجه می شوند که نیازمندیهای اطلاعاتی آنها را در چارچوبی ابهام آمیز و همراه با دنیایی از مجهولات بیان می کنند. به بیان دیگر اگر کسی بدون داشتن پیش زمینه های اطلاعاتی قبلی بخواهد در مورد بلاک چین اطلاعات کسب کند با رسانه ها و منابع اطلاعاتی مواجه می شود که سوالات پیش آمده را با جوابهایی پاسخ می دهند که سوالات جدیدتری را مطرح می کند! این موضوع در بخش برنامه نویسی بیشتر نمود دارد و مستلزم صرف ساعتهای متمادی برای حل و رسیدن به جوابهایی است که برای حل مسائل به آنها نیاز است.

مجموعه شتاب دهنده ABC با توجه به نیازهایی که به نفرات برنامه نویس دارد و همچنین اهداف آموزشی و ترویجی که در حوزه فناوری بلاک چین دنبال می کند درصدد است که با ساده ترین و کاربردی ترین شیوه ها، آموزشهای خود را ارائه کند.

دستاورد شرکت در این رویداد:

در این دوره دو روزه علاوه بر آموزش های پایه ای، پیشرفته ترین مباحث از نظر تئوری و عملی در بخش برنامه نویسی به شما آموزش داده می شود. بنابراین علاقمندان به برنامه نویسی می توانند با شرکت در این دوره در کمترین زمان ممکن با برنامه نویسی به روزترین تکنولوژی تولید شده نه تنها آشنایی پیدا کنند بلکه بتوانند بصورت سمبلیک یک Smart contract بنویسند که مبنایی است بر بستر Ethereum.

جذب برنامه نویس!

شتاب دهنده ABC با هدف حمایت از استارت آپ ها و مجموعه های فعال در حوزه بلاک چین ایجاد شد و از آنجا که در بخش برنامه نویسی خلا بسیاری دیده شد تصمیم به برگزاری رویدادها و کارگاههایی برای آماده سازی نفرات در این حوزه نمود.
این مرکز هم اکنون برای پیشبرد پروژه های در دست اقدام نیاز به نفراتی دارد که بتوانند در امر آماده سازی محصولات نرم افزاری در بستر بلاک چین همکاری داشته باشند.

لذا یکی از جنبه های مثبت و انگیزشی شرکت در رویدادهایی که قرار است از طریق این مرکز برگزار شود امکان همکاری و استخدام در آن است.

مباحث روز اول

معرفی فناوری و آشنایی با مباحث پایه ای آن:

۱- نیاز به اعتماد در معاملات پیچیده در عصر حاضر

۲- نیاز به شیوه ای که در جهان غیر قابل اعتماد بتوانیم اعتماد کنیم

۳- تشریخ ساختار منطبق بر بیت کوین

۴- انواع کوین ها وروند آنها

۵- کاربردهای بلاک چین در عصر حاضر اعم از DAO ، DAPP ، Startup

۶- آشنایی با ICO ها

۷- سرمایه گذاری در ICO ها

معرفی برنامه نویسی سالیدیتی و مقدمات کار با آن:

۱- آشنایی کلی کار با محیط برنامه نویسی و راه اندازی و اجرای آن

۲- مقدماتی درمورد شی گرایی و ساختارهای کلی کار با سالیدیتی

در پایان اولین روز:

شما علاوه بر آشنایی با مفاهیم مربوط به فناوری بلاک چین با نصب و راه اندازی و شروع به کار با Solidity آشنایی پیدا خواهید کرد

مباحث روز دوم

روز دوم از کارگاه تماما اختصاص دارد به مباحث برنامه نویسی مربوط به اتریوم یا همان Solidity.

سرفصلهای مباحث این روز:

۱- آشنایی با Syntax های Solidity و کار با Structure ها و Mapping ها و …

۲- معرفی استاندارد ERC20

۳- ارتباط Solidity و Object oriented programming بصورت عملی

۴- کار با Event ها

۵- ایجاد Smart contract

۵- معرفی اجمالی ارتباط با Web3

و …

در پایان روز دوم:

علاوه بر آشنایی با نحوه ایجاد یک Smart Contract و Syntax های آن می توانید پیوندهایی با صفحات Web بوسیله Web3 ایجاد نمائید.

برگزارکننده‌ی رویداد

[mkd_button size=”medium” type=”outline” target=”_self” icon_pack=”” font_weight=”” text=”اطلاعات بیشتر و ثبت نام در رویداد” link=”https://evand.com/events/solidity?icn=recom&ici=ap3″]
شروع رویداد
 پنج‌شنبه ۲۲ شهریور ۹۷  ۰۹:۰۰
پایان رویداد
 جمعه ۲۳ شهریور ۹۷  ۱۷:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادتکنولوژی / برنامه نویسی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید