عملکرد چند روز گذشته<> ریپل در بازار ارزهای دیجیتال، بعد از مدت ها به ما یادآوری کرد که چرا مشتاقانه این بازار را دنبال می کنیم. این اتفاق همچنین حال و هوای بازار سال گذشته (از ماه نوامبر ۲۰۱۷ تا ژانویه ۲۰۱۸) را برای همه ما زنده کرد. ارز دیجیتال ریپل، XRP در تاریخ ۱۸ سپتامبر با ارزش ۰٫۲۷ دلار معامله میشد و در تاریخ ۲۱ سپتامبر به قیمت ۰٫۸۰ دلار رسید، سود ۱۹۰ درصدی در زمان کمتر از ۴ روز.

بسیاری از سایت های خبری و تحلیل گران این پامپ ناگهانی را به -soon/”>محصول xRapid ریپل که قرار است از ماه آینده وارد بازار شود، ارتباط دادند. بسیاری اخبار دیگری مانند نزدیک شدن کنفرانس Swell ریپل که امسال قرار است با حضور <>کلینتون، رئیس جمهور سابق آمریکا و سخنرانی او انجام شود، مرتبط دانستند.

به هر حال نمی توان به طور قطعی راجع به چنین موضوعی نظر داد، چرا که ریپل بر عکس دیگر ارزهای دیجیتال به صورت متمرکز اداره می شود و مقدار زیادی از توکن های این شرکت، تحت کنترل خودشان است.

کنفرانس Swell ریپل

کنفرانس Swell به میزبانی ریپل قرار است امسال در تاریخ ۱ و ۲ ماه اکتبر (۶ روز دیگر) در سانفرانسیسکو برگزار شود. این کنفرانس با هدف ایجاد ارتباطی بین دنیای تکنولوژی، سیاست های مالی و پرداخت های جهانی برگزار خواهد شد.

سخنرانان مطرح و متخصصان بزرگی در این رویداد حضور خواهند داشت که یکی از کلیدی ترین آنها، بیل کلینتون خواهد بود. کلینتون یکی از رئیس جمهور های آمریکا به حساب می آید که به رونق شدید اقتصاد در دهه ۹۰ میلادی برای آمریکا معروف است. طبق آمار ارائه شده، اقتصاد آمریکا از سال ۱۹۹۳ تا ۲۰۰۱ که دوران ریاست جمهوری کلینتون بود، سالانه چیزی حدود ۴ درصد افزایش داشته است.

معاون مشاور صندوق بین المللی پول (IMF)، راس لکوو نیز در این رویداد شرکت خواهد کرد. حضور او نیز قطعا برای سران ریپل مهم و حیاتی خواهد بود چرا که به نظر می رسد صندوق بین المللی پول تمایلاتی به بازار ارزهای دیجیتال نشان داده است.
ریپل در توئیتر خود نسبت به توجه این سازمان  واکنش نشان داد:

“معاون مشاور صندوق بین المللی پول (IMF) در کنفرانس Swell حضور خواهد داشت. امیدواریم مردم متوجه شده باشند که این موضوع چقدر برای جامعه کریپتو مهم خواهد بود!”

در حال حاضر نظری وجود ندارد.