معرفی بهترین نرم افزارهای استخراج اتریوم در سال ۲۰۲۱

معرفی بهترین نرم افزارهای استخراج اتریوم در سال ۲۰۲۱

متوسط

07:50

15 دقیقه


نرم افزارهای زیادی به منظور استخراج (ماینینگ) اتریوم در دسترس کاربران قرار گرفته است و هر یک مزایا و معایب خود را دارند. نرم افزارهای استخراج گت (Geth)، کلیمور (Claymore) و سی جی ماینر (CGMiner) از جمله بهترین‌ها هستند. با توجه به محبوبیت روزافزون اتریوم، برای کسانی که می‌خواهند در آینده یکی از دارندگان آن باشند این سؤال پیش می‌آید که چگونه می‌توان اتریوم را استخراج کرد و بهترین نرم افزار برای استخراج آن چیست؟ در ادامه با معرفی بهترین نرم افزارهای استخراج اتریوم در سال ۲۰۲۱ با ما همراه باشید.

چرا اتریوم را استخراج کنیم؟

استخراج اتریوم روشی عالی برای درآمدزایی از یکی از برترین رمز ارزهای جهان است و از آنجا که تعداد پروژه‌های بلاک چین که برای ساخت اکوسیستم‌های خود به شبکه اتریوم وابسته هستند، رو به افزایش است، انتظار می‌رود که قیمت آن به زودی سر به فلک بکشد.

شاید مهم‌ترین دلیل اینکه شما به‌عنوان یک سرمایه‌گذار باشد به استخراج اتریوم بپردازید این است که رمز ارزهای خود را از طریق فرایندی به نام اثبات کار (PoW)، غیرمتمرکز و در برابر حملات احتمالی ایمن نگه دارید.

برخلاف ارزهای معمولی، اتر با دفتر کل عمومی کار می‌کند که باعث می‌شود استخراج آن تبدیل به پایه اصلی شبکه اتریوم شود.

وقتی ماینرها داده‌های مربوط به تراکنش‌های ارسال شده، توسط سایر اعضای شبکه را دریافت می‌کنند، آن‌ها را در ساختاری به نام درخت مرکل (Merkle trees) جمع‌آوری کرده و سپس به دنبال یافتن یک هش (hash) قابل قبول در شبکه می‌گردند.

هر مجموعه داده فقط یک هش را باز می‌گرداند و نمی‌توان از هش برای بازآفرینی داده‌های اصلی استفاده کرد. هدف از این کار این است که اطمینان حاصل شود که اطلاعات بلاک دست‌کاری نشده است.

اگر کسی به طور عمد حتی یک عدد را در معاملات تغییر دهد، هش به طور باور نکردنی متفاوت ظاهر می‌شود و این هش متفاوت به شبکه اطلاع می‌دهد که کسی سعی کرده یک معامله ساختگی و نادرست را در دفتر کل ثبت کند.

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، در صورتی که اتریوم استخراج نشود، عملکرد شبکه دچار تغییر می‌شود. به همین دلیل ماینرها برای کاری که انجام می‌دهند حقوق زیادی دریافت می‌کنند.

نرم افزار استخراج اتریوم چیست؟

برنامه استخراج اتریوم، نرم افزاری است که برای استخراج سکه‌های اتر طراحی شده است و وظیفه آن اطمینان از عملکرد سخت‌افزار مورد استفاده برای انجام کار فوق است.

به بیانی ساده، نرم افزار استخراج برنامه‌ای است که از کارت گرافیک کامپیوتر (GPU) شما به‌عنوان منبعی برای حل معادلات پیچیده ریاضی استفاده می‌کند. پس از حل این معادلات، داده‌های جدید به بلاک چین اضافه می‌شوند.

این نرم افزار استخراج، ورودی و خروجی سخت‌افزار شما را کنترل می‌کند و در عین حال اطلاعاتی مانند سرعت ماینر، سرعت فن، دما و میزان هش را به شما نشان می‌دهد.

چرا به نرم افزار استخراج اتریوم احتیاج دارید؟

استخراج اتریوم شامل انجام محاسباتی با هدف یافتن هش و به دست آوردن بلاک‌های بعدی در بلاک چین است، درنتیجه ماینر در مجموع به‌عنوان پاداش دو سکه اتر دریافت می‌کند.

برای کسب حداکثر پاداش، شرکت کننده شبکه رمز ارز باید تجهیزات قدرتمند مانند پردازنده‌های گرافیکی جدید و سخت‌افزارهای مجتمع اِی‌سیک (ASIC) را در مزرعه استخراج در اختیار داشته باشد.

فارم ماینینگ یا مزرعه استخراج ارز دیجیتال چیست؟

توسعه‌دهندگان این رمز افزارها ویژگی‌ها و کارایی‌های اضافی را به همراه نرم افزار خود ارائه می‌دهند که راحتی استخراج سکه‌های اتر را افزایش می‌دهد. این ویژگی‌ها عبارت از چند مورد زیر هستند.

 • بهبود عملکرد کارت گرافیک. این مورد به منظور افزایش قدرت هش برای کسب سود بیشتر طراحی شده است.
 • تنظیم هش ریت (hashrate) مورد استفاده
 • بررسی پارامترهای نظارت بر کارت گرافیک، اِی‌سیک (ASIC) ماینر یا سایر تجهیزات مورد استفاده
 • کنترل دما کارت گرافیک

استخراج رایگان اتریوم چگونه است؟

اتریوم از ارزهای دیجیتال محبوب است که به روش‌های مختلفی می‌توان آن را به صورت رایگان استخراج کرد. روش‌هایی که شامل سایت‌ها، ایردراپ‌ها و برنامه‌هایی در کامپیوتر و آندروید می‌شود. هر یک از این روش‌های یک سری مزایا و معایب دارند. در مقاله «۵ روش برای استخراج اتریوم رایگان در سال ۲۰۲۱، بهترین سایت کدام است؟» به معرفی بهترین روش برای استخراج رایگان اتریوم پرداخته شده است.

معیارهای انتخاب بهترین نرم افزار استخراج اتریوم

نرم افزارهای استخراج اتریوم حداکثر عملکرد را از تجهیزات و سخت‌افزارهای مورد استفاده تضمین می‌کنند. برای جلوگیری از هزینه‌های بیهوده زمانی و مالی، ماینر باید سخت‌افزار و نرم افزار استخراج را به دقت انتخاب کند چرا که درآمد کل این کار به این امر بستگی دارد.

در انتخاب نرم افزار مناسب برای استخراج باید به چندین معیار توجه کنید:

  آموزش استخراج بیت کوین، بهترین روش استخراج و دستگاه کدام است؟

توجه به الگوریتم برای انتخاب نرم افزار استخراج اتریوم

رمز ارز اتریوم بر روی الگوریتم اِت‌هش (Ethash) اجرا می‌شود، بنابراین سازگاری نرم افزار با این الگوریتم بسیار مهم است. به‌عنوان مثال، استخراج بیت کوین به نرم افزاری احتیاج دارد که با الگوریتم SHA-256 سازگار باشد.

نرم افزار استخراج باید برای استخراج رمز ارز خاصی طراحی شده باشد؛ البته این نرم افزار همچنین ممکن است به طور هم‌زمان توانایی کار کردن با چندین سکه متفاوت را داشته باشد.

حداکثر میزان هش

شما باید نرم افزار استخراج را با توجه به قابلیت‌های سخت‌افزار مورد استفاده خود، انتخاب کنید. اگر کارت گرافیک شما ۳۷ میلیون هش در هر ثانیه تولید کند، نرم افزاری با قابلیت پردازش حداکثر ۴۰ میلیون هش در هر ثانیه کافی است.

در صورتی که کاربری چندین کارت گرافیک بر کامپیوتر خود نصب کند، الزامات نرم افزار استخراج نیز افزایش می‌یابد. اگر برنامه اشتباهی برای استخراج اتریوم انتخاب کنید، میزان استخراج کاهش می‌یابد و ممکن است منجر به گرم شدن بیش از حد یا خرابی تجهیزات کامپیوتر شود.

نوع استخراج ارز دیجیتال

استخراج اتریوم با استفاده از کارهای گرافیک یا نرم افزارهای مجتمع اِی‌سیک در مزارع استخراج در دسترس است.

قبلاً برای استخراج از سی پی یو (CPU) استفاده می‌شد اما به‌مرور با افزایش دشواری شبکه رمز ارز، بازده استخراج روی سی پی یو به صفر رسید. به همین دلیل نرم افزار مورد استفاده باید با کارت گرافیک یا سخت‌افزارهای مجتمع اِی‌سیک کار کند. کارت گرافیک مهمترین بخش در استخراج اتریوم است که در مقاله «بهترین کارت گرافیک های ماینینگ سال ۲۰۲۱ کدام اند؟» به معرفی چند مورد مناسب از آنها پرداخته شده است.

توانایی استخراج چندین ارز دیجیتال متفاوت

وضعیت بازار رمز ارزها به طور مداوم در حال تغییر است و نرم افزار مورد استفاده باید انعطاف کافی داشته باشد تا در صورت لزوم به استخراج رمز ارز دیگری بپردازد. هرچه ویژگی و کاربرد نرم افزار بیشتر باشد، بهتر است.

گزینه‌های کمکی

برای سهولت کاربر، بسیاری از برنامه‌ها برخی ویژگی‌های اضافی را فراهم می‌کنند، از جمله نظارت بر دمای تجهیزات کامپیوتر، استخراج در پس‌زمینه به گونه‌ای که بتوانید کارهای دیگری نیز با کامپیوتر انجام دهید، سرعت کارت گرافیک و سایر موارد.

علاوه بر این، در برخی نرم افزارها انتخاب خودکار الگوریتم‌ها برای حل معادلات، جابجایی بین تجهیزات و غیره نیز موجود است.

استخرهای استخراج اتریوم

استخر استخراج (Mining Pools) محلی مجازی از منابع است که به طور مساوی میان استخراج‌کنندگان توزیع می‌شود. در مقاله «بزرگترین و بهترین استخر استخراج اتریوم در سال ۲۰۲۱ کدام است؟» به چند استخر استخراج اتریوم پرداخته شده است.

اوایل شروع کار رمز ارزها، استخراج به صورت فردی انجام می‌گرفت و به دست آوردن بلاک چنان سخت و غیرممکن بود که همه این افراد که به صورت تکی کار می‌کردند تبدیل به یک مجموعه شدند که اکنون تحت عنوان استخرهای استخراج آن‌ها را می‌شناسیم.

در حال حاضر، یکی از بهترین گزینه‌ها برای انتخاب استخر استخراج مناسب اتریوم که در دسترس است، اترماین (Ethermine) است. اترماین به کاربران خود اجازه می‌دهد که به طور ناشناس و بدون نیاز به احراز هویت و تنها با پرداخت یک درصد از سود کل به‌عنوان هزینه استخراج، فرایند استخراج را انجام دهند.

بهترین نرم افزارهای استخراج اتریوم

همان‌طور که می‌دانید اتریوم یکی از موفق‌ترین و محبوب‌ترین رمز ارز در سراسر جهان به شمار می‌شود و این رمز ارز موفق نیز مانند سایر رمز ارزها لیست بلند بالایی از نرم افزارهای مناسب دارد و برای اینکه بدانید از بین این همه کدام برای شما بهتر هست باید کاربردها و ویژگی‌های تک‌به‌تک آن‌ها را بدانید.

خوشبختانه نیازی نیست که این همه نرم افزار را بررسی کنید. در این مطلب توضیحاتی مختصر از بهترین نرم افزارها را برای شما فراهم کرده‌ایم که مسلماً کمک شایانی در انتخاب بهتر به شما خواهد کرد.

نرم افزار استخراج اتریوم اِت ماینر (ETHminer)

اِت ماینر (ETHminer) همان‌طور که از نامش مشخص است، نرم افزاری است که منحصراً برای استخراج اتریوم طراحی شده است و از سیستم‌عامل‌های لینوکس (Linux)، مک (Mac) و ویندوز (Windows) پشتیبانی می‌کند. توجه کنید که حتماً موردی را نصب کنید که با سیستم‌عامل کامپیوتر شما مطابقت دارد.

علاوه بر اتریوم، می‌توانید از نرم افزار ات ماینر برای استخراج سکه‌های مبتنی بر الگوریتم ات هش، از جمله اکسپنس (Expanse)، الیزم (Ellaism)، متاویرس (Metaverse)، موزی‌کوین (Musicoin)، پرل (Pirl)، اتریوم کلاسیک (Ethereum Classic) و غیره استفاده کنید.

نرم افزار اِت ماینر (ETHminer) دارای مدیریت کنترل است که مشکلات خاصی را برای استخراج‌کنندگان مبتدی ایجاد می‌کند اما برای کاربرانی که تجربه کار با برنامه‌های کنسول را دارند مناسب است.

یکی دیگر از ویژگی‌های این نرم افزار افزایش عملکرد کارت گرافیک‌های قدیمی است که باعث افزایش سود استخراج سکه‌های مجازی می‌شود.

نرم افزار استخراج سی جی ماینر (CGMiner)

سی جی ماینر (CGMiner) که در سال ۲۰۱۱ منتشر شد، به دلیل سازگاری با سه سخت‌افزار مختلف استخراج، سخت‌افزار مجتمع ای سیک، کارت گرافیک و اف پی جی ای (FPGA)، یکی از محبوب‌ترین نرم افزارهای استخراج بوده که امروزه در دسترس است.

سی جی ماینر، یک ماینر متن باز اتریوم است که با زبان برنامه نویسی نوشته شده و دارای پشتیبانی و باینری برای روترهای OpenWrt و RPi و چندین مورد دیگر است.

از دیگر مزایایی که با نصب سی جی ماینر از آن‌ها بهره‌مند خواهید شد، توانایی مقیاس‌پذیری با سرعت هش به‌دلخواه خود، قابلیت کنترل رابط و تشخیص بلاک‌های پیشرفته است.

ویژگی‌های سی جی ماینر

 • اورکلاک (overclocking) کردن کارت گرافیک
 • از طریق یک سرور پروکسی کار می‌کند.
 • تنظیم سرعت فن کامپیوتر

نرم افزار استخراج بیت ماینتر (BitMinter)

نرم افزار بیت ماینتر (BitMinter) یک رابط گرافیکی آسان و همچنین اتصال سریع به استخر استخراج را به کاربران خود ارائه می‌دهد. استخر استخراج بیت ماینتر که در سال ۲۰۱۱ معرفی شد، جزء طولانی‌ترین استخرهای استخراج در حوزه رمز است که بیش از ۴۵۰ هزار حساب کاربری ثبت شده دارد.

یکی از مزایای بیت ماینتر نسبت به سی جی ماینر این است که این نرم افزار نیازی به نصب ندارد چرا که عملکرد آن بر اساس پروتکل راه‌اندازی شبکه جاوا (JNLP) است و می‌توانید آن را روی سخت‌افزارهای استخراج مانند سخت‌افزار مجتمع ای سیک، کارت گرافیک و اف پی جی ای اجرا کنید. علاوه بر این، بیت ماینتر با مک، لینوکس و ویندوز نیز سازگار است.

نرم افزار کلِیمور (Claymore)

نرم افزار دوگانه کلِیمور (Claymore) یکی از کارآمدترین نرم افزارها برای استخراج اتریوم به شمار می‌رود که به شما امکان می‌دهد بدون تأثیر بر سرعت استخراج و با هر نرخ هش مقیاس بندی کنید.

کلیمور همچنین اخیراً نسخه به‌روزرسانی شده‌ای را روانه بازار کرده است که از جمله مزایای آن می‌توان به این اشاره کرد که می‌توان به طور هم‌زمان دو سکه را استخراج کرد و همچنین نرخ دریافت هزینه توسط توسعه‌دهندگان از ۲ درصد به ۱ درصد کاهش پیدا کرده است. این نسخه همچنین کارت گرافیک‌های ۲ و ۳ گیگابایتی را بدون دریافت هزینه توسعه‌دهندگان ارائه داده است.

متأسفانه ماینر دوگانه کلیمور از سیستم‌عامل‌های مک پشتیبانی نمی‌کند و در حال حاضر تنها بر روی لینوکس و ویندوز اجرا می‌شود؛ اما از کارت گرافیک‌های انویدا (Nvidia) و ای ام دی (AMD) پشتیبانی می‌کند.

علاوه بر استخراج اتریوم می‌توانید از این نرم افزار برای استخراج سکه‌های سیاکوین (Siacoin)، ال بی ار وای (Lbry)، دکرد (Decred) و پاسکال (Pascal) استفاده کنید.

ویژگی‌های نرم افزار کلیمور

 • می‌توان با هر دو کارت گرافیک انویدیا و ای ام دی در یک مزرعه کار کرد. درواقع این نرم افزار هم‌زمان می‌تواند با ۶ کارت گرافیک کار کند.
 • سهولت استفاده پس از انجام مراحل اولیه
 • حداقل میزان انتقال سکه‌های به دست آمده از ۰/۰۵ اتر شروع می‌شود.
 • توانایی کنترل از راه دور با استفاده از پروتکل جیسون (JSON)
 • بسیاری از ماینرها معتقدند که این نرم افزار بهترین برنامه برای استخراج اتریوم است.

نرم افزار وین اِت (WinETH)

نرم افزار استخراج اتریوم وین ات (WinETH) برای افرادی که به تازگی وارد بازار رمز ارز شده‌اند و به دنبال ساده‌ترین و راحت‌ترین نرم افزار استخراج اتریوم هستند، بهترین گزینه به شمار می‌رود.

نرم افزار وین ات بر اساس نرم افزار ات ماینر طراحی شده است، با این تفاوت که این نرم افزار یک رابط کاربری ساده و کاربرپسند و همچنین یک الگوریتم پیکربندی هوشمند را به ارمغان آورده است که می‌تواند به کاربران کمک فراوانی در بهبود کارایی استخراج مبتنی بر سخت‌افزار فعلی کند.

همان‌طور که از نام این نرم افزار مشخص است، تنها بر روی ویندوز قابل اجرا است. همچنین ۱ درصد از سود کل را توسعه‌دهندگان این برنامه دریافت می‌کنند.

ماینرها می‌توانند وین ات را هنگام غیرفعال بودن هارد اچ دی دی (HDD) یا فعال بودن کامپیوتر اجرا کنند که باعث می‌شود فرایند استخراج کارت گرافیک کارآمدتر و سودآورتر باشد.

نرم افزار استخراج ماینرگیت (Minergate)

نرم افزار استخراج اتریوم ماینرگیت (Minergate) اولین نرم افزاری بود که استخراج ادغام شده را معرفی کرد. استخراج ادغام شده فرایندی است که به واسطه آن دو ارز دیجیتالی متفاوت با الگوریتم استخراج یکسان به صورت هم‌زمان استخراج می‌شوند. این برنامه حتی به شما اطلاع می‌دهد که در حال حاضر کدام سکه‌ها بیشترین بازدهی و سود را در بازار دارند.

از ماینرگیت می‌توان برای استخراج سکه‌های دیگری نیز استفاده کرد، از جمله، لایت کوین (Litecoin)، زی کش (Zcash)، مونورو (Monero)، دش (Dash)، اتریوم کلاسیک، بیت کوین و همچنین چند رمز ارز دیگر که در بازار آن‌چنان شناخته شده نیستند، مانند اینفیوم ۸ (Infinium-8)، اون (Aeon)، فانتوم کوین (FantomCoin) و مونتاورد (Moneta Verde).

ماینرگیت به کاربران خود پشتیبانی و مشاوره ۲۴ ساعته ارائه می‌دهد و در حال حاضر از زبان‌های چک، آلمانی، اسپانیایی، روسی، ایتالیایی، چینی، انگلیسی و … پشتیبانی می‌کند.

بی اف جی ماینر (BFGMiner)

نرم افزار استخراج اتریوم بی اف جی ماینر (BFGMiner) نیز مانند سی جی ماینر به زبان برنامه نویسی نوشته شده است که این امکان را فراهم می‌کند که در سیستم‌عامل‌های مک، لینوکس و ویندوز اجرا شود. بی اف جی ماینر یک نرم افزار استخراج مدولار است که با اِی‌سیک و اف پی جی ای نیز سازگار است.

  معرفی بهترین و معتبرترین سایت‌های کلود ماینینگ (استخراج ابری) در سال 2021

برخی از مزایایی که در صورت انتخاب بی اف جی ماینر از آن بهره‌مند خواهید شد، توانایی استخراج بسیاری از سکه‌های رمز ارز و هش کردن در الگوریتم‌های معروف استخراج خود مانند SHA256D و اسکریپت (Scrypt) است. همچنین امکان تنظیم قدرت فن، نظارت کامل بر عملکرد سخت‌افزارها و اوورکلاک یکپارچه را دارد.

ایزی ماینر (EasyMiner)

نرم افزار استخراج اتریوم ایزی ماینر یک نسخه متن باز از نرم افزارهای بی اف جی ماینر و سی جی ماینر است که میانه خوبی با استخراج در سیستم‌عامل‌های استخراج اتریوم مبتنی بر خط فرمان ندارد.

ایزی ماینر به لطف رابط کاربری مناسب کارایی بسیار راحتی دارد که حتی کاربران مبتدی نیز به‌راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند. ایزی ماینر همچنین تحلیل زمان واقعی و آمار عملکرد استخراج، مانند درآمد، کل سهام در ساعت گذشته، نرخ هش و غیره را فراهم می‌کند.

با این نرم افزار همچنین می‌توانید رمز ارزهای دیگری مانند بیت کوین و لایت کوین (Litecoin) و بیت کوین را استخراج کنید.

ماینر سرور (Miner-Server)

با گذشت سال‌ها، کلود ماینینگ (cloud mining) به روندی محبوب در حوزه رمز ارز تبدیل شده است و این همه به لطف این واقعیت است که هر کسی می‌تواند بدون نیاز به سرمایه‌گذاری‌های گران قیمت در سخت‌افزارهای مجتمع ای سیک، آن را امتحان کند. اگر به چنین سرمایه‌گذاری علاقه دارید، نرم افزار ماینر سرور، نرم افزاری مناسب برای استخراج اتریوم شما است.

نرم افزار فونیکس ماینر (PhoenixMiner)

که توسط تیمی از برنامه نویسان ناشناس توسعه یافته است به‌عنوان رقیبی برای ماینر دوگانه کلیمور منتشر شد. فونیکس ماینر را می‌توان با استفاده از گزینه‌های خط فرمان یا بدون آن‌ها و با استفاده از فایل‌های پیکربندی راه‌اندازی کرد.

علاوه بر این، یک فایل پیکربندی اضافی هم به نام epools دارد که درواقع فهرستی از استخرهای ات هش است که استخراج کننده از آن استفاده می‌کند.

فونیکس ماینر هزینه ناچیزی برای توسعه‌دهندگان در نظر می‌گیرد و همچنین از کارت گرافیک‌های ای ام دی و انویدا پشتیبانی می‌کند.

ویژگی‌های اصلی فونیکس ماینر

 • حق کمیسیون توسعه‌دهندگان ۰/۶۵ درصد است که حداقل نرخ در میان نرم افزارها است.
 • تقریباً از تمامی رمز ارزهای ات هش پشتیبانی می‌کند و نیازی به صرف وقت و انرژی برای ایجاد یک فایل دی ای جی (DAG) نیست.
 • ثبات بیشتری را در استفاده از کارت‌های گرافیکی، در مقایسه با کلیمور نشان می‌دهد.
 • از پروتکل لایه اتصال امن (SSL) پشتیبانی می‌کند.

نرم افزار استخراج اتریوم گت (Geth)

نرم افزار گت به این دلیل که توسط خود تیم اتریوم توسعه یافته است، نرم افزار اصلی استخراج اتریوم به شمار می‌رود؛ بنابراین اگر به دنبال نرم افزاری ایمن و قابل اعتماد هستید، گت بهترین گزینه‌ای است که می‌توانید انتخاب کنید.

این برنامه به شما کیف پولی ایمن برای نگهداری سکه‌ها را داده و همچنین به شما اجازه می‌دهد تاریخچه بلاک‌ها را مشاهده کرده، قراردادهایی ایجاد کنید و وجوه را به آدرس‌های مختلف انتقال دهید.

تیم توسعه‌دهنده گت نیز به طور مداوم این نرم افزار را به‌روزرسانی کرده و هر گونه عیب و ایرادی را برطرف می‌کنند. در حال حاضر نرم افزار کت با سیستم‌عامل‌های لونیکس، ویندوز و همچنین آی او اس (iOS) سازگار است.

از کجا اتریوم بخریم؟

خرید اتریوم با توجه به سادگی که دارد در صرافی های داخل کشور برای بسیاری گزینه بهتری نسبت به استخراج پر هزینه و زمان بر است. صرافی رمزینکس با پشتیبانی کردن از بهترین ارزهای دیجیتال از جمله اتریوم و کارمزد معاملاتی مناسب به ارائه خدمات به کاربران می پردازد.

با طی کردن چند مرحله ساده از جمله ثبت و نام و احراز هویت می توانید به طور مستقیم یا با وارد شدن به بازار معاملاتی همتا به همتا به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازید.

بعد از ثبت نام و احراز هویت هم می توانید با مراجعه به وب سایت صرافی رمزینکس و هم با دانلود و نصب برنامه و اپلیکیشن رمزینکس در گوشی های هوشمند خود به خرید و فروش اتریوم مشغول شوید.

برای رصد قیمت لحظه ای انواع ارزهای دیجیتال به صفحه قیمت لحظه ای ارز دیجیتال مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر در خصوص قوانین و مقررات خرید و فروش ارزهای دیجیتال در رمزینکس می توانید به صفحه سوالات متداول درباره رمزینکس مراجعه کنید.

سخن آخر

یهترین نرم افزارهای استخراج اتریوم که در بالا ذکر شده‌اند از نظر هزاران کاربر بهترین هستند. با این حال فراموش نکنید که کارایی یک نرم افزار استخراج، نه تنها به کیفیت خود نرم افزار بلکه به کیفیت استخرهای استخراج که با آن‌ها کار می‌کنید و سخت‌افزارهای استخراج اتریوم که بر روی کامپیوتر خود نصب کرده‌اید نیز بستگی دارد.

علاوه بر این به خاطر داشته باشید که هیچ‌کدام از نرم افزارهای استخراج اتریوم رایگان نیستند. تقریباً همه این نرم افزارها حداقل ۱ درصد هزینه توسعه‌دهنده دریافت می‌کنند.

سه رویداد مهم کریپتویی در هفته‌ای که گذشت

سه رویداد مهم کریپتویی در هفته‌ای که گذشت

01:41


دلایل افزایش قیمت لونا کلاسیک در ماه جاری 

دلایل افزایش قیمت لونا کلاسیک در ماه جاری 

03:18


از مرگ بازگشتگان! (تحلیل قیمتی لونا و لونا کلاسیک)

از مرگ بازگشتگان! (تحلیل قیمتی لونا و لونا کلاسیک)

01:41


رشد ۸۶٪ درصدی لونا کلاسیک (LUNC) طی دو روز گذشته

رشد ۸۶٪ درصدی لونا کلاسیک (LUNC) طی دو روز گذشته

یک ساعت پیش


کد تایید دو عاملی چیست؟ + آموزش فعال‌سازی ۲FA

کد تایید دو عاملی چیست؟ + آموزش فعال‌سازی ۲FA

یک ساعت پیش


ربات تریدر ارز دیجیتال چیست؟ معرفی بهترین ربات ترید کریپو

ربات تریدر ارز دیجیتال چیست؟ معرفی بهترین ربات ترید کریپو

20:40


ارز دیجیتال مارکو (MRC) چیست؟ کی عرضه می‌شود؟ چه کاربردی دارد؟

ارز دیجیتال مارکو (MRC) چیست؟ کی عرضه می‌شود؟ چه کاربردی دارد؟

20:41


هودل (HODL) یا هولد کردن چیست؟ منظور از هولد و هولدر در ارزهای دیجیتال چیست؟

هودل (HODL) یا هولد کردن چیست؟ منظور از هولد و هولدر در ارزهای دیجیتال چیست؟

11 دقیقه پیش


بهترین ارز دیجیتال برای استیکینگ (stake) یا استیک کردن در سال ۲۰۲۱ کدام است؟

بهترین ارز دیجیتال برای استیکینگ (stake) یا استیک کردن در سال ۲۰۲۱ کدام است؟

09:19


تحلیل و پیش بینی آینده قیمت بیت کوین کش در سال ۲۰۲۱ تا سال ۲۰۲۵

تحلیل و پیش بینی آینده قیمت بیت کوین کش در سال ۲۰۲۱ تا سال ۲۰۲۵

02:28


استیکینگ چیست و چرا سود دارد؟ آموزش استیک کردن ارز دیجیتال

استیکینگ چیست و چرا سود دارد؟ آموزش استیک کردن ارز دیجیتال

21:57


تغییر در فرآیند احراز هویت و تعیین سطوح جدید در رمزینکس برای راحتی بیشتر کاربران

تغییر در فرآیند احراز هویت و تعیین سطوح جدید در رمزینکس برای راحتی بیشتر کاربران

03:14