زمان مطالعه : ۲ دقیقه

قیمت پولکادات (دات) شاهد یک الگوی واگرایی صعودی است که دو روز قبل شکل گرفت و نشان از آغاز احتمالی یک فصل  جدید در پولکادات (Polkadot) دارد. حرکت صعودی این رمز ارز را به ۵ رمز ارز  برتر از رساند. علی رغم اینکه هر دو رمز ارز موقعیت خود را از دست دادند، دات (DOT)  با موفقیت موقعیت از دست رفته را بازیافت و در حال حاضر چهارمین رمز ارز پایه بزرگ با توجه به ارزش بازار خود است.

مقاله پیش رو صرفا جنبه اطلاعاتی دارد و نباید مبنایی برای خرید و فروش قرار گیرد.

پیش بینی می‌شود اکوسیستم پولکادات به عنوان پلتفرم بلاکچین آینده به حل مشکلات ناشی از اکوسیستم اتریوم که امروزه رایج است بپردازد. از این رو، بسیاری از پروژه‌هایی قرار است در سال ۲۰۲۱ منتشر شوند ممکن است قیمت دات (DOT) را به سطح بعدی خود افزایش دهند.

به علاوه تعداد پروژه‌هایی که در حال حاضر روی اکوسیستم پولکادات کار می‌کنند در حال افزایش هستند. بر اساس نظر یک تحلیل گر معروف به نام لارک دیویس (Lark Davis)، پروژه‌های مربوط به پولکادات تا به امروز دست کم گرفته شده اند درحالی‌که پول سازترین پروژه‌های سال ۲۰۲۱ خواهند بود. علاوه بر این، تحلیلگران پیش بینی می‌کنند قیمت پولکادات از ۱۰۰ دلار به ۳۰۰ دلار افزایش یابد.

لارک دیویس می‌گوید:

«من در مورد پولکادات (دات) اشتباه کردم … قبلاً فکر می‌کردم ۱۰۰ دلار هدف معقولی برای حرکت صعودی آن باشد، اما اکنون فکر می‌کنم رسیدن به ۳۰۰ دلار هدف منطقی تری است.»

قیمت ارز دیجیتال دات (Dot) پرواز خواهد کرد

قیمت دات طی چند روز در یک کانال باریک صعودی در حال جریان بود که قیمت را زیر ۳۵ دلار باقی نگه داشته بود. با این حال، در اوایل معاملات این هفته قیمت این کانال صعودی را شکست و بالا رفت تا بیشترین قیمت تاریخی (ATH) خود را ثبت کند.

تحلیلگر مشهور ارزهای دیجیتال قیمت پولکادات به 300 دلار خواهد رسید!
روند صعودی ارز دیجیتال پولکادات

قیمت دات (DOT) در زمان نوشتن انتشار این مقاله در آستانه آزمایش یک قله جدید در یک بازه زمانی بسیار کوتاه است. این نشان دهنده حرکت صعودی قوی این رمز ارز است و همچنین روند پر فشار را برای تشکیل سطوح بالاتر جدید را نشان می‌دهد.

در حال حاضر قیمت دات به بیش از ۳۹/۷۴ دلار رسیده و با جهش حدود ۲۰ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته رو به رو است که نشان از ثبت بیشترین قیمت تاریخی (ATH) برای این رمز ارز دارد. به نظر می‌رسد این حرکت صعودی قوی خیلی زود سطح ۴۰ دلاری را بشکند و در همان روز دو قله قیمتی جدید تشکیل دهد و در روزهای آینده نیز به همین روند ادامه دهد.

از سوی دیگر، با نگاهی به اندیکاتور آر اِس آی (RSI) می‌بینیم که در حال حاضر قیمت وارد منطقه خرید بیش از ۸۰ شده است که نشان اشباع خرید دارد، بنابراین می‌توان یک اصلاح قیمت جزئی را انتظار داشت. با این حال انتظار می‌رود قیمت پولکادات در یک بازه زمانی کوتاه دوباره به سمت بالا برگشته و به هدف قیمتی ۱۰۰ دلاری خود برسد.

از کجا پولکادات بخریم؟

صرافی رمزینکس با پشتیبانی کردن از پرطرفدارترین ارزهای دیجیتال از جمله پولکادات (دات) و کارمزد معاملاتی مناسب به ارائه خدمات به کاربران می پردازد. با طی کردن چند مرحله ساده از جمله ثبت و نام و احراز هویت می توانید واریز ریالی داشته باشد و به طور مستقیم یا با وارد شدن به بازار معاملاتی همتا به همتا به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید