زمان مطالعه : ۳ دقیقه

اگر شما دوست عزیزی که در حال مطالعه ی این مقاله هستید با ارزهای دیجیتال آشنایی داشته باشید و دراین زمینه فعالیت نموده باشید می دانید که یکی از راه های مبادلات ارزهای دیجیتال از طریق صرافی ها می باشد. پلتفرم های یادی در این زمینه فعالیت می کنند و در کمیان آن ها برخی از این صرافی ها از اعتبار بیشتری برخوردارند و سرمایه گذاران بیشتری ترجیح می دهند تا سرمایه های دیجیتال خود را در این صرافی ها ذخیره کنند و یا از طریق این وب سایت ها به ترید و مبادلات ارزهای دیجیتال بپردازند. یکی از این نوع پلتفرم های مبادله ی ارزهای دیجیتال صرافی بایننس (Binance) می باشد. در این مقاله با رمزینکس همراه شوید تا با مطالب بیشتری در این خصوص آشنا شوید.

با صرافی بایننس (Binance) آشنا شوید

Binance  یکی از صرافی های محبوب ارز دیجیتال است که مبادلات  بیش از ۴۵ ارز دیجیتال  از جمله بیت کوین Bitcoin (BTC) ،  اتریوم Ethereum (ETH) ،  Litecoin (LTC) لیتکوین و Binance Coin (BNB)  را ارائه می دهد. در واقع این صرافی از رمز ارزهای رایج پشتیبانی می کند وکاربران می توانند به مبادله ی ارزهای دیجیتال بپردازند.

بایننس (Binance)

به منظور ذخیره ی دارایی سرمایه گذاران، صرافی بایننس(Binance) با ارائه ی کیف پول های امن امکان ذخیره . نگهداری ارزهای دیجتال را برای آن ها فراهم می کند. به علاوه این صرافی توکن خاص خود را نیز دارد و این به عنوان یک برنامه ی حمایتی برای سرمایه گذاران است که می توانند بهتر برای فعالیت خود در زمینه ی رمزارزها تصمیم گیری کنند.

در همین رابطه بخوانید:   بایننس یک استخر استخراج اتریوم با کارمزد 0/5 درصد راه اندازی کرد

در صرافی بایننس(Binance) تراکنش ها با هزینه ی بسیار معقول انجام می شود و این باعث شده است تا در بین کاربران از محبوبیت خاصی برخوردار باشد.

این صرافی در توکیو ژاپن مستقر است و خدمات مبادلات ارزی آن در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد. این پلتفرم ادعا می کند که دارای استانداردهای بالای امنیتی است و با دارا بودن معماری چند سطحی و چند خوشه ای است که توانسته است توان پردازشی بالایی را با ظرفیت پردازش حدود ۱.۴ میلیون سفارش در ثانیه ارائه دهد.

در صرافی بایننس بیش از ۱۵۰ نوع ارز دیجیتال از جمله انواع رمزارزهای محبوب مانند بیت کوین ، اتریوم ، Litecoin و توکن های بومی BNB نیز  پشتیبانی می شود و این لیست همچنان در حال رشد است.

آیا می دانستید نام صرافی بایننس (Binance) برگرفته از دو کلمه ی binary  و finance است؟

صرافی بایننس چه نوع خدماتی را ارائه می دهد؟

مانند هر صرافی استاندارد دیگر ، خدمات مربوط به مبادلات ارزی توسط این پلتفرم انجام می شود.

به طور مثال لیست کردن و جمع آوری ارز و یا برداشت های ارزی رمزارزها از جمله خدمات این پلتفرم مبادله ی ارزهای دیجیتال می باشد.

بایننس (Binance)

علاقه مندان به ارزهای دیجیتال که مایل به راه اندازی توکن های خود هستند می توانند از Binance برای جمع آوری وجوه از طریق ارائه سکه های اولیه  (ICO) استفاده کنند.

Binance توسط تعداد زیادی از معامله گران و شرکت کنندگان در مبادله و سرمایه گذاری انواع ارزهای دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد.

در صرافی بایننس از چه نوع مبادلاتی پشتیبانی می شود؟

بسیاری از کاربران و سرمایه گذاران مایلند تا با روش های مختلف مبادله ی ارزی که توسط صرافی بایننس پشتیبانی می شود آشنا شوند. در این بخش از مقاله برای شما عزیزان به این نکات اشاره خواهیم کرد.

در همین رابطه بخوانید:   استخراج یا ترید: کدام یک بهتر است؟

Binance در حال حاضر از سه نوع سفارش تجاری پشتیبانی می کند که عبارتند از :

  • سفارشات Limit
  • سفارشات Market
  • سفارشات stop limit

سفارشات Limit : سفارشات محدود فقط در حد مجاز تعیین شده توسط معامله گر انجام می شود.

سفارشات Market : سفارشات بازار بلافاصله با بهترین قیمت موجود در بازار اجرا می شود.

سفارشات stop limit : این نوع سفارشات فقط هنگامی که قیمت به یک سطح مشخص می رسد ، به سفارش های معتبر تبدیل می شوند.

در این مقاله شما را با یکی از معتبرترین صرافی ها برای مبادلات  ارزهای دیجیتال آشنا کردیم. امید است آنچه گفته شد مورد توجه و رضایت شما عزیزان قرار گرفته باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید