پیش بینی و تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال بیت تورنت (Bittorrent)؛ ۲۶ اردیبهشت

پیش بینی و تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال بیت تورنت (Bittorrent)؛ ۲۶ اردیبهشت

پیشرفته

12:24

15 دقیقه


ارز دیجیتال بیت تورنت (Bittorrent) یکی از پروژه های موفق در دنیای ارزهای دیجیتال است. بیت تورنت در سال ۲۰۲۱ توجهات زیادی را به خود جلب کرد. بسیاری از تحلیل های بنیادی و تکنیکال قیمت خرید و فروش بیت تورنت آینده روشنی را برای آن پیش بینی می کنند اما شاید در کوتاه مدت داستان کمی متفاوت باشد. در ادامه به تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال بیت تورنت پرداخته شده است.

تحلیل زیر جنبه اطلاعاتی دارد و نباید مبنایی بر پایه خرید یا فروش قرار گیرد. این تحلیل در تاریخ ۲۶ اردیبهشت بروزرسانی شده است.

این رمز از معاملات خود را در اواخر سالی که گذشت در محدوده قیمتی ۰/۰۰۰۲ دلار ادامه داد، قیمتی که با پایان رسیدن سال ۲۰۲۰ از آن به سمت بالا بریک اوت (شکست قیمت) کرد.

سپس قیمت شروع به رشد مداوم کرد تا اینکه در اواسط ماه فوریه با افزایش از سطح قیمتی ۰/۰۰۰۵ دلار به بالاترین سطح خود در حدود ۰/۰۱۲۹ دلار رسید. سپس از این سقف تاریخی سقوط چشم گیری داشت.

نمودار روزانه بیت تورنت

از آنجا که فصل آلت کوین ها فرا رسیده است، بیت تورنت نیز در اواسط آوریل ۲۰۲۱ به سقف قیمت تاریخی دیگری روی ۰/۰۱۲۶ دلار دست یافت. طبق گفته کارشناسان در طی ماه‌های پیش رو، افزایش قیمت این رمز ارز بیشتر ادامه خواهد داشت و ممکن است تا پایان سال ۲۰۲۱ به ۰/۱ دلار نیز برسد.

با توجه به پتانسیل زیادی که این رمز ارز از خود نشان می‌دهد و به دلیل افزایش تعداد کاربران، قیمت آن در بلند مدت ممکن است تا بیش از ۱ دلار یا فراتر از آن نیز برسد.

  تحلیل و پیش بینی آینده قیمت بیت کوین کش در سال 2021 تا سال 2025

با این همه، حرکت بیت تورنت طی ۲۴ ساعت گذشته بر اساس تجزیه و تحلیل‌های قبلی در یک دامنه حرکتی بین قیمت‌های ۰/۰۰۷۸ دار تا ۰/۰۰۵۱ دلار ادامه یافت. با توجه به روند نزولی اندیکاتور حجم تعاملی (OBV) و فشار ثابت فروش آن به نظر می‌رسد بهبودی خاصی طی روزهای آینده برای این رمز ارز حاصل نخواهد شد.

این نکته مهم است که بدانید که خریداران در چه سطحی یک بار دیگر وارد عمل می‌شوند. باید گفت که این احتمال وجود دارد که سطح مناسب و قابل اعتماد برای ورود خریداران در هنگام عقب‌گردهای بعدی ایجاد شود.

این مناطق جذاب برای خریداران شامل چند سطح از جمله ۰/۰۰۵۱ دلار و ۰/۰۰۳۹ دلار است. اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز مانند اندیکاتور حجم تعاملی (OBV) اوج‌های کمتری تشکیل داده که نشان از حرکت ضعف بازار و فروش دارد. با این حال، این اندیکاتور هنوز نتوانسته که منطقه اشباع فروش را لمس کند.

برای خرید ارز دیجیتال بیت تونت میتوانید بعد از ثبت نام در صرافی آنلاین رمزینکس، وارد بازار معاملاتی همتا به همتا شوید. در این بازار به طور مستقیم با دیگر کاربران وارد معامله خرید یا فروش می شوید و بدین طریق واسطه ها کاملا حذف شده اند.