زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ارزهای دیجیتال که شاید به لحاظ تخصصی، رمزارزها را جزئی از آن‌ها دانست در میان جامعه ایران تقریباً جدید هستند و هنوز درصد زیادی از مردم اطلاعات چندانی در خصوص آن‌ها ندارند. از این رو میل چندانی برای شروع سرمایه گذاری در دنیای رمزارزها از خود نشان نمی‌دهند. در این قسمت از سری اینفوگرافی های رمزینکس قصد داریم که به معرفی چند تا از بهترین رمزارزها برای شروع سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۱ بپردازیم.

داستان متفاوت سال ۲۰۲۱!

سال ۲۰۲۱ شاید برای ارزهای دیجیتال به ویژه رمزارزها متفاوت باشد. می‌پرسید چرا؟ چالش‌های پیش آمده در سال ۲۰۲۰ به واسطه همه گیری ویروس کرونا بسیاری از بازارهای بورس را به شدت تحت تأثیر قرار داد اما همان‌طور که در حال حاضر دنیا نظاره‌گر است، بیت کوین یک رالی صعودی را شروع کرده است.

حال که به انتهای سال ۲۰۲۰ نزدیک می‌شویم بسیاری از سرمایه‌گذاران چشم به راه رسیدن سال ۲۰۲۱ هستند. داشتن توانایی پیش‌بینی کردن ترندهای جدید ارزهای دیجیتال یکی از مهارت‌های اصلی مورد نیاز هر معامله‌گری است. اما با وجود بیش از ۶۰۰۰ آلت‌کوین (Altcoin) مختلف در بازار چگونه می‌توان با اطمینان گفت که کدام یک بهترین رمزارز برای شروع سرمایه گذاری در ۲۰۲۱ است؟

آینده‌ی رمز ارزها هیچ‌گاه قطعی نیست، به همین دلیل پیش‌بینی کردن در این زمینه می‌توان بسیار پیچیده باشد، به‌ویژه با وجود نوسان‌های شدید ناشی از پیدایش همه‌گیری ویروس کرونا. اما خبر خوب این است که تعدادی از کارشناسان رمز ارزها اعلام کرده‌اند که به لطف بهبود بازار و پیشرفت‌هایی مانند ارتقای اتریوم پس از مدت‌ها انتظار سال ۲۰۲۱ می‌تواند سال رمز ارزها باشد.

بیت کوین به همراه بسیاری دیگر از رمزارزها هر روز و هر ساعت رکورد جدیدی را از خود به جای می‌گذارند. در اینفوگرافی زیر به معرفی تعدادی از بهترین گزینه‌ها برای شروع سرمایه گذاری در دنیای ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱ پرداخته‌ایم.

معرفی بهترین رمزارزها برای شروع سرمایه گذاری در سال 2021

سخن آخر

امیدواریم این اینفوگرافی در خصوص بهترین رمزارزها برای شروع سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۱ برای شما مفید بوده باشد و در تصمیمی که قطعاً پیش روی شماست بتواند به کارتان آید. در ضمن، فراموش نکنید که رمزینکس بستر رسمی و تخصصی امن ساده ورود به دنیای رمزارزها است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید