سال 2018 را می توان به عنوان یکی از هیجانی ترین سال ها در خصوص ارزهای دیجیتال در نظر گرفت. چرا که در سال 2017 قیمت بیت کوین به بالاترین حد خود، 19 هزار دلار رسید و در سال 2018 با افت شدیدی رو به رو شد و به 3 هزار دلار رسید. این رنج از تغییرات قیمت، باعث می شود که بسیاری از افراد و کسانی که قصد سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال را دارند، به این فکر کنند که در سال 2019 چه اتفاقی برای ارزش بیت کوین در میان سایر ارزهای رمزنگاری شده خواهد افتاد؟ در این مقاله همراه ما باشید تا از نظریات افراد مختلف در رابطه با آینده قیمت بیت کوین در سال های آتی آشنا شوید.

همان طور که گفته شد، در سال 2018 بیت کوین با بیشترین میزان افت ارزش رو به رو شد. اما از آن زمان تا کنون، با وجود اینکه توانسته قسمتی از ارزش از دست رفته خود را بازگرداند، اما هنوز هم نتوانسته است به جایگاه قبلی خود برسد. در سال 2019، رشد ارزش بیت کوین تا حد زیادی سرمایه گذاران را دلگرم  و مابقی افراد را به سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال، خوشبین کرد. که البته به نظر می رسد که این توجه مثبت به این ارز دیجیتال، ناشی از تاثیرات بازار گاوی است.

یکی از نکات جالب و شاید منفی که در رابطه با این ارز وجود دارد، این است که نظریات افراد معتبر در سراسر جهان، روی ارزش آن تاثیر مستقیمی دارد. به عنوان مثال، زمانی که چندی پیش ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا مخالفت خود را با این ارز اعلام کرد، ارزش آن با سقوطی نه چندان زیاد رو به رو شد. اما سایر نظرات در مورد آینده قیمت بیت کوین چیست؟ در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا از نظر افراد مختلف در رابطه با قیمت این ارز در آینده، مطلع شوید.

نظرات افراد مشهور در رابطه با آینده قیمت بیت کوین

توماس لی: 25000 دلار

وی معتقد است که” یکی از مواردی که باعث بالا رفتن ارزش بیت کوین شده است، هزینه ای است که برای استخراج بیت کوین باید پرداخته شود. به نظر می رسد با توجه به اینکه شرایط استخراج این ارز روز به روز در حال سخت تر شدن است، در آینده قیمت بیت کوین به 25 هزار دلار برسد.”

لی بنیانگذار شرکت تحقیقاتی FundStart Global است. بر اساس مصاحبه هایی که وی اخیرا در شبکه های اجتماعی مختلف داشته است، به نظر او، قیمت بیت کوین در آینده، قطعا بیشتر از 20 هزار دلار خواهد شد.

 Max Keiser : 28000 دلار – 100،000 دلار

وی معتقد است که” قیمت بیت کوین قطعا از 28 هزار دلار بیشتر می شود اما هیچ زمان از 100 هزار دلار بیشتر نمی شود. چرا که دیگر در آن زمان هیچ بیت کوینی برای استخراج باقی نمانده است.”

وی یکی از شرکای تجاری کمپانی Heisenberg Capital است که دسامبر سال گذشته، پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین بیش از 17 هزار دلار می شود.

دیوید دریک: 30،000 دلار

وی معتقد است که” امسال سال وال استریت ارزهای رمزنگاری شده است. به نظر می رسد که تا پایان امسال، ارزش بیت کوین به 30 هزار دلار برسد. .”

دریک بنیانگذار LDJ Capital و یکی از طرفداران پر و پا قرص بیت کوین است. به نظر او، هرچه که دنیای ارزهای دیجیتال گسترده تر شود، باز هم بیت کوین به عنوان یکی از بهترین ارزهای دیجیتال باقی می ماند.

جیت سینگ: 50،000 دلار

وی معتقد است که” با وجود اینکه در این چند وقت اخیر بیت کوین نتوانسته است که از مرز 10 هزار دلار عبور کند اما قطعا می تواند در آینده به ارزش 50 هزار دلاری خود برسد.”

با وجود اینکه پیش بینی وی تا کنون درست از آب در نیامده است، اما او همچنان هم معتقد است که در آینده ارزش بیت کوین تا حد زیادی افزایش پیدا می کند.
وی معتقد است که” بیت کوین به عنوان یک محصول تولیدی در نظر گرفته نمی شود، بنابراین نمی توان انتظار داشت که ارزش آن در طول زمان زیاد شود. به نظر من این یک راه احمقانه برای سرمایه گذاری است و نه آسان!”

کنت روگوف: 100 دلار

وی معتقد است که” قیمت بیت کوین تا 10 سال آینده احتمالا به 100 دلار خواهد رسید!”

وی معتقد است که در حال حاضر بیشترین میزان استفاده از بیت کوین، مربوط به مواردی نظیر پولشویی و یا فرار مالیاتی است. چرا که در حال حاضر بسیاری از دولت ها و بزرگترین فروشگاه های اینترنتی، امکان خرید با بیت کوین را فراهم نکرده اند.

 

بیل گیتس: 0 دلار!

جالب است بدانید که بیل گیتس هیچ زمان طرفدار ارز دیجیتال بیت کوین نبود. اما در یکی از سالگردهای تولد خود، بیت کوین دریافت کرد. وی هیچ زمان ارزش مشخصی برای این ارز تعیین نکرد اما چیزی که به طور قطع از آن اطمینان دارد این است که به زودی ارزش این ارز به 0 می رسد.

جو دیویس : 0 دلار!

وی معتقد است که” بیت کوین هیچ چیز ارزشمندی نیست و در آینده نزدیک ارزش آن به 0می رسد!”

وی معتقد است که ارزش بیت کوین به شرایط و نظرات افراد مختلف وابسته است و برای سرمایه گذاری دراز مدت توصیه نمی شود.

در این مقاله برخی از نظرات در مورد آینده قیمت بیت کوین را در اختیار شما قرار دادیم. که البته هیچ یک از این نظرات دلیل منطقی و پیش بینی دقیقی نیستند. بنابراین در صورتی که شما قصد سرمایه گذاری در بیت کوین را دارید، بهتر است که بر مبنای این پیش بینی ها تصمیم گیری نکنید!

 

  • یاشار عنبری

    بهترین سایت و اکسچنجی که تا بحال باهاش کار کردم پشتیبانیتون عالیه

  • سعید شکوری

    انصافا تنها سایتی هستین که از تمام ارزها پشتیبانی میکنید من واسه خرید BNB همه جا رو گشتم ولی هیچ کدوم نداشتن

  • مجید رضایی

    صررافیتون واقعا عالی بوده تا الان که باهاش خرید و فروش داشتم مخصوصا پیگیری هاتون