زمان مطالعه : ۳ دقیقه

اکسکوینو یک سامانه ارائه خدمات ارز دیجیتال است که کیف پول های ارز دیجیتال را تحت عنوان کیف پول اکسکوینو به کاربران خود عرضه می کند. کیف پول رایگان اکسکوینو یکی از انواع کیف پول های ارز دیجیتال است که برای نگه داری ارز دیجیتال از آن استفاده می شود. درواقع ارز دیجیتال ماهیت فیزیکی ندارد به همین دلیل نیازمند کیف پول دیجیتال میباشد. در این مقاله با رمزینکس همراه باشید تا شما را یا کیف پول رایگان اکسکوینو و مزیت های استفاده از آن بیشتر آشنا کنیم.

بیشتر بخوانید: کیف پول سامورایی چیست؟

کیف پول اکسکوینو

کیف پول اکسکوینو چیست؟

از آن جایی که روزانه تقاضا برای کیف پول های ارز دیجیتال رو به افزایش است، انواع مختلفی از این کیف پول ها ارائه شده است. سامانه اکسکوینو نیز کیف پول های رایگان اکسکوینو را وارد بازار کرده است. این کیف پول ها برترین ارز های دیجیتال دنیا همچون بیت کوین، اتریوم، ریپل، لایت کوین و … را می پذیرند. با استفتده از این کیف پول شما می توانید تراکنش هایی همچون برداشت، واریز و تبدیل ارز را انجام دهید.

مزیت های استفاده

از آنجایی که استفاده از کیف پول های بین المللی و دسترسی به آن ها برای ایرانیان دشوار شده است، کیف پول اکسکوینو میتواند بهترین و راحت ترین انتخاب باشد. این کیف پول با داشتن تمامی قابلیت های یک والت ارز دیجیتال، و پذیرش بیشتر ارز های دیجیتال برتر به ویژه بیت کوین، انتخابی عالی برای ایرانیان است.

همچنین این کیف پول با دارا بودن بخش احراز هویت، این اطمینان را به شما میدهد که امنیت استفاده از این کیف پول بسیار بالاست. از جمله مزایای این کیف پول رایگان بود آن است که هر شخصی را قادر به استفاده از آن می کند.

نحوه استفاده از کیف پول اکسکوینو

برای استفاده از خدمات این کیف پول، باید ابتدا وارد سایت اکسکوینو شده و پس از ثبت نام و ورود به حساب کاربری، از قسمت “مدیریت کیف پول ارز دیجیتال” اقدام به انجام تراکنش های ارز دیجیتال بکنید. شما میتوانید هم از طریق اپلیکیشن موبایل و هم از طریق وبسایت آن با لپ تاپ وارد شوید. شما می توانید در این کیف پول، موجودی هر کدام از ارز های دیجیتال و ارزش ریالی آن ها را ببینید. در ادامه به تراکنش هایی که با این کیف انجام می شود، می پردازیم.

کیف پول اکسکوینو

انواع تراکنش ها با کیف پول اکسکوینو

واریز ارز دیجیتال

پس از ورود به حساب کاربری خود و انتخاب گزینه “مدیریت کیف پول” وارد کیف پول خود می شوید. از قسمت کیف پول گزینه واریز را انتخاب کرده که آدرسی را مشاهده خواهید کرد. با کپی کردن این آدرس و استفاده ازآن در سایت مبدا، ارز با موفقیت به کیف پول شما واریز خواهد شد. برای اطمینان از انتقال صحیح پول موجودی را قبل و بعد از واریز چک کنید. همچنین در هنگام واریز باید توجه داشته باشد که علاوه بر مبلغ مورد نظری که میخواهید واریز کنید، مبلغ کارمزد سایت مبدا را هم در نظر بگیرید.

برداشت ارز دیجیتال از کیف پول اکسکوینو

مشابه قبل به قسمت مدیریت کیف پول خود وارد شده و گزینه “برداشت” را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که مبلغ کار مزد را در نظر بگیرید. پس از وارد کردن مبلغ، در سایت مقصد آدرس را کپی کرده و مجددا به کیف پول وارد شده و آدرس را وارد کنید. گزینه ای تحت عنوان Max وجود دارد که برای برداشت کل مقدار ارز دیجیتال مورد نظر، استفاده می شود.

توجه داشته باشید که کاربران برای انتقال موجودی کیف پول ریالی خود به حساب بانکی باید با انتخاب گزینه برداشت و وارد کردن مبلغ و کد شبا اقدام به انتقال پول به حساب بانکی بکنند.

تبدیل ارز ها به یکدیگر

در همان قسمت مدیریت کیف پول، ارزی که خواهان تبدیل آن هستید، انتخاب کنید. خود سایت به شما نشان می دهد که این ارز، به چه ارز های دیجیتال دیگری میتواند تبدیل شود. با انتخاب ارز مقصد و انتخاب گزینه “تبدیل” تراکنش با موفقیت انجام خواهد شد.

میتوان گفت که این کیف پول انتخابی مناسب برای معامله گران ارز دیجیتال به ویژه در ایران است. این کیف پول با حفظ امنیت تراکنش و ارز های دیجیتال کاربران، در عین رایگان بودن کار را برای کاربران راحت کرده است. درصورتی که  این مقاله برای شما مفید بوده است، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید