زمان مطالعه : ۳ دقیقه

در پی پرش ناگهانی قیمت بیت کوین (BTC) در چند روز پیش، بازار ارزهای دیجیتالی آلت کوین هم نیز وارد منطقه سبز شد و برخی از ارزهای سرشناس و مطرح آلت کوین نیز رشد چشمگیری داشتند. در پی این افزایش قیمت؛ ارزش ۲۰ آلت کوین برتر و رده اول جدول ارزهای دیجیتالی حتی به ۲ رقم نیز افزایش یافت. در ادامه با رمزینکس همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد تحلیل قیمت آلتکوین ها در طی هفته گذشته کسب کنید.

 

تحلیل قیمت آلتکوین ها

تحلیل قیمت آلت کوین ها

در طی هفته گذشته آلت کوین هایی همچون (Bitcoin Cash (BCH) ،Bitcoin SV (BSV و EOS به ترتیب ۲۰.۵٪، ۲۰.۰۸٪ و ۱۵.۲۱٪ افزایش ارزش در طی ۲۴ ساعت اول پرش ناگهانی قیمت بیت کوین به ثبت رسانده اند. بزرگترین آلت کوین موجود در بازار یعنی اتریوم هم نیز در این افزایش ناگهانی بازار حدود ۱۱۶٪ سود کسب کرد. با توجه به سود حاصل از این مبادلات در بازار، ارزش اتریوم به حدود ۱۸۱ دلار رسید. با این حال، قیمت فعلی اتر در نمودار ماهانه آن همچنان پایین است؛ چرا که بالاترین نرخ آن در چند وقت اخیر ۱۹۶.۵ دلار در ۱۱ اکتبر بوده است.
(Tether (USDT و (Unus Sed Leo (LEO نیز در چند روزه اخیر با افزایش سود جزئی ۰.۰۲٪ و ۲.۰۳٪ به حدود ۱ و ۰.۹۷۱ دلار رسیدند.

در همین حال، تتر به عنوان یک روش پرداخت محبوبیت بیشتری کسب می کند ، به طوری که برخی از تحلیلگران می بینند که با بیت کوین و اتر همخوانی دارد. به گفته برخی از متخصصان ، کاربران Tether را به دلیل قابلیت استفاده از stablecoin برای جلوگیری از نوسانات قیمت ، انتخاب می کنند.

یک استاد دانشکده تجارت فارغ التحصیل استانفورد می گوید که ارزهای رمزنگاری شده به دلیل خسارتهایی که بانک ها در حال حاضر از سپرده های کم بهره از آن بهره می گیرند پایان می یابد ، با بیان اینکه ارزهای رمزپایه به احتمال زیاد می توانند مدل تجاری بانکها را طی یک دهه آینده ارتقا دهند.

به عنوان دومین ارز دیجیتالی محبوب محبوب، ETH با توجه به واگرایی در نمودار ۴H با کاهش قیمت روبرو خواهد شد. پیش بینی می شود که، قیمت اتریوم به ۱۷۵ دلار به عنوان سطح پشتیبانی در نظر گرفته شود، این روند قیمتی به زودی اتفاق می افتد.

ریپل نیز یکی دیگر از ارزهای دیجیتالی پر طرفدار در بازار ارزهای دیجیتالی با توجه به رشد اخیر بیت کوین افزایش یافته است. مطابق نمودار، سطح حمایت این ارز از ۰.۲۹ دلار و ۰.۲۸ رسیده است. از نظر نزدیکترین پیش بینی قیمت، باید بعد از پمپ بازار اخیر انتظار کاهش را داشت. شاخص MACD در حال شکل گیری معکوس است و فشار خرس ها را تأیید می کند. اگر فروشندگان حمایت را با قیمت ۰.۲۹ دلار شکستند ، رسیدن به ۰.۲۸ دلار فقط موضوع است.

Altcoins نیز به همین ترتیب سطح بالاتری را پس از افزایش ناگهانی مطابق با بیت کوین حفظ کرد. با این حال ، این پروژه های چینی بود که مزیت آشکاری برای معامله گران نشان داد.

تحلیل قیمت آلتکوین ها

هر دو Tron (TRX) و NEO (NEO) عملکرد قابل توجهی قوی تر از میانگین بیست cryptocurrency برتر داشتند ، هر دو در ۲۴ ساعت گذشته ۲۳٪ افزایش یافته اند. Tezos (XTZ) و Zcash (ZEC) نیز با ۸٪ افزایش پیشرفت نشان دادند.

در عین حال ، اتر (ETH) ، بزرگترین قیمتی که در بازار قرار دارد ، در روز دوشنبه با حرکت روزانه ۵/۱ درصد تا ۱۸۲ دلار افزایش داشته است.

Ethereum در وسط یک روند نزولی است زیرا درون یک کانال نزولی در قاب زمانی ۴ ساعته حرکت می کند. هرچند که ممکن است قیمت آن برای چند دستاوردها باشد ، زیرا از منطقه مورد علاقه کانال میانی عبور کرده و دیدگاههای خود را در مورد مقاومت کانال در حدود ۲۰۰ دلار در نظر گرفته است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید