پیش بینی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال چیلیز (chiliz) امروز

پیش بینی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال چیلیز (chiliz) امروز

پیشرفته

15:16

10 دقیقه


قیمت چیلیز پس از رسیدن دوباره به پایین ترین سطح خود در اواسط مه و به ویژه پس از افت شدید در ۲۱ ژوئن، تا کف ۲۷ اکتبر (۵ آبان) ۲۰۲۰ سقوط کرد. در ادامه با تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال چیلیز با ما همراه باشید.

تحلیل چیلیز ارائه شده در زیر جنبه اطلاعاتی دارد و نباید مبنایی برای خرید و فروش قرار گیرد. این مقاله در تاریخ ۲۶ تیر بروزرسانی شده است.

میزان افت قیمت نشان می‌دهد که ایجاد الگوی مثلث متقارن قطعی خواهد بود. در عین حال، تا زمانی که این رمز ارز توسط میانگین متحرک ۲۰۰ روزه (SMA200) بازگشت داده نشود، چشم انداز بازار آن خنثی است.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال چیلیز

نمودار روزانه چیلیز

چیلیز سرمایه گذاران بلند مدت خود را عذاب می دهد

قیمت چیلیز از ۲۳ ژوئن (۲ تیر) تا کنون در محدوده میانگین متحرک ۲۰۰ روزه (SMA200) معامله شده است و این سطح از هر افت جدیدی برای رسیدن به کف سطح ۲۲ ژوئن (۱ تیر) جلوگیری می‌کند.

نتیجه تنگ تر شدن محدوده حرکتی این رمز ارز، تشکیل یک مثلث بزرگ متقارن با یک جهت قابل پیش بینی حدود ۶۵ درصدی خواهد بود.

کاهش ۶۵ درصدی قیمت چیلیز را به ۰/۰۶۵ دلار خواهد رساند و بخش عمده ای از سود بدست آمده آن در سال ۲۰۲۱ را پاک می‌کند. نقاط حمایتی قابل اعتماد در صورت حرکت نزولی، کف قیمتی ماه می بر روی ۰/۱۶۳ دلار، میانگین متحرک ۵۰ روزه (SMA50) روی ۰.۱۶۱ دلار و سقف قیمت ماه فوریه روی ۰/۰۷۶ دلار هستند.

اگر این حمایت ها عمل کنند در این صورت، این یک افت جزئی ۱۳ درصدی را از زیر کف مثلث متقارن شاهد خواهیم بود. فرض کنید قیمت چیلیز می‌تواند مقاومت ماژور میانگین متحرک ۲۰۰ روزه (SMA200) را بر روی ۰/۲۶۸ دلار پشت سر بگذارد و از مثلث متقارن جدا شود.

در این صورت، این رمز ارز می‌تواند مقاومت موجود بر روی سطح ۱۶ ژوئن (۲۶ خرداد) یعنی ۰/۳۷۲ دلار را لمس کند. اگر این منطقه قیمتی شکسته شود، این دارایی دیجیتال می‌تواند هدف حرکت را روی ۰/۴۷۴ دلار قرار دهد.

ادامه این حرکت و شروع حرکت صعودی قدرتمند می‌تواند قیمت این رمز ارز را تا حدود بالاترین قیمت تاریخی آن بر روی رقم ۰/۹۷۵ دلار برساند. با توجه به اینکه خطوط اندیکاتور بولینگر باندز نسبتاً به هم نزدیک شده اند، انقباض قیمت قابل توجهی اتفاق افتاده است.

حرکت بعد از این فشردگی باعث می‌شود که معامله گران برای این اولین بار طی هفته های گذشته فرصت حضور در یک حرکت پایدار چیلیز را داشته باشند به امید اینکه بازدهی این حرکت تغییر در سبد سهام آن را فراهم کند.

برای خرید رمز ارز چیلیز میتوانید از طریق صرافی رمزینکس اقدام کنید. بعد از ثبت نام و احراز هویت قادر به حضور در بازار معاملاتی همتا به همتا خواهید بود که در این بازار امکان خرید و فروش چیلیز به طور مستقیم با دیگر کاربران فراهم است.