زمان مطالعه : ۷ دقیقه

خرید بیت کوین بدون احراز هویت یکی از جذاب ترین موضوعات برای افرادی است که قصد سرمایه گذاری در بیت کوین و ترید ارز دیجیتال دارند. اما سوال مهم این است که آیا این روش خرید امکانپذیر هست یا نه؟ و اگر بله تا چه اندازه میتوان به آن مطمئن بود؟

محتوا پنهان

رمزینکس، درگاه تجارت آنلاین و تریدر ارز دیجیتال با کمترین کارمزد است و به عنوان یکی از مطمئن ترین صرافی های ایرانی در حال فعالیت است. شما میتوانید از طریق ثبت نام در سایت و معرفی ما به دیگران، تتر رایگان دریافت کنید.

خرید بیت کوین بدون احراز هویت امکان پذیر است یا نه؟

بله. برای خرید بدون احراز هویت، میتوانید از روشهای خرید مستقیم بیت کوین استفاده این کنید. این روشها عبارتند از:

خرید بیت کوین با پول نقد

اولین و شاید ساده ترین روش برای خرید بیتکوین بدون احراز هویت، خرید این ارز یجیتال با استفاده از پول نقد است. در این روش شما به صورت مستقیم با فروشنده در ارتباط هستید و به ازای مبلغ پرداختی، بیت کوین در حساب خود دریافت میکنید. (البته لازم به ذکر است که قبل از استفاده از هریک از این روشها، یکی از انواع کیف پول بیت کوین را تهیه کنید.) استفاده از این روش محدودیت های منحصر به خود را دارد. در مرحله اول شما باید فردی در نزیکی خود پیدا کنید که قصد فروش بیت کوین دارد. سپس مبلغ مورد نظر که طبیعتا با توجه به ارزش فعلی بیت کوین و تنزل ارزش ریال، مقدار زیادی هم هست را به صورت نقد از بانک دریافت کرده و در اختیار فرد فروشنده قرار دهید.

به احتمال زیاد استفاده از این روش برای افرادی که یک ترید حرفه ای ارز دیجیتال هستند، غیر ممکن است! چرا که مدت زمان لازم برای خرید بیت کوین بدون احراز هویت در این روش، نسبت به سایر روشهای موجود، بسیار بیشتر است.

خرید بیت کوین بدون احراز هویت از صرافی های خارجی

در حال حاضر تعدادی از صرافی های خارجی شرایط خرید ارز دیجیتال بدون ارائه مدارک شناسایی را مهیا کرده اند. با توجه به اینکه ثبت نام در صرافی های خارجی برای کاربران ایرانی به دلیل تحریم های موجود، کار مشکل و بعضا غیر ممکنی است، بسیاری از تریدرهای بیت کوین استفاده از خدمات چنین صرافی هایی را ترجیح میدهند. چرا که تنها با داشتن یک کارت اعتباری بین المللی مانند ویزاکارت یا مسترکارت، امکان خرید بیت کوین با دلار وجود دارد.

به خاطر داشته باشید که هیچ یک از صرافی های خارجی از ارز فیات ریال پشتیبانی نمیکنند. در نتیجه شما برای خرید بیت کوین با ریال، یا باید به صورت مستقیم از صرافی های ایرانی استفاده کنید و یا ابتدا ریال را به دلار تبدیل کرده و سپس برای خرید اقدام کنید.

بدون احراز هویت از این صرافی ها میتوانید ارز دیجیتال خریداری کنید

صرافی Switchere

بر أساس نظرسنجی هایی که تا کنون انجام شده است، صرافی Switchere یکی از بهترین صرافی های موجود برای خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت است. این صرافی دارای مجوزهای لازم برای ایجاد کیف پول آنلاین و خرید و فروش ارز دیجیتال است. همین مسئله تا حد زیادی خیال کاربران را راحت کرده است.

روشهای خرید در صرافی Switchere

در این صرافی میتوانید از کارتهای بین المللی مانند ویزا کارت یا مسترکات استفاده کنید. با توجه به تحریمهایی که عیله ایران وجود دارد، خرید و شارژ این کارتها در ایران وجود ندارد مگر از آنکه از طریق شرکتهای واسط اقدام شود. لازم به ذکر است که برخی از کارتهای صادر شده توسط بانکهای کشورهای ایالات متحده ، کانادا ، چین ، امارات و … در این سایت قابل استفاده نیستند.

نحوه خرید بیت کوین در صرافی Switchere

یکی از مزایای این صرافی، کاربری ساده و راحت آن است. برای خرید بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و … باید یک حساب کاربری در سایت ایجاد کنید. سپس گزینه “Buy Crypto” را انتخاب کرده و مقدار مبلغ را به یورو وارد کنید. به صورت خودکار معادل مبلغ به ارز دیجیتال نمایش داده میشود. پس از این ، آدرس ایمیل و کیف پول باید وارد شود. کاربر باید شرایط و قوانین صرافی را پذیرفته و ادامه دهد. در آخر کاربر به صفحه پرداخت هدایت شده و بعد از پرداخت، بلافاصله ارز خریداری شده را در کیف پول خود دریافت میکند.

سقف خرید بدون احراز هویت در صرافی Switchere چقدر است؟

برای خرید بدون احراز هویت، حداکثر سقف خرید ۱۰۰ یورو است. اما در صورتی که موفق به وریفای کردن اکانت شدید، سقف خرید به صورت زیر خواهد بود:

  • تایید تلفن و ایمیل آدرس : حداکثر ۵۰۰ یورو
  • احراز هویت و تایید کارت بانکی : حداکثر ۱۰۰۰ یورو
  • تایید آدرس محل سکونت : حداکثر ۵۰۰۰ یورو
  • تایید گواهی کار و میزان درآمد : خرید بدون محدودیت

نرخ کارمزد صرافی Switchere چقدر است؟

بزرگترین مشکلی که در خصوص این صرافی میتوان به آن اشاره کرد، نامشخص بودن میزان کارمزد دریافتی است. این کارمزد به صورت خودکار توسط ماشین حساب صرافی محاسبه شده و هیچ رسید مشخصی در اختیار کاربر قرار داده نمیشود. در نتیجه مشخص نیست که کارمزد دریافتی عادلانه هست یا نه!

مزیت صرافی Switchere

خرید بیت کوین بدون احراز هویت یکی از خدمات ارائه شده این صرافی است. این صرافی گواهی های لازم برای فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال را داشته و با رعایت پروتکلهای امنیتی مختلف، از اطلاعات کاربران خود محافظت میکند.

مشکل صرافی Switchere

از این صرافی تنها برای تبدیل ارز فیات به ارز دیجیتال میتوان استفاده کرد. پس اگر ترید ارز دیجیتال هستید و قصد تبدیل بیت کوین به اتریوم و بسیاری از ارزهای دیگر را دارید، این صرافی پاسخگوی نیاز شما نخواهد بود.

صرافی LocalBitcoins

LocalBitcoins یک صرافی همتا به همتاست که در شرایط خرید بیت کوین بدون احراز هویت را برای کاربران خود فراهم کرده است. این صرافی از سال ۲۰۱۲ تا کنون فعالیت خود را آغاز کرده و تاکنون توجه بسیاری از تریدرها را به خود جلب کرده است.

روشهای پرداخت در صرافی LocalBitcoins

برای خرید ارز دیجیتال از طریق این صرافی میتوانید از پی پال، وسترن یونیون و مانی گرام استفاده کنید. البته روشهایی مانند پرداخت نقد در محل هم وجود دارد که در ایران قابل استفاده نیست.

نحوه خرید بیت کوین در صرافی LocalBitcoins

صرافی LocalBitcoins به صورت غیرمتمرکز فعالیت میکند و کلیه فرآیند خرید ارز دیجیتال را به عهده شخص قرار میدهد. برای استفاده از خدمات LocalBitcoins، باید به عنوان خریدار در سایت ثبت نام کنید. در بخش کاربری شما تعدادی پیشنهاد از خریداران مختلف برایتان نمایش داده میشود. با مشاهده و مقایسه پیشنهادات مختلف، خریدار یکی را انتخاب کرده و بعد از پرداخت هزینه، بیت کوین را دریافت میکند. با توجه به اینکه خریدار خود فروشنده را انتخاب میکند، مسئولیت بررسی سابقه او به عهده خود فرد است.

نرخ کارمزد صرافی LocalBitcoins چقدر است؟

نرخ کارمزد در این صرافی برای خریداران و فروشندگان متفاوت است. خریدارن باید ۱ درصد از مبلغ کل را به عنوان هزینه انجام تراکنش در شبکه بیت کوین پرداخت کنند و نیازی به پرداخت هزینه اضافی نیست. اما فروشندگان باید هزینه استفاده از خدمات این سایت را پرداخت کنند. به همین خاطر برخی از آنها مبلغ فروش را کمی بالاتر در نظر میگیرند تا این هزینه جبران شود.

سقف خرید و فروش در صرافی LocalBitcoins چقدر است؟

هیچگونه محدودیتی در رابطه با تعداد تراکنش ها و سقف هر تراکنش در این صرافی وجود ندارد.

مزیت صرافی LocalBitcoins

در این صرافی خرید بیت کوین بدون احراز هویت بدون هیچ محدودیتی امکان پذیر است و روشهای پرداخت هزینه هم تنوع بیشتری دارد.

مشکل صرافی LocalBitcoins

نرخ فروش بیت کوین به طور مستقیم توسط فروشندگان تعیین میشود. به همین خاطر هیچ مقدار دقیق و مشخصی وجود نداشته و همه چیز به فروشنده بستگی دارد.

صرافی Bitquick

صرافی Bitquick یکی دیگر از بهترین پلتفرمها برای خرید بیت کوین بدون احراز هویت است. این صرافی که فعالیت خود را از سال ۲۰۱۳ آغاز کرده و از ارزهای دلار آمریکا، دلار کانادا و یورو پشتیبانی میکند.

روش های پرداخت در صرافی Bitquick

برای خرید بیت کوین در این صرافی میتوانید از وسترن یونیون و مانی گرام استفاده کنید.

نحوه خرید بیت کوین بدون احراز هویت در سایت Bitquick

نحوه خرید بیت کوین در صرافی Bitquick کمی متفاوتتر از سایر صرافی هاست. در این صرافی نیازی به ثبت نام نیست. شما وارد سایت میشوید، مقدار مبلغ به همراه آدرس ایمیل را وارد میکنید. سپس یک ایمیل برای شما ارسال میشود. از طریق ایمیل ارسال شده، مبلغ تعیین شده را پرداخت کرده و آدرس کیف پول را وارد میکنید. بعد از آنکه رسید پرداخت در اختیار فروشنده قرار گرفت، تا حداکثر ۳ ساعت بعد، بیت کوین خریداری شده در حسابتان خواهد بود.

نرخ کارمزد صرافی Bitquick چقدر است؟

در این صرافی ۲ درصد از هزینه تراکنش انجام شده از فروشنده کسر میشود.

مزیت صرافی Bitquick

در این صرافی هیچ محدودیتی برای مقدار و تعداد تراکنش ها در نظر نگرفته شده و خرید به صورت کاملا ناشناس انجام میشود.

مشکل صرافی Bitquick

استفاده از خدمات این صرافی تنها در آمریکا ممکن است و نرخ کارمزد توسط فروشندگان تعیین میشود. در نتیجه نرخ فروش بیت کوین متغیر است.

صرافی Wall of coins

Wall of coins یک صرافی همتا به همتا است که امکان خرید بیت کوین بدون احراز هویت از طریق آن امکان پذیر است.

روش های پرداخت صرافی Wall of coins

در این صرافی خرید با پول نقد و مانی گرام ممکن است. با توجه به اینکه ما در ایران هستیم، تنها میتوان از حساب مانی گرام استفاده کرد.

نحوه خرید بیت کوین در صرافی Wall of coins

برای خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت در این صرافی، نیاز به ایجاد حساب کاربردی نیست. شما مبلغ به حساب فروشنده منتقل کرده و بیت کوینتان را دریافت میکنید.

در ابتدا باید مبلغ مورد نظرتان را به دلار وارد کنید. سپس فهرستی از شعب مانی گرام نمایش داده میشود. یکی از آنها را انتخاب کرده و هزینه را پرداخت کنید. بعد از آنکه فروشنده تایید پرداخت را انجام داد، بیتکوین ها ظرف ۲۰ دقیقه در کیف پولتان خواهد بود.

نرخ کارمزد صرافی Wall of coins چقدر است؟

نرخ کارمزد در این صرافی مقدار مشخصی ندارد؛ اما به نظر میرسد که بین ۱ الی ۲ درصد متغیر است.

مزیت صرافی Wall of coins

کار با این صرافی بسیار ساده است و حداقل مقدار برای خرید بیت کوین، ۵ دلار است.

مشکل صرافی Wall of coins

هزینه تراکنش انجام شده به کاربران نمایش داده نمیشود. تا زمانی که فروشنده پرداخت را تایید نکند، انتقال صورت نمیگیرد.

صرافی Coinmama

در حالی که از سال ۲۰۱۳ تا کنون صرافی coinmama در حال فعالیت است، کیف پول اختصاصی آن هنوز ایجاد نشده است. به همین خاطر قبل از خرید باید حتما یک کیف پول بیت کوین ایجاد کنید.

روش های پرداخت در صرافی Coinmama

برای خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت از طریق این صرافی میتوانید از کارت اعتباری مانند ویزا کارت یا مسترکارت استفاده کنید.

نحوه خرید بیت کوین در صرافی Coinmama

قبل از هرچیز باید یک حساب کاربری در سایت ایجاد کرده و از طریق آدرس ایمیل آن را وریفای کنید. سپس وارد اکانتتان شوید و از تب ” Buy Bitcoin”، خرید را آغاز کنید. مقدار بیت کوین، آدرس کیف پول و اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کنید. این اطلاعات شامل بیلینگ آدرس و کد اختصاصی است که هنگام خرید ویزاکارت یا مسترکارت در اختیارتان قرار داده شده است.

سقف خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت در صرافی Coinmama

بسته به نوع اکانت شما سقف خرید بیت کوین متفاوت است. اما در حالت بدون احراز هویت، خرید تا ۱۵۰ دلار امکانپذیر است.

نرخ کارمزد صرافی Coinmama چقدر است؟

در صورتی که از کارتهای اعتباری برای خرید و فروش استفاده میکنید، کارمزد ۶.۷۵ درصد کل مبلغ تراکنش است.

مزیت صرافی Coinmama

بدون هیچ گونه احراز هویتی خرید تا ۱۵۰ دلار امکانپذیر است.

مشکل صرافی Coinmama

امکان فروش بیت کوین در این صرافی وجود ندارد.

خرید مستقیم بیت کوین از ATM

آخرین روشی که برای خرید بیت کوین بدون احراز هویت پیشنهاد میشود. اما با توجه به اینکه این دستگاه ها در ایران وجود ندارد، بنابراین قابل استفاده برای سرمایه گذاران داخل ایران نیست.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید