زمان مطالعه : ۳ دقیقه

افرادی که دارای کسب و کارهای آنلاین در وردپرس، Shopify یا هر بستر آنلاین مشابه ای هستند، هم اکنون می توانند بیت کوین را به عنوان یک روش پرداختی بپذیرند. اما پذیرش بیت کوین فقط محدود به مشاغل آنلاین نمی شود، کسب و کارهای آفلاین نیز شروع به پذیرش بیت کوین به عنوان یک نوع روش پرداخت کرده اند. جهت آشنایی بیشتر در مورد پذیرش بیت کوین در کسب و کارهای آفلاین، باید در مورد درگاه های پرداخت بیت کوین اطلاعات بیشتری کسب نمایید. از این رو در ادامه رمزینکس به معرفی و توضیح درگاه های پرداختی بیت کوین اشاره کرده است.

مزایای پذیرش پرداخت با استفاده از بیت کوین

پذیرش بیت کوین به عنوان یک روش پرداختی دارای مزایای بیشماری است که در ادامه به برخی از آنها اشاره شده است:

  • با استفاده از این روش پرداخت، کسب و کار خود را جهانی می کنید و قادر به درسافت پرداخت های مرزی نیز می باشید.
  • کسب و کار شما سود بیشتری کسب می کند و نیازی به پرداخت هزینه برای کارت های اعتباری یا دبیت ندارید.
  • با استفاده از این روش پرداخت می توانید مقداری از سود خود را در BTC به عنوان گزینه سرمایه گذاری نگه دارد. این کار در درازمدت به کسب و کار شما کمک کند.
  • شما و تجارتتان این آزادی را کسب می کنید که بانک خود باشید.

درگاه پرداخت بیت کوین

بهترین درگاه های پرداخت بیت کوین برای تجار

در ادامه به برخی از مهم ترین درگاه های پرداختی بیت کوین برای تجار پرداخته شده است:

CoinPayments

CoinPayments معروف ترین درگاه پرداخت ارزهای دیجیتالی در دنیا می باشد. با استفاده از این درگاه پرداختی شما قادر به پذیرش بیش از ۱۴۸۰ ارز دیجیتالی از جمله اتریوم، بیت کوین، مونرو و بسیاری دیگر می باشید. CoinPayments بسیاری از پلاگین های پیش ساخته سبد خرید را ارائه می دهد که می توانید از آنها برای فروشگاه کسب و کار خود استفاده کنید یا خودتان نیز می توانید آن ها را کد نویسی کنید. برخی از پلاگین های پشتیبانی شده در CoinPayments عبارتند از:

Shopify
WooCommerce
Magento
Opencart
OsCommerce
WP eCommerce
Easy Digital downloads
پلاگین Business directory (وردپرس)

CoinPayments یک کیف پول چند ارزی ارائه می دهد و به شما اطمینان می دهد که ارزهای پذیرفته شده خود را در یک کیف پول امن ذخیره می کنید. با این حال، شما نباید ارزهای پذیرفته شده را برای مدت طولانی ذخیره کنید، بهتر است آن ها را به یک استیبل کوین تبدیل کنید تا اطمینان حاصل کنید که تحت تأثیر نوسانات قرار نگرفته اید.

BitPay

BitPay یک پردازنده پیشرو در پرداخت بیت کوین است که در ابتدای سال ۲۰۱۱ خارج از ایالات متحده ایجاد شد. با استفاده از اپلیکیشن BitPay، می توانید بیت کوین را به عنوان یک روش پرداخت در بیش از ۴۰ پلتفرم تجارت الکترونیکی معروف و سیستم های فروش نقطه ای و همچنین تبدیل آن به ۸ ارز فیات برای سپرده های بانکی در ۳۸ کشور مختلف بپذیرید.

تجارت Coinbase

Coinbase یکی از بزرگترین صرافی های بیت کوین در جهان است. اما جدا از مبادله بیت کوین در Coinbase، می توانید از آن برای پذیرش پرداخت بیت کوین خود نیز استفاده کنید.

Coinbase دارای یک اپلیکیشن تجارت برای کسب و کارهایی است که بیت کوین را به عنوان روش پرداخت خود پذیرفته اند. در این اپلیکیشن می توانید مبلغ پرداختی را به بیت کوین بپذیرید و فوراً آن را به فیات تبدیل کنید تا درگیر نوسانات قیمت بازار نشوید.

برای شروع پذیرش بیت کوین از طریق راه حل تجاری Coinbase گزینه های مختلفی برای کسب و کار آنلاین و آفلاین وجود دارد.

درگاه پرداخت بیت کوین

CoinGate

CoinGate به شما اجازه می دهد تا پرداخت های خود را به بیت کوین یا آلت کوین بپذیرید و سپس دریافتی های خود را به یورو، دلار یا بیت کوین دریافت کنید.

این برنامه همچنین طیف گسترده ای از راه حل ها را برای انواع مختلفی از نیازهای تجاری مانند افزونه های تجارت الکترونیکی، API ها و برنامه های فروش نقطه ای با پرداخت، برای پلتفرم های مختلف مانند وب، Android و iOS فراهم می کند.

Blockchain.info

Blockchain.info یکی از قدیمی ترین کیف پول های بیت کوین در دنیای رمزنگاری است. این برنامه همچنین API های پرداخت بیت کوین را برای اهداف شخصی یا تجاری ارائه می دهند.

اگر دانش زبان برنامه نویسی دارید، می توانید پردازنده پرداخت آنها را به صورت رایگان ادغام کنید که به شما امکان دسترسی به کیف پول رایگان بیت کوین آنها را می دهد.

SpectroCoin

SpectroCoin یکی دیگر از درگاه های پرداخت بیت کوین برای تجار مستقر در اروپا است. آنها با ایجاد راه حل های آماده برای استفاده از جمله پلاگین های تجارت الکترونیکی، API های پردازش پرداخت بیت کوین و سایر ابزارهای ادغام پرداخت، گزینه های جایگزین پرداخت را برای مشتریان و مشاغل در سراسر جهان ایجاد می کنند.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید