ارز دیجیتال وان اینچ (۱Inch) پلتفرمی است که با هدف جمع‌آوری صرافی‌های غیر متمرکز (DEX) مختلف در یک فضا، روی کار آمده است. در ادامه با تحلیل تکنیکال وان اینچ با ما همراه باشید.

تحلیل ارائه شده وان اینچ در زیر جنبه اطلاعاتی دارد و نباید مبنایی برای خرید یا فروش قرار گیرد. این مقاله در تاریخ ۱۲ تیر به روزرسانی شده است.

 وان اینچ به کاربران این امکان را می‌دهد که یک سواپ یا تبادل راحت و مؤثر میان پلتفرم‌ها و شبکه‌های مختلف داشته باشند. این رمز ارز روی یک بستر مشترک بین اتریوم و زنجیره هوشمند بایننس کار می‌کند.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال وان اینچ (1Inch)؛ امروز
نمودار روزانه وان اینچ

عملکرد حرکتی قیمت این رمز ارز در گذشته، در محدوده حمایتی ۱/۳ دلار و مقاومتی به ترتیب ۲/۲ و ۳/۵ دلار روبرو بوده است.

وان اینچ در زمان نگارش این مقاله، حدود چهار درصد افزایش را تجربه کرده است و آماده حرکت از روی ۲/۲ دلار است. در مجموع باید گفت که حرکت قیمتی جفت ارز وان اینچ به تتر (۱INCH/USDT) در بازه قیمتی یک روزه رنج است. بنابراین این رمز ارز برای شروع حرکت صعودی که بتواند خسارات افت عمیق ماه مه و ژوئن ۲۰۲۱، را جبران کند باید از روی ۲/۲ دلار عبور کند.

در صورت شکست و ماندن قیمت بالاتر از ۳/۵ دلار، خریداران دوباره ورود خواهند کرد. در غیر این صورت، افت قیمت به زیر ۲/۲ دلار ممکن است این رمز ارز را دوباره به سمت کف ۰/۷۵ دلار سوق دهد.

با توجه به گذشته نه چندان دور قیمت باید گفت که فروشندگان طبق پرایس اکشن دو ماه گذشته بر بازار کنترل دارند اما امید به حرکت صعودی وان اینچ هنوز از بین نرفته است. در صورت حرکت این رمز ارز به بالای ۳/۵ دلار، ادامه روند آن تا ۷/۵ دلار محتمل است.

  پیش بینی و تحلیل دوج کوین (Dogecoin)؛ امروز

برای خرید وان اینچ میتوانید به صرافی ارز دیجیتال رمزینکس مراجعه کنید. رمزینکس یک پلتفرم معاملاتی همتا به همتا است که در آن کاربران به دور از هر گونه واسطه و با کمترین کارمزد ممکن با دیگر کاربران وارد معامله خرید یا فروش وان اینچ می شوند.

2 دیدگاه‌ها

  1. چرا وان اینچ رو نمودار بازار جهانی ۲.۵ دلار است ولی قیمت داخل ایران را ۸۶۰۰۰ تومان زده اید

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید