زمان مطالعه : ۳ دقیقه

در قسمت اول این مقاله یکی از پلتفرم های بلاک چین برای توسعه توکن را به شما معرفی کردیم. گفتیم که یک از مهم ترین این پلتفرم ها، اتریوم است و استانداردهای اتریوم را نیز برای شما عزیزان با ذکر توضیحاتی در مورد آن ها نام بردیم. در این مقاله نیز با رمزینکس همراه باشید تا شما را با سایر پلتفرم های بلاک چین برای توسعه توکن در سال ۲۰۲۰ آشنا کنیم.

بهترین پلتفرم های بلاک چین برای توسعه توکن کدامند؟

بلاک چین اتریوم یکی از بهترین پلتفرم های بلاک چین برای توسعه توکن می باشد که در قسمت اول این مقاله آن را به شما معرفی کردیم. در این بخش از مقاله سایر پلتفرم های موجود را برای شما معرفی خواهیم کرد.

پلتفرم EOS

EOS یکی از بهترین پلتفرم های بلاک چین برای توسعه توکن می باشد که دارای برنامه های غیر متمرکز است که از سوی توسعه دهندگان به عنوان یک بستر قدرتمند بلاک چین برای ایجاد توکن های ترکیبی که از لحاظ عملکردی شبیه به اتریوم است، مورد استفاده قرار گرفته است. این پلتفرم زمانی به کار برده می شود که توسعه دهندگان بخواهند توکن های خاص خود روی پلتفرم EOS توسعه دهند.

پلتفرم های بلاک چین برای توسعه توکن

پلتفرم Tron

Tron یک شبکه غیرمتمرکز بلاک چین است که برای توسعه توکن ها در مقیاس بزرگ و پیچیده مناسب است و توابع هسته شبکه بلاک چین ترون نیز مشابه سایر شبکه های بلاک چین نظیر اتریوم است. شبکه Tron blockchain برای توسعه دهندگان این اکمان را فراهم می کند تا توکن های مقیاس پذیر و انعطاف پذیری را برای تغییر نیازهای تجاری ایجاد کنند.

شبکه blockchain Tron بر گسترش بازار برنامه های غیر متمرکز محتوای دیجیتال با ایجاد سهولت در ایجاد و استقرار آنها تمرکز دارد. اینها دلایلی است که باعث می شود Tron یک شبکه پیشرفته بلاک چین برای توسعه توکن و برنامه های غیرمتمرکز (dApp) باشد.

پلتفرم Tezos

Tezos یکی از بهترین پلتفرم های بلاک چین برای توسعه توکن است که غیرمتمرکز بوده که صنعت توسعه توکن ها را متحول نیز کرده است. تزوس این روزها به پرتحرک ترین فناوری توسعه توکن ها تبدیل شده است و توکن هایی را برای پشتیبانی از قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز (Xapps) در هر صنعت ایجاد می کند.

هدف از پروژه ی Tezos ایجاد یک بستر قرارداد هوشمند و ایمن و قابل اعتماد است که در آن می توان دارایی های دیجیتال و برنامه های مالی ایجاد نموده و استفاده کرد.

پلتفرم Minter

Minter نیز یکی از بهترین پلتفرم های بلاک چین برای توسعه توکن است که با فناوری های کاملا پیشرفته نمایش داده شده است. Minter همچنین یکی از پلتفرم های توسعه توکن است که به ایجاد سریع تر توکن کمک می کند.

شبکه بلاک چین Minter مزایای شبکه های blockchain دیگر مانند Ethereum ، EOS ، Tron و موارد دیگر را دارد و این، Minter را به یکی از توکن های برتر تبدیل کرده است. در ادامه به برخی از مهم ترین ویژگی های این پلتفرم اشاره کرده ایم.

پلتفرم های بلاک چین برای توسعه توکن

مزیت های پلتفرم Minter عبارتند از :

  • امکان توسعه سریع تر
  • امکان پشتیبانی طولانی مدت
  • برای کاربران این امکان را فراهم کرده است تا برای توکن خاص خود قیمت تعیین کنند.
  • قابلیت نگهداری آسانتر
  • امنیت بیشتر
  • انعطاف پذیری بالا

پلتفرم Waves

Waves در حال حاضر یکی از پلتفرم های آشنای بلاک چین است که توسط مشاغل اصلی برای ایجاد توکن های سفارشی استفاده می شود و یکی از برترین پلتفرم های توسعه توکن های سفارشی بلاک چین است که دارای ویژگی های درخشان و ابتکاری در زمینه توسعه توکن می باشد.

شبکه ی بلاک چین Waves برای شما این امکان را فراهم می کند تا در عرض چند دقیقه توکن دلخواه خود را ایجاد کنید، همچنین شامل یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) نیز می باشد که در آن می توانید توکن تازه ایجاد شده خود را با یک توکن تجاری دیگر معامله کنید.

با استفاده از پلتفرم Waves ، می توانید ICO های شخصی خود را نیز راه اندازی کنید تا در کمتر از چند دقیقه بودجه پروژه خود را از سراسر دنیا جمع آوری کنید ، بدون اینکه نیاز به برنامه نویسی رمزنگاری شده ی خاصی باشد.

از دیگر پلتفرم های بلاک چین برای توسعه توکن می توان از Stellar نیز نام برد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید