زمان مطالعه : ۳ دقیقه

خیلی از افراد فکر می کنند که تنها با خرید دستگاه سخت افزار ماینینگ بیت کوین قادر به استخراج و کسب درآمد می باشند، اما باید بگوییم که اینطور نیست. برای استخراج اتریوم نیاز به سخت افزار، کیف پول و نرم افزار و استخر استخراج است. نرم افزارهای استخراج بیت کوین می توانند به شما در مدیریت و نظارت موثر بر سخت افزار استخراج کمک کنند. به منظور آشنایی با بهترین بهترین نرم افزارهای استخراج اتریوم در ادامه با رمزینکس همراه باشید.

 

بهترین نرم افزارهای استخراج

بهترین نرم افزارهای استخراج اتریوم

در ادامه به معرفی بهترین نرم افزارهای استخراج اتریوم پرداخته شده است:

CGMiner

جامعه رمزنگاری به طور کلی CGMiner را به دلیل تطبیق پذیری عالی، بهترین نرم افزار استخراج بیت کوین در بازار می داند. CGMiner یک نرم افزار استخراج منبع باز است و با زبان C نوشته شده است. این نرم افزار روی پلتفرم های مک، ویندوز و لینوکس قابل اجرا می باشد و با سه سخت افزار استخراج GPU ،FPGA و ASIC سازگار است.

نرم افزار استخراج همچنین از مزایای دیگری همچون تشخیص پیشرفته بلاک های جدید و قابلیت رابط از راه دور برخوردار است.

BFGMiner

درست مانند CGMiner، این نرم افزار استخراج هم نیز می تواند در اکثر پتفرم هایی مانند مک، ویندوز و لینوکس اجرا شود. BFGMiner یک نرم افزار مدولار است که با سخت افزارهای FPGA و ASIC سازگار است.

برخی از بهترین مزایای BFGMiner توانایی آن در هش کردن همزمان در الگوریتم های استخراج محبوب مانند Scrypt و SHA256d است. از دیگر ویژگی های مفید آن می توان به overclocking، نظارت کامل و کنترل سرعت فن اشاره کرد.

EasyMiner

EasyMiner یک نرم افزار frontend منبع باز مبتنی بر GUI مانند CGMiner و BFGMiner است. این نرم افزار رابط کاربری مناسبی دارد که می تواند با کیف پول ارزهای دیجیتالی شما یکپارچه شود. همچنین این امکان را برای شما فراهم می کند که ارزهای دیجیتالی مختلفی نظیر بیت کوین، لایت کوین و دیگر ارزهای دیجیتالی را استخراج کنید اما تنها با سیستم عامل ویندوز و سخت افزار استخراج ASIC می توانید از آن استفاده کنید.

هنگامی که شروع به استخراج ارزهای دیجیتالی با EasyMiner می کنید، می توانید حالت “Moneymaker” را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد نوع استخر ارز دیجیتالی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

BitMinter

BitMinter، مشابه EasyMiner یک نرم افزار استخراج منبع باز، مبتنی بر GUI است. با این تفاوت که این نرم افزار در اکثر پلتفرم ها همچون ویندوز، مک و لینوکس قابل اجرا است و همچنین با سخت افزارهای استخراج مانند GPU ،FPGA و ASIC سازگار است.

برای استخراج بیت کوین با BitMinter، شما باید به استخر استخراج بیت کوین خود بپیوندید. BitMinter شما را ملزم می کند که قبل از استفاده از این نرم افزار به استخر استخراج مورد نظر خود بپیوندید.

BTCMiner

BTCMiner یک نرم افزار استخراج مبتنی بر ابر است و بیش از ۱۴۲،۳۱۵ کاربر دارد. هرکسی که دارای کیف پول و آدرس بیت کوین و سخت افزار استخراج FPGA باشد، می تواند با استفاده از این نرم افزار ارز دیجیتالی مورد نظر خود را استخراج کند. یکی از جالب ترین ویژگی های BTCMiner این است که مقیاس بندی فرکانس پویا آن مبتنی بر اندازه گیری خطا است، بنابراین نرم افزار استخراج آن بطور خودکار فرکانس را به بالاترین میزان هش انتخاب می کند. BTCMiner همچنین دارای سایر ویژگی های عالی مانند حالت صرفه جویی در مصرف برق، محافظت در برابر حرارت بیش از حد است.

MultiMiner

MultiMiner دارای UI گرافیکی بصری و همچنین قابلیت کار با پلتفرم های مختلفی نظیر ویندوز، مک و لینوکس است. با استفاده از این نرم افزار می توانید از یک نوع سخت افزار استخراج به دیگری سوئیچ کنید و از آن برای استخراج انواع مختلف ارزهای دیجیتالی استفاده کنید.

یکی از مزایای پیشرفته MultiMiner، قابلیت آن در اسکن و شناسایی خودکار جزئیات سخت افزار استخراج از قبیل میانگین قدرت هشدار آن و استخر متصل به آن است. این نرم افزار استخراج همچنین به شما گزینه انتخاب خودکار سودآورترین حالت استخراج ارزهای دیجیتالی را در هر زمان می دهد.

بهترین نرم افزارهای استخراج

نتیجه گیری

نرم افزار استخراج اتریوم یک مؤلفه اساسی در روند استخراج به شمار می رود. این که آیا شما به صورت انفرادی استخراج می کنید یا به عنوان بخشی از یک استخر، نرم افزار راه شما را برای نظارت، پیکربندی و اتصال سخت افزار به شبکه میسر می سازد. برای انتخاب درست بهترین نرم افزارهای استخراج باید متناسب با سخت افزار و ویژگی هایی که در نظر دارید، بررسی های لازم را انجام داده و یکی از گزینه ها را دانلود و استفاده کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید