زمان مطالعه : ۱۰ دقیقه

پیش بینی قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۱ چقدر است؟ آیا اهداف قیمتی ۱۰۰ هزار، ۴۰۰ هزار و حتی یک میلیون دلار برای بیت کوین در سال ۲۰۲۱ قابل دست یابی هستند؟بیت کوین در سال ۲۰۲۰ عملکرد بسیار خوبی داشت.  قیمت بیت کوین روز به روز در حال صعود است و سوال‌های زیادی در خصوص آینده قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۱ مطرح شده است. در این مقاله از رمزینکس بیشتر در این خصوص صحبت شده است.

بیت کوین ۱۰۰ هزار دلاری در سال ۲۰۲۱

سال گذشته میلادی منحصر به فرد بود؛ همه گیری جهانی، عدم اطمینان در بازار، قرنطینه سراسری، محدودیت سفر و غیره از اتفاقات این سال بود. با این وجود شاهد افزایش ارزش یک دارایی مالی هستیم: بیت کوین. این ارز دیجیتال عصر جدید شاهد افزایش قیمت از حدود ۴۰۰۰ دلار در مارس ۲۰۲۰ بوده و در حال حاضر به قیمت حدوداً ۶۰۰۰۰ دلار معامله می‌شود.

به نظر نمی‌رسد این رالی قیمت بیت کوین و سایر رمز ارزها علی‌رغم افزایش ۶۰۰ درصدی به پایان رسیده باشد. با شروع به کار استارتاپ‌های نوظهور در سراسر جهان که تلاش می‌کنند سرمایه‌گذاری در بیت کوین را ساده‌تر کنند، میلیون‌ها سرمایه‌گذار خرده به موج خریداران بیت کوین پیوسته‌اند.

تحلیلگران با چشم پوشی کردن از نوسانات کوتاه مدت و توجه کردن به روند بلند مدت معتقدند که قیمت بیت کوین می‌تواند سال آینده به محدوده ۱۰۰۰۰۰ دلار برسد. در مقاله «بیت کوین چیست؟» به طور کامل به این ارز دیجیتال پرداخته شده است.

تاریخچه قیمت بیت کوین

در سال ۲۰۰۹ اولین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین به عنوان جایگزینی برای کانال‌های مالی فعلی معرفی شد. در آن زمان ارزش بیت کوین صفر دلار بود و فقط چند نفر از افراد علاقه‌مند به رمز ارزها آن را صرفاً به صورت تفریحی استخراج می‌کردند.

پس از سال ۲۰۱۰ که تراکنش معروف خرید پیتزا توسط بیت کوین اتفاق افتاد مردم به بیت کوین به عنوان ارزی نگاه کردند که می‌توان از آن برای خرید کالا و خدمات استفاده کرد.

تا سال ۲۰۱۳ بیت کوین محبوبیت بیشتری کسب کرد و قیمت آن به ۱۰۰۰ دلار رسید. پس از دومین هاوینگ بیت کوین ارزش این رمز ارز به طور قابل توجهی افزایش یافت و به ۱۹۰۰۰ دلار رسید. با این حال پس از ۲۰۱۸ قیمت بیت کوین ریزش کرده و در آغاز سال ۲۰۲۰ به حدود ۵۰۰۰ دلار رسید.

از آن زمان تا کنون شاهد رالی قیمت بیت کوین در جریان دو رویداد مهم بوده‌ایم. در مقاله «پیش بینی قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۲ تا سال ۲۰۲۵ و ۲۰۳۰» به احتمالات قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۳۰ پرداخته شده است.

همه گیری جهانی

اکثر مردم به دنبال آن بودند تا بیت کوین را به عنوان ابزاری برای جبران لطمات اقتصاد متزلزل حاصل از گسترش بیماری کووید ۱۹ تهیه کنند. حتی سرمایه‌گذاران سازمانی مانند میکرواستراتژی، تسلا، اسکوئر و غیره ذخایر نقدی خود را به بیت کوین تبدیل کردند و اظهار داشتند که بیت کوین یک ذخیره ارزش خوب در برابر تورم است.

هاوینگ سوم بیت کوین

هاوینگ هر چهار سال یک بار اتفاق می‌افتد و در نتیجه آن پاداش استخراج بیت کوین به نصف کاهش می‌یابد. پس از هاوینگ سوم پاداش استخراج از ۱۲/۵ بیت کوین به ۶/۲۵ بیت کوین در مه ۲۰۲۰ کاهش یافت. این اتفاق باعث کاهش چشمگیر کوین‌های در گردش و در نتیجه افزایش تقاضا در بازار شد.

پس از آغاز یک رالی تدریجی در اکتبر سال ۲۰۲۰ ارزش بیت کوین به سقف‌های جدیدی رسید؛ قیمت این رمز ارز در دسامبر ۲۰۲۰ از ۲۰۰۰۰ دلار عبور کرد، در ژانویه ۲۰۲۱ به ۴۰۰۰۰ دلار رسید، در فوریه ۲۰۲۱  از ۵۰۰۰۰ عبور کرد و اکنون (آوریل ۲۰۲۱) در حدود ۶۰۰۰۰ دلار معامله می‌شود.

آیا واقعاً بیت کوین می‌تواند در سال ۲۰۲۱ به ۱۰۰۰۰۰ دلار برسد؟

ارز دیجیتالی که در زمانی توسط بسیاری مرموز قلمداد می‌شد اکنون هم از نظر ارزش و هم محبوبیت منفجر شده است. بیت کوین وارد جریان اصلی امور مالی شده و موسسات مالی بزرگ مانند پِی پال، ویزا، جی پی مورگان و غیره خدمات رمز ارزی ارائه می‌دهند و سرمایه‌گذاران خرده بیشتری به خرید بیت کوین علاقه مند شده‌اند.

قیمت بیت کوین علی‌رغم نوسانات آن، به ویژه در سال گذشته، افزایش یافته است. این رالی قیمت بیت کوین را می‌توان به دو عامل نسبت داد:

  • اعتماد بیشتر
  • روندهای جهانی

در اوایل، نگرانی‌های مهم از جمله «آیا هک می‌شود؟»، «آیا غیرمتمرکز کردن راه‌حلی شدنی است؟»، «آیا هاوینگ باعث از بین رفتن این سیستم می‌شود؟» و غیره در مورد بیت کوین وجود داشت. اکنون با گذشت یک دهه از فعالیت بیت کوین بسیاری از این مسائل پاسخ داده شده است. بیت کوین بر روی یک فناوری قابل اعتماد کار می‌کند و از بین نمی‌رود.

در عین حال، جهان اکنون شاهد ارتباط بیت کوین با سرمایه‌گذاران سازمانی بیشتری مانند تسلا، میکرو استراتژی و غیره است. بیشتر موسسات اکنون در حال بررسی تبدیل کردن ذخایر نقدی خود به بیت کوین برای مصون ماندن در برابر بحران‌های مالی هستند.

البته رمز ارزهای زیاد دیگری نیز به این قافله پیوسته‌اند و این باعث جذب شدن بخشی از سرمایه به سمت آنها شده است. با این وجود بیت کوین همچنان مهم‌ترین ارز دیجیتال است و ارزش بازار آن بیش از ۱/۱۵ تریلیون دلار است که این رقم بیشتر از کل ارز بازار سه بانک بزرگ جهان یعنی جی پی مورگان، بانک آمریکا و بانک صنعتی و بازرگانی چین است.

در حال حاضر احتمال رسیدن قیمت بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار بسیار بیشتر از رسیدن آن به صفر است. تحولات اخیر مربوط به بیت کوین در سراسر جهان گواهی بر این واقعیت است که بیت کوین در حال تبدیل شدن به یک کلاس دارایی اصلی است.

تحلیلگران بر این باورند که اگر روند فعلی ادامه یابد قیمت بیت کوین ممکن است تا پایان سال ۲۰۲۱ به ۱۰۰ هزار دلار برسد. این پیش‌بینی‌ها براساس مدل جریان سهام است که ۹۴ درصد با قیمت بیت کوین همبستگی دارد. این مدل برای اندازه‌گیری کمبود کالاهایی مانند طلا استفاده می‌شود.

آیا اکنون برای سرمایه‌گذاری در بیت کوین خیلی دیر است؟

بیت کوین از ماه اکتبر سال ۲۰۲۰ تا به حال تمام رکوردهای قیمتی موجود را ثبت کرده است. این رمز ارز اخیراً وارد کانال ۶۰ هزار دلاری شده و به نظر می‌رسد در آینده نزدیک به محدوده ۷۰ هزار دلار نیز برسد.

هرچند اگر سرمایه‌گذارها قبل از سال ۲۰۲۰ وارد دنیای رمز ارزها می‌شدند بسیار بهتر بود اما این بدان معنا نیست که حالا برای سرمایه‌گذاری در بیت کوین خیلی دیر شده است؛ البته این به شرطی است که تنها پولی را سرمایه‌گذاری کنید که به آن نیاز مبرم ندارید.

ممکن است قیمت بیت کوین هر از چندگاهی افت کند، اما حتی یک سرمایه گذاری اندک که امروز در بیت کوین انجام می‌دهید می‌تواند در طولانی مدت چند برابر شود.

۱۰ پیش‌بینی برتر قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۱

بیت کوین از زمان رسیدن به بالاترین سطح قیمتی اخیر خود توجه چشمگیر رسانه‌ها را به خود جلب کرده است. سوالی که برای مردم مطرح شده است این است که قیمت بیت کوین در سال جاری به چه سطحی می‌رسد. اما پاسخ این سوال؟ هیچ کس نمی‌داند.

خوشبختانه برخی از کارشناسان نظر خود را در مورد بیت کوین ابراز کرده و پیش بینی‌های مختلفی را در مورد قیمت این رمز ارز ارائه داده‌اند. در این مقاله ۱۰ پیش‌بینی مربوط به قیمت بیت کوین سال ۲۰۲۱ از سوی شخصیت‌ها و سازمان‌های مهم در فضای رمز ارزها گزارش شده است.

ماکس کایزر (۲۲۰۰۰۰ دلار)

ماکس کایزر یک تحلیلگر مالی و مشهور در زمینه پیش‌بینی قیمت بیت کوین است. کایزر در سال ۲۰۱۹ پیش‌بینی کرد که در پایان سال ۲۰۲۰ قیمت هر بیت کوین به ۲۸۰۰۰ دلار می‌رسد. در پایان سال قیمت هر بیت کوین به ۲۹۰۰۰ دلار رسید که بسیار نزدیک به پیش‌بینی کایزر بود.

پیش‌بینی‌های کایزر برای سال ۲۰۲۱ حتی جالب‌تر است. او پیش‌بینی کرده است که تا پایان سال جاری میلادی قیمت هر بیت کوین به حدود ۲۲۰ هزار دلار برسد.

مایک مک گلون (۵۰۰۰۰ دلار)

مایک مک گلون یک استراتژیست ارشد کالا در مرکز اطلاعات بلومبرگ است. او همچنین از تحلیلگران پرشور بیت کوین است. مک گلون معتقد است که قیمت بیت کوین همچنان رو به افزایش خواهد بود زیرا او ادعا می‌کند که بیت کوین طلای دیجیتال است.

علاوه بر این به گفته مک گلون مقدار پولی که توسط دولت‌ها چاپ می‌شود باعث ایجاد فومو (ترس از جا ماندن) در میان سازمان‌ها می‌شود و این می‌تواند قیمت را حتی بیشتر افزایش دهد.

اگرچه مک گلون معتقد به رشد ارزش بیت کوین است اما پیش‌بینی او از قیمت این کوین در سال ۲۰۲۱ در مقایسه با سایر متخصصان کمی محافظه‌کارانه است.

او پیش‌بینی می‌کند قیمت بیت کوین تا پایان سال جاری به ۵۰ هزار دلار برسد. با این حال، لازم به ذکر است که نسبت به سال ۲۰۲۲ خوشبین‌تر است و پیش‌بینی می‌کند در این سال قیمت بیت‌کوین به ۱۷۰ هزار دلار برسد.

آنتونی پومپالینو (۲۲۵۰۰۰ دلار)

آنتونی پمپالینو یکی از بنیانگذاران شرکت دارایی‌های دیجیتال مورگان کریک است که به سرمایه‌گذاری در شرکت‌های نوپا معروف بوده و یکی از علاقه‌مندان به بیت کوین است.

پیش‌بینی پمپالینو از قیمت بیت کوین بر اساس این واقعیت مطرح شده است که میزان عرضه بیت کوین محدود است (به طور دقیق ۲۱۰۰۰۰۰۰ واحد) اما تقاضا برای آن در حال افزایش است.

نرخ سود بانکی نزدیک به صفر بیت کوین و اشتیاق روزافزون وال استریت به دارایی‌های دیجیتال نیز سهم قابل توجهی در افزایش قیمت بیت کوین دارد. به همین دلیل پمپالینو پیش‌بینی می‌کند که قیمت هر بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۱ کمتر از ۲۲۵۰۰۰ دلار نباشد.

پلن بی (۲۸۸۰۰۰ دلار)

پلن بی که مایل است ناشناس بماند، یک سرمایه‌گذار سازمانی و خالق مدل ارزش گذاری انباشت به جریان (Stock-to-Flow) بیت کوین است. مدل محبوب انباشت به جریان با در نظر گرفتن عرضه موجود و عرضه جدید قیمت آینده بیت کوین را تخمین می‌زند.

پلن بی با استفاده از این مدل پیش‌بینی می‌کند که قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۱ بین ۱۰۰۰۰۰ تا ۲۸۸۰۰۰ دلار باشد. از آنجا که این سرمایه‌گذار انتظار دارد که سال ۲۰۲۱ سال بسیار خوبی برای بیت کوین باشد بر این باور است که قیمت می‌تواند به ۲۸۸۰۰۰ برسد.

دن مورهد (۱۱۵۲۱۲ دلار)

دن مورهد بنیانگذار و مدیرعامل صندوق سرمایه‌گذاری بلاکچین پاندرا کاپیتال (Pandera Capital) است. وی پیش‌بینی می‌کند که قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۱ به ۱۱۵۲۱۲ دلار برسد.

مورهد پیش‌بینی خود را بر اساس حرکات تاریخی قیمت بیت کوین با توجه به مدل انباشت به جریان ابراز می‌کند. وی همچنین به نرخ رشد سالانه مرکب (CAGR) اشاره دارد که برای بیت کوین ۲۱۵ درصد است.

نرخ رشد سالانه مرکب در واقع نرخ بازدهی است که برای رشد سرمایه از تراز اولیه به تراز نهایی آن نیاز است، با این فرض که سود در پایان هر سال از عمر سرمایه‌گذاری مجدداً سرمایه‌گذاری شود.

در نتیجه، مورهد خاطرنشان می‌کند که بیت کوین  می‌تواند برخلاف سایر دارایی‌های مالی در بحران‌های اقتصادی به رشد خود ادامه دهد.

بن آرمسترانگ معروف به بیت بوی کریپتو (۳۶۰۰۰۰ دلار)

بن آرمسترانگ که عمدتاً به خاطر کانال یوتیوب BitBoy Crypto شناخته می‌شود یکی از علاقه‌مندان به یوتیوب، رمز ارزها و بنیانگذار کانال BitBoyCrypto است. کانال او طی ماه‌های گذشته به یکی از پرپازدیدترین کانال‌های مرتبط با رمز ارزها تبدیل شده است (با ۳۹۱ هزار عضو در زمان نوشتن این مقاله).

آرمسترانگ پیش‌بینی خود را بر اساس سه عدد مطرح می‌کند. اولاً او پیش‌بینی خود را براساس مدل انباشت به جریان که تقریباً رقم ۲۹۰۰۰۰ دلار را نشان می‌دهد انجام داده است.

ثانیاً، او پیش‌بینی ۳۱۸۰۰۰ دلاری سیتی بانک از قیمت بیت کوین را مد نظر قرار داده است. آرمسترانگ به عنوان عدد سوم رقم ۳۶۰۰۰۰ دلار را مطرح می‌کند که هجده برابر رکورد قبلی قیمت بیت کوین است. اما چرا هجده برابر؟

قیمت بیت کوین در جریان رالی صعودی قیمت این ارز در سال ۲۰۱۷ شاهد افزایش ۱۸ برابری در مقایسه با بالاترین رقم قبلی بود. در نتیجه آرمسترانگ بر اساس این سه عدد پیش‌بینی می‌کند که قیمت بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۱ به ۳۲۲۰۰۰ دلار خواهد رسید.

دوقلوهای وینکلوس (۵۰۰۰۰۰ دلار)

دوقلوهای وینکلوس صاحب صرافی معروف رمز ارزها به نام جمینای هستند. در سال ۲۰۱۷ این دوقلوها به عنوان اولین میلیاردرهای دارنده بیت کوین معرفی شدند.

آنها که از اولین افرادی بودند که به بیت کوین روی آوردند در طی سال ۲۰۱۳ یازده میلیون دلار بر روی بیت کوین سرمایه‌گذاری کردند. ارزش سرمایه‌گذاری آنها تا به امروز بیش از ۴۰۰۰۰ درصد افزایش یافته است. این سلاطین واقعی بیت کوین به جرات اعلام کرده‌اند که قیمت بیت کوین تا پایان سال به ۵۰۰۰۰۰ دلار خواهد رسید.

بانک جِی پی مورگان (۱۴۶۰۰۰)

جی پی مورگان از نظر دارایی بزرگترین بانک آمریکا و هفتمین بانک جهان است. مدیرعامل این بانک، جیمی دیمون برای سال‌ها مخالف صریح بیت کوین بوده و حتی رمز ارزها را کلاهبرداری خوانده است. با این حال تحلیلگران و سرمایه‌گذاران جی پی مورگان نظر کاملاً متفاوتی دارند.

آنها به دیمون هشدار داده‌اند که بیت کوین چیزی نیست که بتوان از آن چشم‌پوشی کرد زیرا پیش‌بینی کرده‌اند که قیمت هر بیت کوین به ۱۴۶۰۰۰ دلار افزایش خواهد یافت.

بسیاری از چهره‌های مشهور فعال در فضای رمز ارزها در مورد قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۱ انتظارات متفاوتی دارند که هر کدام جالب‌تر از دیگری است.

اگرچه باید خاطرنشان کنیم که بیشتر این افراد خودشان از افزایش قیمت بیت کوین سود می‌کنند و بنابراین نباید تمام دیدگاه‌های آنها را بی قید و شرط پذیرفت. هیچ کس نمی‌داند آینده چگونه رقم خواهد خورد و فقط باید صبر کرد.

چرا قیمت بیت کوین می‌تواند در سال ۲۰۲۱ به ۴۰۰۰۰۰ دلار برسد؟

قیمت بیت کوین در سال جاری تاکنون صعودی بوده است و به قیمتی در حدود ۶۰۰۰۰ دلار رسیده است و این باعث شده تا ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال به ۲ تریلیون دلار برسد.

قیمت بیت کوین از زمانی که شروع آخرین حرکت صعودی حدود ۴۰۰ درصد افزایش یافته است؛ این افزایش چشمگیر به لطف روی آوردن سازمان‌ها به بیت کوین پس از مدت‌ها انتظار محقق شد و میلیاردر تسلا، ایلان ماسک، با خرید بیت کوین و توییت‌های خود شور و هیجان زیادی در بازار رمز ارزها به راه انداخت.

اکنون با توجه به اینکه بسیاری از تحلیلگران بیت کوین و رمز ارزها سعی در تخمین بالاترین قیمت احتمالی بیت کوین دارند، یک تحلیلگر بلومبرگ پیش‌بینی کرده است که قیمت بیت کوین ممکن است در سال جاری به ۴۰۰۰۰۰ دلار برسد، حتی با وجود اینکه که ماسک علاقه بیشتری به رقیب «شوخی» بیت کوین یعنی دوج کوین نشان داده است.

مایک مک گلون در گزارش بازار آوریل خود نوشت:

«چشم‌انداز تکنیکال بیت کوین در سال ۲۰۲۱ هنوز به شدت صعودی است» و معتقد است که بیت کوین «شرایطی مشابه با رشد تقریباً ۵۵ برابری در سال ۲۰۱۳ و ۱۵ برابری در سال ۲۰۱۷» را دارد.

هچنین خاطر نشان کرد که:

«بر اساس رگرسیون موجود از سقف سال ۲۰۱۱، بیت کوین برای رسیدن به سقف‌های قیمتی مشابه سال‌های گذشته در سال ۲۰۲۱ به محدوده ۴۰۰۰۰۰ دلار نزدیک می‌شود. در سپتامبر، نوسانات ۱۸۰ روزه بیت کوین تقریباً با پایین‌ترین سطح قیمت بین کوین از اکتبر ۲۰۱۵ برابر بود. قیمت بیت کوین از میانگین قیمت آن ماه کمی بیش از ۵۰ برابر افزایش یافت و به بالاترین میزان در سال ۲۰۱۷ رسید.»

قیمت بیت کوین در سه ماه اول سال ۲۰۲۱ دو برابر شده و از کمتر از ۳۰۰۰۰ دلار به بیش از ۶۰۰۰۰ دلار افزایش یافته است. رالی پرقدرت قیمت بیت کوین آن را به یک دارایی یک تریلیون دلاری تبدیل کرده و توجه سازمان‌های متعدد را به خود جلب کرده است.

طبق گفته مک گلون سال ۲۰۲۱ می‌تواند مشابه سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۳ باشد زیرا سال قبل از هر سه سال عرضه بیت کوین در نتیجه رویداد هاوینگ کاهش یافت.

«سال ۲۰۲۱ از نظر اینکه سال بعد از نصف شدن عرضه (هاوینگ) است مشابه سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۳ است. اولین سطح حمایت قیمت بیت کوین همان میانگین قیمت ۴۴۰۰۰ سال ۲۰۲۱ تا ۲۵ مارس است».

در همین حال، خرید اخیر ۱/۵ میلیارد دلاری بیت کوین توسط شرکت تسلا می‌تواند «نقطه عطفی» برای بیت کوین باشد و باعث روی آوردن سازمان‌ها به بیت کوین برای پوشش ریسک شود.

مک گلون نوشت:

«از نظر ما تنوع بخشی به سهام و دارایی‌ها با خریدن بیت کوین منطقی است.»

نظرسنجی اخیر که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران سازمانی و مدیران ثروت انتظار دارند شاهد افزایش شرکت‌هایی باشند که به ذخایر خود بیت کوین اضافه می‌کنند نیز مهر تایید دیگری بر پیش‌بینی بالا در مورد قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۱ است.

با توجه به نتایج نظرسنجی انجام شده توسط شرکت مدیریت دارایی‌های دیجیتال نیکل طی دو سال آینده ۸۱ از سرمایه‌گذاران و مدیران نظرسنجی شده انتظار دارند که تعداد شرکت‌هایی که بیت کوین را به ذخایر خزانه خود اضافه می‌کنند افزایش یابد.

رئیس شرکت مدیریت دارایی‌های دیجیتال نیکل آناتولی کراچیلوف در بیانه‌ای اعلام کرد:

«تعداد فزاینده‌ای از شرکت‌ها، از جمله خودروسازی تسلا، شرکت هوش تجاری میکرو استراتژی و پردازنده پرداخت‌های موبایل اسکوئر اخیراً حجم‌های قابل توجه و چند میلیارد دلاری از بیت کوین را به ذخیره خزانه خود اضافه کرده‌اند.»

وی همچنین افزود:

«این عامل همراه با اعلام مدیران دارایی جهانی پیشرو، از جمله پل تودور جونز، بیل میلر، روفر و گوگنهایم پارتنرز مبنی بر تخصیص دادن ساختاری به بیت کوین بیش از پیش قابلیت ذخیره ارزش بودن بیت کوین را تایید می‌کند.»

چگونه در ایران با خیال راحت بیت کوین بخریم؟

صرافی رمزینکس با پشتیبانی کردن از ارزهای دیجیتال برتر و صد البته بیت کوین همچنین کارمزد معاملاتی مناسب به ارائه خدمات به کاربران می پردازد. با ثبت و نام و احراز هویت می توانید به طور مستقیم یا با وارد شدن به بازار معاملاتی همتا به همتا به خرید و فروش بیت کوین بپردازید.

بعد از ثبت نام و احراز هویت هم می‌توانید با مراجعه به وب سایت صرافی رمزینکس و هم با دانلود و نصب برنامه و اپلیکیشن رمزینکس در گوشی‌های هوشمند خود به خرید و فروش بیت کوین مشغول شوید.

برای رصد قیمت لحظه ای بیت کوین به صفحه قیمت لحظه ای ارز دیجیتال مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر در خصوص قوانین و مقررات خرید و فروش ارزهای دیجیتال در رمزینکس می توانید به صفحه سوالات متداول درباره رمزینکس مراجعه کنید.

2 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید