زمان مطالعه : ۲ دقیقه

اول بیت کوین و حالا هم شاید افزایش قیمت اتریوم هستیم. تقاضا برای دو رمز ارز اصلی بازار در تولد ۱۲ سالگی بیت کوین افزایش یافته است.

قیمت اتریوم به ۸۰۰ دلار رسید. این نقطه عطف در قیمت اتریوم به دنبال افزایش سریع ۱۸ درصدی قیمت بیت کوین است که اکنون با قیمت‌های بالای ۳۴۰۰۰ دلار معامله می‌شود.

اتریوم دنباله رو بیت کوین!

بیت کوین و اتریوم هر دو در حال پیگیری یک روند صعودی در قیمت هستند.

اتر در زمان نوشتن مقاله با قیمت‌های حول و حوش ۸۱۴ دلار در صرافی‌های مختلف معامله می‌شود. از مارچ ۲۰۱۸ تا به امروز، این اولین بار است اتریوم به قیمت‌های بالاتر از ۸۰۰ دلار می‌رسد. در همین حال، بیت کوین در تمام آخر هفته بالاترین قیمت تاریخی جدیدی را ثبت کرد و در حال حاضر نیز دارای برچسب قیمتی ۳۴۵۰۵ دلار است.

همچنین ببینید: قیمت کنونی ارز دیجیتال اتریوم

به دنبال افزایش قیمت بیت کوین، قیمت اتریوم به 800 دلار رسید!

روند صعودی در بازار آخر هفته بیت کوین برای اولین بار در روز شنبه از قیمت‌های حول و حوش ۳۰،۰۰۰ دلار آغاز شد، اگرچه شرایط بازار برای مدتی تأثیر مثبت بر قیمت هر دو رم ارز داشته است.

یکشنبه گذشته، اتر برای اولین بار در دو سال اخیر با قیمت‌های حول و حوش ۷۰۰ دلار معامله می‌شد. این رمزارز در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ با یک رکود طولانی مدت روبرو بود اما پس از آن افزایش ۵۳۳/۸ درصدی را در سال ۲۰۲۰ به ثبت رساند.

بیت کوین نیز اخیراً یک عملکرد بسیار قدرتمند داشته است. از زمان رسیدن قیمت آن به ۲۰/۰۰۰ دلار در ۱۶ دسامبر، قیمت آن  72 درصد دیگر افزایش یافته است. بازار این آخر هفته پس از عبور از ۳۰/۰۰۰ دلار به اوج خود رسید. به طوری که فقط در ۲۴ ساعت گذشته ۱۸ درصد بیشتر شده است.

در پنج روز گذشته، بیت کوین حدود ۲۸ درصد افزایش قیمت داشته است، در حالی که اتر با ۱۲/۵ درصد افزایش قیمت، رشد کمتری داشته است.

این یک الگوی برای معامله گران و سرمایه گذاران فصلی ارزهای دیجیتال بسیار آشنا است. به طور معمول، هنگامی که بیت کوین دچار افزایش قیمت می‌شود، تقاضا برای اتریوم نیز افزایش می‌یابد. ورود پول به بیت کوین مانند آنچه در پایان سال گذشته رخ داد، به طور کلی برای اتریوم و دیگر رمز ارزها یک اتفاق مثبت تلقی می‌شود.

بدون شک دارندگان اتریوم از تحرکات مثبت قیمت برای اتریوم استقبال خواهند کرد. ارزش بازار اتریوم در زمان نوشتن این مقاله تقریباً ۹۲/۵ میلیارد دلار است. بیت کوین با ۶۴۴ میلیارد دلار ارزش فاصله زیادی با اتریوم دارد و در حال حاضر ۷۱/۴۵ درصد از بازار ارزهای دیجیتال را در اختیار دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید