زمان مطالعه : ۲ دقیقه

به گزارش کوین تلگراف، از امروز تمامی کاربران بایننس می‌توانند بعد از وارد شدن به حساب کاربری خود علاوه بر استخراج بیت کوین به استخراج اتریوم نیز بپردازند.

صرافی بایننس بعد از راه اندازی استخر استخراج بیت کوین در آپریل، اکنون یک استخر استخراج به منظور استخراج باارزش‌ترین آلت کوین بازار یعنی اتر را راه اندازی کرده است.

برای اولین بار بود که صرافی بایننس در فاصله یک ماهه ۱۲ نوامبر تا ۱۲ دسامبر با در نظر گرفتن کارمزد صفر درصد در تلاش برای جذب ماینرها برآمده بود. بعد از این اتفاق، با وارد شدن توان هَشینگ کاربران و ماینرها در استخر، میزان کارمزد لحاظ شده برای درآمد ماینر ها برابر با ۰۵/ درصد خواهد بود.

دستورالعمل صرافی بایننس به منظور راه اندازی استخر استخراج منتشر کرده است، اشاره به این نکته دارد که مشارکت کنندگان یا همان ماینرها مجبور به استفاده از سیستم عامل ویندوز یا لینوکس، کارت گرافیت انویدیا یا اِی اِم دی (AMD)، حداقل رم ۴ گیگابایت، ۵ گیگ حافظه مجازی کارت گرافیک و یک نرم افزار ماینینگ مانند هایواواِس یا ایزی ماینر خواهند بود.

استخر استخراج اتریوم از همان سیستم به کار گرفته شده برای استخر بیت کوین استفاده می‌کند که پرداخت کامل به ازای هر سهم (FPPS) خوانده می‌شود.

استخر استخراج بیت کوین به طرز قابل توجهی دارای یک ویژگی منحصر به فرد تحت عنوان استخر هوشمند است یا اسمارت است. این قابلیت مشارکت کنندگان را قادر می‌سازد تا به منظور استخراج بهترین رمزارز از میان سه گزینه بیت کوین بیت کوین کش (BCH) و بیت کوین اِس وی (BSV) به صورت خودکار هَش ریت یا نرخ هَش خود را تنظیم کنند.

داده‌های مربوط به توزیع استخرها نشان می‌دهد که در چند هفته گذشته سهم استخر  بایننس نرخ هَش کل بیت کوین برابر با ۹/۴ درصد بوده است. از طرفی هم داده نشان می‌دهند که بیش از ۵۰ درصد از هَش ریت کنوی بیت کوین به استخرهای استخراج اِف ۲ (۱۸/۵ درصد)، پولین (۱۲/۲ درصد)، بیت کوین دات کام (۱۱.۶ درصد) و اَنت پول (۱۱/۵ درصد) محدود شده است.

شما از کدام استخر استخراج استفاده می‌کنید؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید