Worldcup 2022Worldcup 2022
تحلیل تکنیکال اتریوم - ۱ آذر ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال اتریوم - ۱ آذر ۱۴۰۱

متوسط

1401/09/01

3 دقیقه


قرمزی اتریوم

اتریوم همانند بیت‌کوین، نتوانست مقاومت پیش روی خود را که ۱,۲۵۰ دلار بود، بشکند و با کاهش قیمت رو‌به‌رو شد. قیمت بزرگترین آلت‌کوین مسیری نزولی را طی کرد و زیر سطح ۱,۲۰۰ دلاری قرار گرفت. خرس‌ها برای کشیدن قیمت به زیر میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته انرژی گرفتند و قیمت را به کمتر از ۱,۱۵۰ دلار رساندند. در حال حاضر قیمت زیر SMA صد ساعته (میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته ) و حدود ۱,۰۸۰ دلار معامله می‌شود. 

در حال حاضر، مقاومت فعلی پیش روی قیمت، ۱,۱۵۰ دلار است که همان SMA صد ساعته می‌باشد؛ اما مقاومت اصلی نزدیک به ۱,۲۰۰ دلار است. در صورت عبور قیمت از این مقاومت، می‌توانیم شاهد حرکت قیمت به ۱,۲۵۰ دلار باشیم. هر چه قیمت از ۱,۲۵۰ دلار فراتر رود، امکان تست قیمت ۱,۳۰۰ دلاری بیشتر می‌شود.

تحلیل تکنیکال ETH در رمزینکس

ضرر بیشتر در راه است؟ 

اگر اتریوم نتواند مقاومت ۱,۱۵۵ دلاری را بشکند، قیمت آن می‌تواند به حرکت خود به سمت پایین ادامه دهد. حمایت اولیه حدود ۱,۰۸۰ دلار است که قیمت در حال حاضر در همین محدوده معامله می‌شود. حمایت اصلی بعدی نزدیک به ۱,۰۰۰ دلار است که در صورت عبور قیمت اتریوم از آن، ممکن است قیمت مومنتوم نزولی شدیدی به خود بگیرد. در این سناریو، قیمت می‌تواند تا محدوده حمایتی ۹۲۰ دلاری هم کاهش یابد. 

 

اندیکاتورها

MACD ساعتی برای ETH/USD اکنون در حال افزایش مومنتوم در ناحیه مقاومتی است.

RSI ساعتی برای ETH/USD اکنون زیر۵۰ است.

حمایت اصلی ۱,۰۸۰ دلار و مقاومت اصلی ۱,۱۵۵ دلار است.

 

منبع: newsbtc.com