طی هفته های گذشته قیمت آوی تلاش کرده است تا مقاومت ۴۱۰ دلاری را بشکند. با این حال بالاترین رقمی که توانسته به آن برسد ۴۰۸ دلار بوده است. سقوط اخیر بازار رمز ارزها، قیمت این توکن را ۸ درصد کاهش داده است. فقط در ۱۴ ژوئن (۲۴ خرداد) بود که این ارز دیجیتال توانست به سمت بالا صعود کرده و از آن زمان به بعد حرکت رنج داشته است.

تحلیل زیر جنبه اطلاعاتی دارد و نباید مبنایی برای خرید یا فروش قرار گیرد. این تحلیل در تاریخ ۲۶ خرداد بروزرسانی شده است.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال آوی
نمودار ۴ ساعته آوی

هرگونه افزایش قیمت ها به این معنی است که این رمز ارز می‌تواند دوباره خود را به مقاومت ۴۱۰ دلاری برساند، زیرا قبلاً چند بار تلاش کرده بود که این سطح را بشکند. با توجه به نوسانات قیمتی، محدود شدن خطوط اندیکاتور بولینگر باندز (Bollinger Bands) نشان می‌دهد که نوسان قیمتی پایین خواهد ماند.

تعداد خریداران و فروشندگان در بازار کنونی تقریباً مساوی است و در زمان نگارش این مقاله شاخص قدرت نسبی (RSI) نشان داده که این کوین در منطقه خنثی قرار دارد. نوسانگر آوسام (Awsome) نشان می‌دهد که این کوین حرکت نزولی را در پیش خواهد گرفت. برای خرید ارز دیجیتال آوی می توانید به صرافی رمزینکس مراجعه کنید.

تحلیل قیمت رمز ارز آوی (Aave)؛ ۳ خرداد

چند ساعت آینده برای رمز ارز آوه (Aave) هم مانند همتای خود ترون، بسیار مهم است. در ادامه به تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال آوی (AAVE) پرداخته شده است.

به دست آوردن سطح قیمتی بالاتر از سطح فیبوناچی ۲۳/۶ درصد روی ۳۱۷/۴ دلار می‌تواند امیدها را برای رسیدن قیمت تا ۵۰ درصد فیبوناچی روی ۴۳۹/۵ دلار زنده کند. در صورت بازگشت فشار فروش، تلاش برای حفظ سطح ۳۸/۲ درصد فیبوناچی روی ۲۸۴/۹ دلار می‌تواند منجر به برخی نوسانات رنج شود. اگرچه حمایت مطمئن‌تری هم در حدود سطح ۳۱۷ دلار قرار دارد.

  پیش بینی و تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال تتا (Theta)؛ بروزرسانی
نمودار ۴ ساعته آوی

با اینکه اندیکاتور مک دی (MACD) بسیار پایین تر از خط نیمه خود است، اما یک کراس اوور صعودی نشانگر احیای مجدد خرید بوده است. با این وجود، آوه برای تغییر بازار نزولی خود مجبور است صعود بیشتری انجام دهد. سرانجام باید گفت که نوسانگر آوسام (Awsome) هم شتاب صعودی را ثبت کرده و شاخص آن در چارت زمانی یک ساعته صعود را نشان می‌دهد.

تحلیل قیمت رمز ارز آوی (Aave)؛ ۱۲ اردیبهشت

آوی (AAVE) در ۳ ماه گذشته با نوسانات محدود حرکتی که داشته انگار در خواب بوده است.

در حالی که اتریوم همچنان به بالاترین سطح قیمتی خود می‌تازد، خریداران این رمز ارز نیز موفق شده‌اند از این دامنه نوسانی معاملاتی خارج شوند. البته پس از افزایش تقریباً ۶۰۰ درصدی در سال ۲۰۲۱، حرکت رنج در نمودار آن دیده شد.

شکستن رنج قیمتی و نگه داشتن منطقه مهم حمایت و مقاومت روی نرخ ۴۲۸ دلار، قیمت را برای حمله و شکست احتمالی بالاترین قیمت تاریخی آماده کرده است. قیمت همچنین موفق شده است که یک خط روند سه ماهه ماژور را که باعث پایین آمدن آن شده است، بشکند. اگر این رمز ارز همچنان این دو سطح مهم را حفظ کند، می‌توان انتظار داشت که قیمت آن به بیش از ۵۲۵ دلار نیز برسند.

آنالیز قیمت آوی (AAVE): نمودار روزانه جفت ارز آوی به تتر (AAVE/USDT)

نمودار روزانه آوی به تتر

آوی الگوی معکوس سر و شانه‌ها را روی نمودار روزانه خود دارد. قیمت آوی اکنون خط گردن این الگو را که روی ۴۲۸ دلار قرار داشته را شکسته است. اگر آوی نتواند حرکت صعودی خود را در پی این اتفاق حفظ کند، قیمت در معرض خطر سقوط تا خط میانگین متحرک ۱۰۰ روزه (۱۰۰MA) قرار خواهد گرفت. اگر این سطح نتواند حفظ شود، می‌توان انتظار نوسان قیمت در محدوده حمایتی را داشت.

  پیش بینی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال چیلیز (chiliz) امروز

با نگاهی به شاخص قدرت نسبی (RSI)، می‌توانیم نتیجه بگیریم که خط سیگنال در زیر یک خط مقاومت در حدود ۶۲ گیر افتاده بود. صعود قیمت توانسته این سطح کلیدی را بشکند و در تلاش است تا آن را حفظ کند. این یک سیگنال صعودی برای این رمز ارز است.

سطوح مهم روزانه آوی:

نرخ اسپات: ۵۰۰ دلار

روند: صعودی

نوسان: زیاد است

سطح حمایتی: ۴۶۶ دلار

سطح مقاومتی: ۵۲۳ دلار

از کجا رمز ارز آوی بخریم؟

تحلیل قیمت رمز ارز آوی (Aave)؛ ۲۲ اسفند

بر اساس تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال آوی (AAVE) احتمالاً نزولی خواهد شد. آوی (AAVE) یک شبکه بلاک چین غیر متمرکز در حال رشد است که به کاربران اجازه می‌دهد از طریق قراردادهای هوشمند سود سپرده‌های رمزنگاری شده را به دست آورند. پروتکل آوی وام‌های فلش (Flash Loans) را نیز ارائه می‌دهد. این توکن رمز ارز سفارشی شده این بلاکچین است.

روندهای قیمتی قبلی آوی (AAVE)

از تاریخ ۴ مارس ۲۰۲۱ (۱۴ اسفند ۱۳۹۹)، آوی معاملات خود را با قیمت ۳۹۶/۰۲ دلار آغاز کرد و در ۱۰ مارس ۲۰۲۱ (۲۰ اسفند ۱۳۹۹) در قیمت ۴۰۶/۸۵ دلار بسته شد. در هفته گذشته، قیمت آوی تقریباً ۳ درصد افزایش یافته است. در ۲۴ ساعت گذشته نیز، این رمز ارز بین ۳۹۹/۰۴ دلار و ۴۳۸/۴۳ دلار معامله شده است.

تحلیل تکنیکال روز جاری و فردا

آوی در حال حاضر با قیمت ۴۰۷/۲۳ دلار معامله می‌شود. قیمت باز شدن کندل آن ۴۰۶/۲۵ دلار بوده و پس از آن نیز افزایش یافته است. اندیکاتور تراکم/توزیع (A/D) در حال صعود است و در ۲۴ ساعت گذشته، ورود خریداران عمده به طور مداوم از حجم خروجی آن‌ها بیشتر بوده است؛ بنابراین، قیمت آوی احتمالاً بیشتر افزایش خواهد یافت.

  پیش بینی قیمت و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال کوزاما (KSM)؛ امروز

در حال حاضر، اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) روی ۵۱ قرار دارد. قیمت بعد از صعود از عدد ۴۲ این اندیکاتور با یک نوسان صعودی مواجه شد و به سطح فعلی افزایش یافت. قیمت در طی ساعات قبل، به طور مداوم از سطح ۶۲ ریجکت شده است؛ بنابراین، بین فشار خرید و فروش اختلاف وجود دارد. از آنجا که بازار کلی مثبت است، می‌توان انتظار افت‌های موقتی قیمت را کشید.

اندیکاتور مک دی (MACD) و خطوط سیگنال آن نیز مثبت هستند. یک کراس اوور نزولی توسط خطوط این اندیکاتور مبنی بر افت مختصر قیمت است؛ بنابراین، اصلاحات قیمت در حال رخ دادن است و قیمت ممکن است قبل از افزایش دوباره برای مدتی افت کند.

تحلیل قیمت آوی

در حال حاضر، قیمت زیر نقطه محوری فیبوناچی یعنی ۴۱۴/۷۷ دلار است و ممکن است قبل از ادامه حرکت به سمت بالا، به اولین سطح حمایتی محوری فیبوناچی ۳۹۹/۷۳ دلار برسد.

این قیمت در نزدیکی سطح ۷۶/۴ درصد فیبوناچی اصلاح شده یعنی ۴۰۸/۳۴ دلار قرار دارد. اگر قیمت به زیر سطح ۱۳۸/۲ درصد اصلاح شده فیبوناچی یعنی ۳۸۳/۹۹ دلار برسد، احتمالاً روند نزولی ایجاد شده است. در این صورت، انتظار می‌رود روند نزولی فردا نیز ادامه یابد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید