این روزها ارز دیجیتال ایاس  (EOS)به عنوان یکی از رقبای اصلی بیت کوین نظر بسیاری از سرمایه‌گذاران و شرکت‌ها را به خود جلب نموده است. هدف اصلی ایاس ایجاد بلاک‌چینی غیرمتمرکز با سرعت پردازشی بسیار بالا و رایگان (یا با کارمزد بسیار کم) است که در آن امکان ساخت قراردادهای هوشمند و در نتیجه برنامه‌های غیرمتمرکز  (dApps) وجود داشته باشد. در این مقاله به تحلیل تکنیکال قیمت دیروز و امروز ارز دیجیتال ایاس پرداخته شده است.

تحلیل امروز ایاس

تحلیل ایاس ارائه شده در ادامه صرفا جنبه اطلاعاتی دارد و نباید مبنایی برای خرید یا فروش قرار گیرد. این تحلیل در تاریخ ۱۸ آذر بروزرسانی شده است.

حرکت قیمت جفت ارز ایاس به دلار نشان از نزول قیمت تا زیر ۴/۰۰ دلار را مشابه بیت کوین نشان می‌دهد. در صورت شکست واضح به زیر سطح ۳/۳۰ دلار، قیمت می‌تواند بیشتر کاهش یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت ایاس

در هفته گذشته، قیمت جفت ارز ایاس به دلار در یک منطقه نزولی زیر منطقه مقاومتی ۴/۰۰ دلار باقی ماند. تا جایی که قیمت زیر سطح ۳/۶۰ دلار و میانگین متحرک ۵۵ ساده (۴ ساعته) معامله شد.

قیمت حتی به زیر ۲/۵۰ دلار رسید و تا ۲/۴۳۶ دلار هم معامله شد. اخیراً یک اصلاح صعودی بالاتر از سطوح ۲/۸۰ و ۳ دلار شکل گرفته است و قیمت به بالای سطح ۵۰ درصد فیبوناچی اصلاحی بین سطوح ۴/۱۷ دلار و ۲/۴۳۶ دلار صعود کرد.

قیمت اکنون زیر ۳/۸۰ دلار و میانگین متحرک ۵۵ ساده (۴ ساعته) معامله می‌شود. همچنین در نمودار ۴ ساعته جفت ارز جفت ارز ایاس به دلار (EOS/USD)، یک مثلث بزرگ با مقاومت نزدیک به ۳/۷۵ دلار تشکیل شده است.

نمودار ۴ ساعته ایاس

سطح ۷۶/۴ درصدی فیبوناچی اصلاحی نیز به عنوان یک مقاومت عمل کرد. از دیدگاه نزولی، اولین حمایت اصلی نزدیک به سطح ۳/۴۵ دلار است.

حمایت اصلی اکنون در نزدیکی منطقه ۳/۳۰ دلار شکل می گیرد. اگر یک شکست به زیر حمایت ۳/۳۰ دلار وجود داشته باشد، قیمت ممکن است به سمت حمایت ۳/۰۰ دلار هم حرکت کند.

در روند صعودی، اولین مقاومت کلیدی نزدیک به سطح ۳/۶۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۵۵ (۴ ساعته) است. بسته شدن کندل ۴ ساعته بالاتر از سطح ۳/۶۰ دلار می تواند درها را برای افزایش به سمت سطوح بالاتر ثابت باز کند. در مورد ذکر شده، قیمت می تواند تا سطح ۴/۰۰ دلار نیز افزایش یابد. مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به سطح ۴/۲۰ دلار است.

با نگاهی به نمودار، قیمت ایاس اکنون زیر ۴ دلار و میانگین متحرک ۵۵ ساده (۴ ساعته) معامله می شود. به طور کلی، در صورت معامله در زیر منطقه حمایتی ۳/۳۰ دلار، قیمت می تواند به حرکت خود ادامه دهد.

بررسی شاخص های تکنیکال

بررسی اندیکاتور مک دی (MACD) در نمودار ۴ ساعته : سرعت حرکت نزولی در حال افزایش است

بررسی شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار ۴ ساعته: اکنون بالاتر از سطح ۵۰ است.

سطوح حمایتی اصلی: ۳/۴۰ دلار و ۳/۳۰ دلار

سطوح مقاومتی اصلی: ۳/۸۰ دلار و ۴/۰۰ دلار

برای خرید ارز دیجیتال ایاس میتوانید پس از ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال رمزینکس، وارد بازار معاملاتی همتا به همتا شده و به طور مستقیم با دیگر کاربران به دور از هر گونه واسطه به خرید و فروش ایاس بپردازید.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال ایاس (EOS) 11 مرداد

ایاس با یک شروع ناپایدار در روز گذشته شاهد رشد در اوایل صبح تا سقف روزانه بر روی قیمت ۴/۲۳۶۶ دلار قبل از تغییر جهت خود بود. این رمز ارز به مقاومت ۴/۱۹۹۹ دلاری رسید اما دوباره تا کف قیمتی ۳/۸۵۲۶ دلار نزول کرد.

ایاس قبل از بهبود نسبی و رسیدن به سطح ۳/۹۴ دلار تا سطح حمایتی ماژور بر روی ۳/۹۷۵۳ دلار سقوط کرد و از سطح مقاومتی ماژور بر روی ۳/۸۷۶۳ دلار به بالا برگشت.

این رمز ارز در زمان نگارش این مقاله، با ۰/۹۵ درصد کاهش به سطح قیمتی ۳/۹۰۵۵ دلار رسیده است. این رمز ارز با شروع ناپایدار در روز جاری، از روی سقف ۳/۹۹۴۱ دلار، به کف قیمتی ۳/۸۵۳۱ دلار نزول کرد. ایاس سپس نتوانست دیگر خطوط حمایتی و مقاومتی را لمس کند.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال ایاس (EOS) امروز
نمودار ۱ ساعته ایاس

سطوح مهم قیمتی فردا

ایاس برای اینکه بتواند به سطوح مقاومتی ماژور ۴/۱۶۸۷ دلار برسد باید بتواند از سطح مقاومتی ۴/۰۱۰۷ دلار عبور کند. با این وجود این رمز ارز برای اینکه بتواند اول سطح ۴ دلار را لمس کند نیاز به ورود بیشتر خریداران دارد.

اولین سطح مقاومتی ماژور بر روی سطح ۴/۲۰  دلار در صورت نبود انرژی حرکتی کافی احتمالاً جلوی صعود بیشتر را خواهد گرفت. در صورت ادامه حرکت صعودی، ایاس می تواند سطح ۴/۴۰ دلار را نیز آزمایش کند.

عدم توانایی قیمت به منظور حرکت از روی محور ۴/۰۱۰۷ دلار، اولین سطح حمایت ماژور را بر روی قیمت ۳/۷۸۴۷ دلار وارد جریان معاملات می کند. ادامه سقوط بیشتر قیمت توسط فروشندگان می تواند قیمت ایاس را تا روی ۳/۷۰ دلار و سپس تا روی ۳/۶۲۶۷ دلار پایین بیاورد.

نگاهی به اندیکاتورهای تکنیکال امروز

اولین سطح حمایتی ماژور: ۳/۷۸۴۷ دلار

اولین سطح مقاومتی ماژور: ۴/۱۶۸۷ دلار

سطح ۲۳ درصد فیبوناچی: ۶/۵۲ دلار

سطح ۳۸ درصد فیبوناچی: ۹/۶۸ دلار

سطح ۶۲ درصد فیبوناچی: ۱۴/۷۷ دلار

پیش بینی و تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال ایاس (EOS) 6 مرداد

قیمت ایاس به دنبال صعود ۰/۵۲ درصدی روز دوشنبه در روز سه شنبه نیز ۲/۳۱ درصد رشد کرد و این روز را بر روی قیمت ۳/۷۶۲۹ دلار به پایان رساند. در ادامه با تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ایاس با ما همراه باشید.

ایاس با یک شروع ناپایدار در روز گذشته شاهد افت در اوایل صبح تا کف روزانه بر روی قیمت ۳/۶۰۲۹ دلار قبل از تغییر جهت خود بود. این رمز ارز به مقاومت ۳/۹۰۹۸ دلاری رسید اما دوباره تا کف قیمتی ۳/۷۰ دلار نزول کرد.

این رمز ارز در زمان نگارش این مقاله، با ۱/۲۳ درصد کاهش به ۳/۷۱۶۵ دلار رسیده است. این رمز ارز با شروع ناپایدار در روز جاری، از روی سقف ۳/۷۶۵۶ دلار، به کف قیمتی ۳/۷۱۳۵ دلار نزول کرد. ایاس سپس نتوانست دیگر خطوط حمایتی و مقاومتی را لمس کند.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال ایاس (EOS) امروز
نمودار ۱ ساعته ایاس

سطوح مهم قیمتی فردا

ایاس برای اینکه بتواند به سطوح مقاومتی ماژور ۳/۸۳۴۴ دلار برسد باید بتواند از سطح مقاومتی ۳/۷۱۸۷ دلار عبور کند. با این وجود این رمز ارز برای اینکه بتواند اول سطح ۳/۸۰ دلار را لمس کند نیاز به ورود بیشتر خریداران دارد.

اولین سطح مقاومتی ماژور در صورت نبود انرژی حرکتی کافی احتمالاً جلوی صعود بیشتر را خواهد گرفت. در صورت ادامه حرکت صعودی، ایاس می تواند سطح ۳/۹۰ دلار را آزمایش کند.

عدم توانایی قیمت به منظور حرکت از روی محور ۳/۷۱۸۷ دلار، اولین سطح حمایت ماژور را بر روی قیمت ۳/۶۴۷۱ دلار وارد جریان معاملات می کند. ادامه سقوط بیشتر قیمت توسط فروشندگان می تواند قیمت ایاس را تا روی ۳/۵۵ دلار و سپس تا روی ۳/۵۳۱۴ دلار پایین بیاورد.

  پیش بینی قیمت و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سولانا (SOL)؛ امروز

نگاهی به اندیکاتورهای تکنیکال امروز

اولین سطح حمایتی ماژور: ۳.۶۴۷۱ دلار

اولین سطح مقاومتی ماژور: ۳/۸۳۴۴ دلار

سطح ۲۳ درصد فیبوناچی:  6/52 دلار

سطح ۳۸ درصد فیبوناچی: ۹/۶۸ دلار

سطح ۶۲ درصد فیبوناچی: ۱۴/۷۷ دلار

پیش بینی و تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال ایاس (EOS) 28 تیر

قیمت ایاس به دنبال صعود ۰/۰۸ درصدی روز شنبه در روز یکشنبه ۰/۵۷ درصد کاهش یافت و این روز را با ۱۰/۷۹ درصد کاهش روی قیمت ۳/۶۳۶۱ دلار به پایان رساند. در ادامه با تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ایاس با ما همراه باشید.

ایاس با یک شروع ناپایدار در روز گذشته شاهد صعود در اوایل صبح تا سقف روزانه بر روی قیمت ۳/۷۷۶۱ دلار قبل از تغییر جهت خود بود.

این رمز ارز با شکست مقاومت ۳/۷۶۳۵ دلاری تا کف قیمتی ۳/۵۵۹۰ دلار نزول کرد. پس از این حرکت ایاس مقاومت ۳/۵۶۸۳ را شکست و به مقاومت ماژور ۳/۶۸ دلار رسید. پس از این اتفاق ایاس تا زیر سطح حمایتی ۳/۶۵ سقوط کرد.

این رمز ارز در زمان نگارش این مقاله، با ۱/۵۱ درصد کاهش به ۳/۵۸۱۳ دلار رسیده است. این رمز ارز با شروع ناپایدار در روز جاری، از روی سقف ۳/۶۵۶۲ دلار، به کف قیمتی ۳/۵۷۶۱ دلار نزول کرد. ایاس سپس نتوانست دیگر خطوط حمایتی و مقاومتی را لمس کند.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال ایاس (EOS) امروز
نمودار ۱ ساعته ایاس

سطوح مهم قیمتی فردا

ایاس برای اینکه بتواند به سطوح مقاومتی ماژور ۳/۷۵۵۱ دلار برسد باید بتواند از سطح مقاومتی ۳/۶۵۷۱ دلار عبور کند. با این وجود این رمز ارز برای اینکه بتواند اول سطح ۳/۷۰ دلار را لمس کند نیاز به ورود بیشتر خریداران دارد.

اولین سطح مقاومتی ماژور روی ۳/۷۷۶۱ دلار در صورت نبود انرژی حرکتی احتمالاً جلوی صعود بیشتر را خواهد گرفت. در صورت ادامه حرکت صعودی، ایاس می تواند سطح ۳/۸۷۴۲ دلار را آزمایش کند.

عدم توانایی قیمت به منظور حرکت از روی محور ۳/۶۵۷۱ دلار، اولین سطح حمایت ماژور را بر روی قیمت ۳/۵۳۸۰ دلار وارد جریان معاملات می کند.

ادامه سقوط بیشتر قیمت توسط فروشندگان می تواند قیمت ایاس را تا روی ۳/۵۰ دلار، پایین بیاورد.

نگاهی به اندیکاتورهای تکنیکال امروز

اولین سطح حمایتی ماژور: ۳/۵۳۸۰ دلار

اولین سطح مقاومتی ماژور: ۳/۷۵۵۱ دلار

سطح ۲۳ درصد فیبوناچی: ۶/۵۲ دلار

سطح ۳۸ درصد فیبوناچی: ۹/۶۸ دلار

سطح ۶۲ درصد فیبوناچی: ۱۴/۷۷ دلار

پیش بینی و تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال ایاس (EOS) 23 تیر

قیمت ایاس به دنبال صعود  2/66 درصدی روز دوشنبه در روز سه شنبه ۷/۰۷ درصد کاهش یافت و این روز را با قیمت ۳/۸۹۱۱ دلار به پایان رساند. در ادامه با تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ایاس با ما همراه باشید.

ایاس با یک شروع ناپایدار در روز گذشته شاهد صعود در اوایل صبح تا سقف روزانه بر روی قیمت ۴/۲۱۲۹ دلار قبل از عوض کردن جهت بود.

این رمز ارز با افت از روی حمایت ۴/۳۶۲۲, دلاری تا کف قیمتی ۳/۷۹۰۰ دلار نزول کرد. قبل از این حرکت ایاس حمایت ۴/۰۲۸۲ را شکست و به حمایت ماژور ۳/۸۶۸۸ دلار رسید.

پس از این اتفاق ایاس توانست یک مقاومت را بر روی ۳/۷۹۰۰ دلار یافته و روز را بر روی سطح ۳/۸۹ دلار به پایان رساند.

این رمز ارز در زمان نگارش این مقاله، با  4/18درصد کاهش به ۳/۷۲۷۲ دلار رسیده است. این رمز ارز با شروع ناپایدار در روز جاری، از روی سقف ۳/۹۳۶۸ دلار، به کف قیمتی ۳/۷۱۵۰ دلار نزول کرد. ایاس سپس اولین حمایت ماژور را بر روی ۳/۷۱۶۴ دلار لمس کرد.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال ایاس (EOS) امروز
نمودار ۱ ساعته ایاس

سطوح مهم قیمتی فردا

ایاس برای اینکه بتواند به سطوح مقاومتی ماژور ۴/۱۳۹۳ دلار برسد باید بتواند از سطح مقاومتی ۳/۹۶۴۷ دلار عبور کند. با این وجود این رمز ارز برای اینکه بتواند اول سطح ۴/۰۰ دلار را لمس کند نیاز به ورود بیشتر خریداران دارد.

اولین سطح مقاومتی ماژور در صورت نبود انرژی حرکتی احتمالاً جلوی صعود بیشتر را خواهد گرفت. در صورت ادامه حرکت صعودی، ایاس می تواند سطح ۴/۲۰ دلار را آزمایش کند.

عدم توانایی قیمت به منظور حرکت از روی محور ۳/۹۶۴۷ دلار، اولین سطح حمایت ماژور را بر روی قیمت ۳/۷۱۶۴ دلار وارد جریان معاملات می کند.

جلوگیری از سقوط بیشتر قیمت توسط خریداران می تواند ایاس را تا روی ۳/۵۴۱۸ دلار، بالا بیاورد.

نگاهی به اندیکاتورهای تکنیکال امروز

اولین سطح حمایتی ماژور: ۳/۷۱۶۴ دلار

اولین سطح مقاومتی ماژور: ۴/۱۳۹۳ دلار

سطح ۲۳ درصد فیبوناچی: ۶/۵۲ دلار

سطح ۳۸ درصد فیبوناچی: ۹/۶۸ دلار

سطح ۶۲ درصد فیبوناچی: ۱۴/۷۷ دلار

پیش بینی و تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال ایاس (EOS) 21 تیر

قیمت ایاس به دنبال نزول  5/89 درصدی روز شنبه در روز یکشنبه نیز ۲/۶۷ درصد افزایش یافت و هفته را با  0/25 درصد افزایش بر روی قیمت ۴/۰۷۴۷ دلار به پایان رساند. در ادامه با تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ایاس با ما همراه باشید.

ایاس با یک شروع ناپایدار در روز گذشته شاهد سقوط در اوایل صبح تا کف سطح روزانه بر روی قیمت ۳/۸۳۶۱ دلار بود.

این رمز ارز با بازگشت از روی حمایت ۳/۷۴۹۷ دلاری تا سقف قیمتی ۴/۱۷۵۱ دلار صعود کرد. قبل از این حرکت ایاس مقاومت ۴/۹۳۰۶۶ را شکست اما قبل از آن به سطح ۴/۱۰ دلار پول بک زد.

ایاس در زمان نگارش این مقاله، با ۵/۰۴ درصد کاهش به ۴/۲۸۱۴ دلار رسیده است. این رمز ارز با شروع ناپایدار در روز جاری، از کف ۴/۰۳۱۳ دلار، به سقف قیمتی ۴/۳۹۵۷ دلار صعود کرد. ایاس سپس اولین مقاومت ماژور را روی ۴/۲۲۱۲ دلار و ۴/۳۶۷۶ دلار شکست.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال ایاس
نمودار ۱ ساعته ایاس

سطوح مهم قیمتی فردا

ایاس برای اینکه بتواند به سطوح مقاومتی ماژور ۴/۳۶۷۶ دلار برسد باید بتواند از سقوط به سطح حمایتی ۴/۲۲۱۲ دلار اجتناب کند. با این وجود این رمز ارز برای اینکه بتواند اول سطح ۴/۳۰ دلار را لمس کند نیاز به ورود بیشتر خریداران دارد.

اولین سطح مقاومتی ماژور بر روی ۴/۳۹۵۷ دلار در صورت نبود انرژی حرکتی احتمالاً جلوی صعود بیشتر را خواهد گرفت. در صورت بریک اوت (شکست قیمت)، ایاس قبل از این مقاومت باید ۴/۵۰ دلار را آزمایش کند.

سقوط قیمت تا روی ۴/۰۲۸۶ دلار، اولین سطح عمده حمایتی را با ۳/۸۸۲۲ دلار وارد جریان می‌کند. با این حال، به منظور جلوگیری از سقوط گسترده‌تر قیمت، این رمز ارز باید سطح ۳/۸۰ دلاری را حفظ کند.

نگاهی به اندیکاتورهای تکنیکال امروز

اولین سطح حمایتی ماژور: ۳/۸۸۲۲ دلار

اولین سطح مقاومتی ماژور: ۴/۲۲۱۲ دلار

  پیش بینی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پولکادات (dot) امروز

سطح ۲۳ درصد فیبوناچی: ۶/۵۲ دلار

سطح ۳۸ درصد فیبوناچی: ۹/۶۸ دلار

سطح ۶۲ درصد فیبوناچی: ۱۴/۷۷ دلار

پیش بینی و تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال ایاس (EOS) 14 تیر

قیمت ایاس به دنبال سود ۳/۲۱ درصدی شنبه در روز یکشنبه نیز ۰/۴۴ درصد افزایش یافت و هفته را با ۷/۷۲ درصد افزایش بر روی قیمت ۴/۰۶۵۸ دلار به پایان رساند. در ادامه با تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ایاس با ما همراه باشید.

ایاس با یک شروع ناپایدار در روز گذشته شاهد سقوط در اوایل صبح تا کف سطح روزانه بر روی قیمت ۳/۹۴۸۲ دلار بود.

این رمز ارز با بازگشت از روی حمایت ۳/۹۰۷۱ دلاری تا سقف قیمتی ۴/۱۸۵۲ دلار صعود کرد. قبل از این حرکت ایاس مقاومت ۴/۱۲۷۶ را شکست اما قبل از آن به سطح ۴/۱۰ دلار پول بک زد.

ایاس در زمان نگارش این مقاله، با ۱/۲۶ رصد کاهش به ۴/۰۱۴۴ دلار رسیده است. این رمز ارز با شروع ناپایدار در روز جاری، از  سطح ۴/۰۶۵۸ دلار، به کف قیمتی ۴/۰۰۶۲ دلار سقوط کرد. ایاس در اوایل روز هیچ‌کدام از سطوح اصلی حمایتی و مقاومتی را آزمایش نکرد.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال ایاس
نمودار ۱ ساعته ایاس

سطوح مهم قیمتی فردا

ایاس برای اینکه بتواند به سطوح مقاومتی ماژور ۴/۱۸۴۶ دلار برسد باید بتواند از سقوط به سطح حمایتی ۴/۰۶۶۴ دلار اجتناب کند. با این وجود این رمز ارز برای اینکه بتواند اول سطح ۴/۱۵ دلار را لمس کند نیاز به ورود بیشتر خریداران دارد.

اولین سطح مقاومتی ماژور بر روی ۴/۱۸۵۲ دلار در صورت نبود انرژی حرکتی احتمالاً جلوی صعود بیشتر را خواهد گرفت. در صورت بریک اوت (شکست قیمت)، ایاس قبل از این مقاومت باید ۴/۴۰ دلار را آزمایش کند.

سقوط قیمت تا روی ۴/۰۶۶۴ دلار، اولین سطح عمده حمایتی را با ۳/۹۴۷۶ دلار وارد جریان می‌کند. با این حال، به منظور جلوگیری از سقوط گسترده‌تر قیمت، این رمز ارز باید سطح ۳/۹۰ دلاری را حفظ کند.

نگاهی به اندیکاتورهای تکنیکال امروز

اولین سطح حمایتی ماژور: ۳/۹۴۷۶ دلار

اولین سطح مقاومتی ماژور: ۴/۱۸۴۶ دلار

سطح ۲۳ درصد فیبوناچی: ۶/۵۲ دلار

سطح ۳۸ درصد فیبوناچی: ۹/۶۸ دلار

سطح ۶۲ درصد فیبوناچی: ۱۴/۷۷ دلار

پیش بینی و تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال ایاس (EOS) 7 تیر

ایاس به دنبال سود ۱/۰۱ درصدی از شنبه در روز یکشنبه نیز ۵/۶۱ درصد افزایش یافت و هفته را با ۱۶/۲۴ درصد کاهش بر روی قیمت ۳/۷۷۳۷ دلار به پایان رساند. در ادامه با تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ایاس با ما همراه باشید.

ایاس با شروع پایدار روز شاهد سقوط در اوایل صبح از ۳/۶۵۳۰ دلار به پایین ترین سطح روزانه  بر روی قیمت ۳/۴۸۷۱ دلار بود.

نمودار ۱ ساعته ایاس

شکل گیری روند نزولی گسترده باعث شد تا ایاس پس عبور از حمایت ۳/۳۹۸۰ دلاری تا سطح حمایت ماژور ۳.۷۷۸۲ دلار سقوط کند. این رمز ارز قبل از به پایان رساندن روز در این سطح، یک بار به سطح حمایتی ۳/۷۷ دلار هم رسید. 

ایاس در زمان نگارش این مقاله، با ۰/۰۹ رصد افزایش به ۳/۷۷۲۱ دلار رسیده است. این رمز ارز با شروع ناپایدار در روز جاری، توانست قبل از صعود به سطح ۳/۸۰۵۳ دلار، به قله قیمتی ۳/۷۴۳۷ دلار برسد. ایاس در اوایل روز هیچ‌کدام از سطوح اصلی حمایتی و مقاومتی را آزمایش نکرد.

سطوح مهم قیمتی فردا

ایاس برای اینکه بتواند به سطوح مقاومتی ماژور ۳/۸۷۲۲ دلار برسد باید بتواند از سقوط به سطح حمایتی ۳/۶۷۹۷ دلار اجتناب کند. با این وجود این رمز ارز برای اینکه بتواند اول سطح ۳/۸۰۵۳ دلار را لمس کند نیاز به ورود بیشتر خریداران دارد.

اولین سطح مقاومتی ماژور بر روی ۴ دلار در صورت نبود انرژی حرکتی احتمالاً جلوی صعود بیشتر را خواهد گرفت. در صورت بریک اوت (شکست قیمت)، ایاس قبل از این مقاومت باید ۳/۹۷۰۸ دلار را آزمایش کند.

سقوط قیمت تا روی ۳/۶۷۹۷ دلار، اولین سطح عمده حمایتی را با ۳/۵۸۱۱ دلار وارد کار می‌کند. با این حال، به منظور جلوگیری از سقوط گسترده‌تر قیمت، این رمز ارز باید سطح ۳/۳۸۸۶ دلاری را حفظ کند.

نگاهی به اندیکاتورهای تکنیکال امروز

اولین سطح حمایتی ماژور: ۳/۵۸۱۱ دلار

اولین سطح مقاومتی ماژور: ۳/۸۷۲۲ دلار

سطح ۲۳ درصد فیبوناچی: ۶/۵۲ دلار

سطح ۳۸ درصد فیبوناچی: ۹/۶۸ دلار

سطح ۶۲ درصد فیبوناچی: ۱۴/۷۷ دلار

پیش بینی و تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال ایاس (EOS) 5 تیر

ایاس پس از آنکه در تاریخ ۲۱ ژوئن (۳۱ خرداد) تا سطح حمایتی خود روی ۳/۱ دلار افت کرد، ادامه حرکت داد و به کف ماه فوریه ۲۰۲۱ سقوط کرد. در ادامه با تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ایاس با ما همراه باشید.

با این حال، این آلت کوین بازگشت مناسبی را تجربه کرد و مقاومت ۳/۵۵ دلار را لمس کرده و آن را تبدیل به حمایت نمود. در زمان انتشار این مقاله، ایاس روی قیمت ۳/۶ دلار معامله شد و قبل از بازگشت، حمایت ۳/۵۵ دلار را امتحان نمود.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال ایاس
نمودار ۴ ساعته ایاس

اندیکاتور بولینگر باندز (Bollinger Bands) این دارایی دیجیتال، همگرائی جزئی را نشان می دهد که حاکی از کاهش نوسانات و محدود شدن دامنه قیمتی بود و نشان می داد که این دارایی از پایین ترین سطح خود به بالا حرکت کرده است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در منطقه خنثی قرار دارد و از سطح ۳۸/۸ به این ناحیه رسیده که نشان از رشد اندک این اندیکاتور و افزایش فشار خرید است. با این حال، تسلط فروشندگان همچنان ادامه دارد.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال ایاس (EOS) 3 تیر

امروز یک روز صعودی برای رمز ارزهای مهم است. حرکت قیمتی امروز نشان از آن دارد که این رمز ارزها در ادامه امروز با حرکات صعودی همراه خواهند بود. در ادامه با تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ایاس با ما همراه باشید.

قیمت ایاس که از اولین سطح مقاومتی ماژور بر روی ۳/۰۳۰۷ دلار عبور کرده بود، در اوایل بعد از ظهر به بالاترین سطح ۳/۸۱۰۳ دلار رسید. این رمز ارز اولین سطح مقاومتی ماژور را در ۳/۷۵۶۹ دلار شکست و قبل از اینکه دوباره کاهش یابد، در پایان روز تا زیر سطح ۳/۷۰ دلار پایین آمد.

در زمان نگارش این مقاله، این رمز ارز با ۰/۱۰ درصد افزایش به ۳/۶۷۳۸ دلار رسید. شروع ناپایدار حرکت روزانه شاهد سقوط ایاس تا کف قیمتی ۳/۶۴۵۵ دلار در صبح زود بود که قبل از آن به بالاترین سطح ۳/۷۲۸۰ دلار رسید. ایاس در این مدت بین سطوح ماژور حمایتی و مقاومتی حرکت کرده است.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال ایاس
نمودار ۱ ساعته ایاس

سطوح مهم قیمتی فردا

ایاس برای دسترسی به اولین سطح مقاومت ماژور روی ۳/۸۹۵۴ دلار باید از افت قیمت از روی سطح ۳/۵۸۴۹ دلار جلوگیری کند. این رمز ارز برای رسیدن به بالاترین قیمت خود روی ۳/۸۱۰۳ دلار در روز چهارشنبه باید از سوی خریداران حمایت شود. البته اولین سطح مقاومت ماژور جلوی هرگونه رشد قیمتی را می‌گیرد.

  پیش بینی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال آوی (AAVE) امروز

این رمز ارز در صورت افزایش طولانی مدت خود می‌تواند مقاومت را در قیمت ۴/۲۰ دلار آزمایش کند. سطح مقاومت ماژور قبل از آن ۴/۱۲۰۹ دلار است.

سقوط از محور ۳/۵۸۴۹ دلاری رسیدن به اولین سطح حمایت اصلی ۳/۳۵۹۴ دلار را به همراه خواهد داشت.

این رمز ارز برای جلوگیری از سقوط بیشتر باید از افت به زیر سطح ۳/۰۰ دلار جلوگیری کند. دومین سطح حمایتی عمده روی ۳/۰۴۸۹ دلار که قبل از این سطح قرار دارد هم باید روند نزولی را محدود کند.

نگاهی به اندیکاتورهای تکنیکال امروز

اولین سطح حمایتی ماژور: ۳/۳۵۹۴ دلار

اولین سطح مقاومتی ماژور: ۳/۸۹۵۴ دلار

سطح ۲۳/۸ درصد فیبوناچی: ۶/۵۲ دلار

سطح ۳۸ درصد فیبوناچی: ۹/۶۸ دلار

سطح ۶۲ درصد: ۱۴/۷۷ دلار

برای خرید ارز دیجیتال ایاس میتوانید پس از ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال رمزینکس، وارد بازار معاملاتی همتا به همتا شده و به طور مستقیم با دیگر کاربران به دور از هر گونه واسطه به خرید و فروش ایاس بپردازید.

امروز یک روز صعودی برای رمز ارزهای مهم است. حرکت قیمتی امروز نشان از آن دارد که این رمز ارزها در ادامه امروز با حرکات صعودی همراه خواهند بود. در ادامه با تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ایاس با ما همراه باشید.

قیمت ایاس که از اولین سطح مقاومتی ماژور بر روی ۳/۰۳۰۷ دلار عبور کرده بود، در اوایل بعد از ظهر به بالاترین سطح ۳/۸۱۰۳ دلار رسید. این رمز ارز اولین سطح مقاومتی ماژور را در ۳/۷۵۶۹ دلار شکست و قبل از اینکه دوباره کاهش یابد، در پایان روز تا زیر سطح ۳/۷۰ دلار پایین آمد.

در زمان نگارش این مقاله، این رمز ارز با ۰/۱۰ درصد افزایش به ۳/۶۷۳۸ دلار رسید. شروع ناپایدار حرکت روزانه شاهد سقوط ایاس تا کف قیمتی ۳/۶۴۵۵ دلار در صبح زود بود که قبل از آن به بالاترین سطح ۳/۷۲۸۰ دلار رسید. ایاس در این مدت بین سطوح ماژور حمایتی و مقاومتی حرکت کرده است.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال ایاس
نمودار ۱ ساعته ایاس

سطوح مهم قیمتی فردا

ایاس برای دسترسی به اولین سطح مقاومت ماژور روی ۳/۸۹۵۴ دلار باید از افت قیمت از روی سطح ۳/۵۸۴۹ دلار جلوگیری کند. این رمز ارز برای رسیدن به بالاترین قیمت خود روی ۳/۸۱۰۳ دلار در روز چهارشنبه باید از سوی خریداران حمایت شود. البته اولین سطح مقاومت ماژور جلوی هرگونه رشد قیمتی را می‌گیرد.

این رمز ارز در صورت افزایش طولانی مدت خود می‌تواند مقاومت را در قیمت ۴/۲۰ دلار آزمایش کند. سطح مقاومت ماژور قبل از آن ۴/۱۲۰۹ دلار است.

سقوط از محور ۳/۵۸۴۹ دلاری رسیدن به اولین سطح حمایت اصلی ۳/۳۵۹۴ دلار را به همراه خواهد داشت.

این رمز ارز برای جلوگیری از سقوط بیشتر باید از افت به زیر سطح ۳/۰۰ دلار جلوگیری کند. دومین سطح حمایتی عمده روی ۳/۰۴۸۹ دلار که قبل از این سطح قرار دارد هم باید روند نزولی را محدود کند.

نگاهی به اندیکاتورهای تکنیکال امروز

اولین سطح حمایتی ماژور: ۳/۳۵۹۴ دلار

اولین سطح مقاومتی ماژور: ۳/۸۹۵۴ دلار

سطح ۲۳/۸ درصد فیبوناچی: ۶/۵۲ دلار

سطح ۳۸ درصد فیبوناچی: ۹/۶۸ دلار

سطح ۶۲ درصد: ۱۴/۷۷ دلار

برای خرید ارز دیجیتال ایاس میتوانید پس از ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال رمزینکس، وارد بازار معاملاتی همتا به همتا شده و به طور مستقیم با دیگر کاربران به دور از هر گونه واسطه به خرید و فروش ایاس بپردازید.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال ایاس (EOS) 22 اردیبهشت

ایاس (EOS) طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۶۰ درصد افزایش یافت و یک قله قیمتی را در ۱۴/۸۷ دلار ثبت کرد، سطحی که از ژوئن ۲۰۱۸ تا کنون مشاهده نشده است. این رمز ارز همچنین در برابر بیت کوین قوی تر نشان داد زیرا پس از رسیدن به ۰/۰۰۰۲۶۱۹۰ بیت به بالاترین حد خود از اکتبر ۲۰۲۰ تا کنون رسیده است.

تحلیل جفت ارز ایاس به دلار (EOS/USD): قله قیمتی کنونی از ژوئن ۲۰۱۸ تاکنون مشاهده نشده است

سطوح حمایت کلیدی: ۱۳ دلار، ۱۲/۳۰ دلار، ۱۰/۷۸ دلار.

سطوح مقاومت کلیدی: ۱۴/۸۵ دلار، ۱۶/۵۰ دلار، ۱۷/۷۵ دلار.

روز گذشته بعد از اعلام اینکه بلک وان (BlockOne) 10 میلیارد دلار برای راه اندازی صرافی جدید خود جمع کرده است، قیمت ایاس ۶۳ درصد رشد کرد. با انتشار این خبر، این کوین از ۹/۰۰ دلار به بالای ۱۴ دلار در پایان روز رسید. این رمز ارز امروز نیز صعود خود را ادامه داده و به ۱۴/۸۷ دلار رسیده است. در آنجا اما با مقاومت ۱/۴۱۴ فیبوناچی مواجه شد و به سطح فعلی ۱۳/۲۵ دلار بازگشت.

قبل از اعلام خبر فوق ایاس از اوایل ماه مه شروع به افزایش کرده بود و هفته گذشته از ۶/۰۰ دلار صعود کرد تا خط روند مقاومت دراز مدت خود را بشکند و به ۱۳ دلار برسد. سپس از آنجا پایین تر رفت تا اینکه حمایت قیمتی را در حدود ۹/۰۰ دلار لمس کرد.

چارت روزانه EOS/USD

پیش بینی کوتاه مدت قیمت ایاس به دلار (EOS/USD)

با نگاه به آینده نمودار اولین مقاومت روی قیمت ۱۴/۸۵ دلار است. پس از آن ۱۶/۵۰ دلار و ۱۷/۷۵ دلار و ۱۹/۲۵ دلار و پس از آن ۲۰ دلار دنبال می‌شوند. در طرف دیگر، اولین حمایت روی ۱۳ دلار قرار دارد. به دنبال آن نیز ۱۲/۳۰ دلار، ۱۰/۷۸ دلار، ۱۰ دلار و ۹/۵۵ دلار در مسیر نزول قرار دارند. شاخص قدرت نسبی (RSI) نشانه‌های از واگرایی نزولی دارد و این می‌تواند یک سیگنال از بهبود قریب الوقوع دوباره قیمت باشد.

تحلیل جفت ارز ایاس به بیت کوین (EOS/BTC): نگاه خریداران به نقطه اوج اکتبر ۲۰۲۰ است

سطوح حمایت کلیدی: ۰/۰۰۰۲۶۱۹۰ بیت، ۰/۰۰۰۲۲۰۰۰ بیت، ۰/۰۰۰۲۰۰۰۰ بیت

سطوح مقاومت کلیدی: ۰/۰۰۰۲۶۱۹۰ بیت، ۰/۰۰۰۲۷۵۰۰ بیت، ۰/۰۰۰۲۹۶۰۰ بیت

ایاس همچنین در برابر بیت کوین عملکرد بسیار خوبی دارد. این جفت ارز ماه را با صعود شروع کرد و در هفته اول به بالاتر از ۰/۰۰۰۲۲۰۰۰ بیت رسید. سپس این هفته شروع به سقوط کرد تا اینکه در پایان هفته به حمایت قیمتی در حدود ۰/۰۰۰۱۶۰۰۰ بیت رسید.

خبر ثبت صرافی جدید در روز گذشته باعث افزایش قیمت این جفت ارز شد و قیمت به بیش از ۰/۰۰۰۲۵۰۰۰ افزایش یافت.

چارت روزانه EOS/BTC

پیش بینی کوتاه مدت جفت ارز ایاس به بیت کوین (EOS/BTC)

با نگاه به آینده چارت، اولین حمایت روی ۰/۰۰۰۲۲۱۷۵ بیت قرار گرفته است و به دنبال آن ۰/۰۰۰۲۰۰۰۰ بیت، ۰/۰۰۰۱۷۷۰۰ بیت و ۰/۰۰۰۱۵۷۰۰ دنبال می‌شوند.

در طرف دیگر، اولین مقاومت ۰/۰۰۰۲۶۱۹۰ بیت است. به دنبال آن نیز مقاومت‌های ۰/۰۰۰۲۷۵۰۰ بیت و ۰/۰۰۰۲۷۵۰۰ بیت قرار دارند. به همین ترتیب، شاخص قدرت نسبی (RSI) واگرایی نزولی را نشان می‌دهد که ممکن است باعث اصلاح کوتاه مدت بازار شود.

6 دیدگاه‌ها

 1. برنامه روبه روزرسانی کردم ولی نصب نمیشه هشدارمیاد که باید برنامه روحذف ودوباره نصب کنین

 2. سلام قربان
  ببینید رمزینکس و نوبیتکس بازار معاملاتی همتا به همتا هستند یعنی کاربرا قیمت ها رو تعیین می کنند. پس قاعدتا قیمت ها مقداری فرق خواهد کرد. تو همه صرافی همتا به همتا مانند بایننس این قضیه صدق میکنه

 3. با سلام ممنون می شوم در مورد رمز ارز clv
  Clover Finance
  اطلاعاتی ارائه بدین من چند روز که ارزها رو نگاه می کردم بنظر جذاب اومد
  چون با اتریوم و پولکادات رابطه داره ؟؟؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید