زمان مطالعه : ۲ دقیقه

قیمت بیت کوین کش، بعد از اولین تجربه هاوینگ خود، نرخ نزولی پیدا کرده است. این ارز دیجیتال اولین بار است که رویداد هاوینگ را تجربه می کند و تا این لحظه واکنش مثبتی نسبت به این رویداد از خود نشان نداده است. (هاوینگ بیت کوین به رویدادی گفته می شود که طی آن نرخ پاداش ماینرها به نصف کاهش پیدا می کند.) در واقع هدف اصلی هاوینگ کمک به شبکه های POW برای کنترل منابعشان است. تا پیش از این، با برگزاری هر هاوینگ بیت کوین، نرخ بیت کوین تا حدی افزایش پیدا می کرد، اما به نظر می رسد که این روند در حال تغییر است.

چرا که قیمت بیت کوین کش قبل از برگزاری این رویداد، ۳۰۰ دلار بود اما اکنون به ۲۸۰ دلار رسیده است. اما به نظر می رسد که این کاهش قیمت همینجا متوقف نمی شود. چرا که در زمان نگارش این خبر، بیت کوین کش با نرخ ۲۶۴ دلار معامله می شود!

اگر نگاهی به شاخص نسبی مقاومت (RSI) در محدوده ۴ ساعته بیاندازیم ، به نظر بعید می رسد که بیت کوین کش به سمت ۳۰۰ دلار حرکت کند. اگر RSI با عقب نشینی از overbought ادامه یابد ، به زودی می تواند ناحیه پشتیبانی ۵۰ را امتحان کند.

اقدامی از این دست ، فروشندگان بیشتری را ترغیب می کند تا به بازار بپیوندند و درنهایت Bitcoin Cash را به سمت سطوح حمایتی ۲۴۰ دلار ، ۲۲۰ دلار و ۲۰۰ دلار سوق دهند.

نمودار ۴ ساعته بیت کوین کش در مقابل دلار آمریکا

با مشاهده تصویر زیر می توان متوجه الگوی کاهش قیمت بیت کوین کش شد. این کاهش قیمت بیشتر هم خواهد شد اگر ناحیه مقاومتی ۲۸۰ دلاری باقی بماند.

اصلاح نزولی قیمت بیت کوین کش بعد از اولین هاوینگ

۵۰ SMA با قیمت ۲۴۲ دلار و ۱۰۰ SMA با قیمت ۲۳۰ دلار در موقعیتی هستند که می توانند موجب افزایش میزان ضرر و زیان برای مدت زمان طولانی شوند.

سطوح کلیدی بیت کوین کش عبارت هستند از:

  • نرخ Spot: 264 دلار
  • تغییر نسبی: -۳.۷۰
  • تغییر درصد: -۱.۳۶٪
  • روند: Bullish (گاوی)
  • نوسانات: کم

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید