زمان مطالعه : ۳ دقیقه

راه ها و روش های مختلفی برای به دست آوردن ارز دیجیتال وجود دارد و در صورتی که شما دوست عزیز مایل به استخراج  ارز دیجیتال هستید، خوب است روی یکی از بهترین GPU های ماینر، سرمایه گذاری کنید. آیا مایلید تا با بهترین کارت های گرافیکی استخراج ارز دیجیتال (GPU) در سال ۲۰۲۰ آشنا شوید؟ با رمزینکس همراه شوید.

بیشتر بدانید : ماشین حساب استخراج بیت کوین

هنگامی که به دنبال کارت های گرافیکی استخراج ارز دیجیتال (GPU) می گردید ، باید در مورد حافظه کارت گرافیکی GPU و همچنین انرژی که مصرف می کند و هزینه های آن فکر کنید.

 کارت های گرافیکی استخراج ارز دیجیتال (GPU)

این موارد هستند که ارزش GPU را مشخص می کند. شما باید بدانید که وقتی شروع به استخراج بیت کوین یا اتریوم می کنید ، در ابتدای کار مقدار زیادی ارز دیجیتال استخراج نخواهید کرد؛ بنابراین ، به حداقل رساندن هزینه های اولیه خود را در راس کار قرار دهید تا بتوانید سود خود را به حداکثر برسانید و هرچه سریع تر سرمایه ی اولیه تان را برگردانید.

در ادامه به معرفی برخی از بهترین کارت های گرافیکی استخراج ارز دیجیتال (GPU) در سال ۲۰۲۰ پرداخته ایم که موارد ذکر شده در مورد آن ها صادق می باشد و می تواند شما را بهتر و سریع تر به سود برساند.

با بهترین کارت های گرافیکی استخراج ارز دیجیتال (GPU) در سال ۲۰۲۰ آشنا شوید

در این بخش از مقاله شما را با کارت های گرافیکی استخراج ارز دیجیتال (GPU) در سال ۲۰۲۰ که جز بهترین GPU ها هستند را برای شما معرفی کرده ایم.

AMD Radeon VII

AMD در سال ۲۰۱۷ با انتشار AMD Vega 64 ، پیشتاز در تولید کارت های گرافیکی استخراج ارز دیجیتال (GPU) شد. این کارت گرافیک نه تنها برای انجام بازی های رایانه ای مناسب بود، بلکه به سرعت به عنوان بهترین کارت گرافیک استخراج ارز دیجیتال شهرت یافت. AMD Radeon VII کارت های گرافیکی استخراج ارز دیجیتال (GPU) است که همه چیز را به یک سطح کاملاً جدید منتقل کرده است، و میزان هش Vega 64 را به ۹۰ مگاهرتز در ثانیه رسانده است. این کارت گرافیک  قدرتمندتر از Nvidia Titan V است و با قیمت مناسب تری ارائه می شود، به علاوه پادشاه جدید صحنه استخراج ارز دیجیتال به حساب می آید.

Nvidia GeForce GTX 1070

Nvidia GeForce GTX 1070 فقط یک کارت گرافیک عالی برای بازی نیست، بلکه یک پردازنده گرافیکی عالی و یکی از بهترین کارت های گرافیکی استخراج ارز دیجیتال (GPU) است. این کارت گرافیک بدون نیاز به مصرف برق بیش از حد ، میزان هش بالای ۳۰ را کنترل می کند. به یاد داشته باشید ، هر چه GPU به قدرت بیشتری نیاز داشته باشد ، هزینه های آن گران تر است و این به سود به دست آمده از استخراج ارز دیجیتال شما لطمه خواهد زد.

 کارت های گرافیکی استخراج ارز دیجیتال (GPU)

AMD Radeon RX580

AMD Radeon RX580 یکی از دیگر از برجسته ترین و بهترین کارت های گرافیکی استخراج ارز دیجیتال (GPU) است، تا حدی که قربانی موفقیت خویش نیز می باشد، به این علت که پیدا کردن آن در بعضی اوقات دشوار می شود. با این حال ، از محبوبیت بسیاری برخوردار است ، زیرا دارای نرخ هش بسیار عالی ۲۹ و در عین حال مصرف برق کمی می باشد. علاوه بر این ، ارزان تر از GTX 1070 است ، و اگر در انجام تنظیمات آن مشکلی نداشته باشید، از عملکرد استخراج ارز دیجیتال توسط این کارت بسیار راضی خواهید بود.

Nvidia GeForce GTX 1060

GTX 1060 Nvidia جدیدترین کارت گرافیکی است که به لیست بهترین GPU برای استخراج ارز دیجیتال اضافه شده است و می تواند جایگزین خوبی برای AMD AMD Radeon RX 480 باشد، اما GTX ۱۰۶۰ قدرتمندترین پردازنده گرافیکی نیست. با این حال ، نتایج بسیار خوبی از استخراج ارز دیجیتال توسط این کارت گرافیکی به دست آمده است ، به علاوه یک کارت گرافیک بسیار مناسب برای بازی نیز محسوب می شود.

AMD Radeon RX Vega

AMD Radeon RX Vega 56 یکی از بهترین کارت های گرافیکی  ارزشمند است که در حال حاضر در بازار وجود دارد. معیارهای موجود تأیید می کند که این کارت گرافیک بسیار سریعتر از Nvidia GTX 1070 کار می کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید