تحلیل تکنیکال فایل کوین (Filecoin) و پیش بینی قیمت امروز

تحلیل تکنیکال فایل کوین (Filecoin) و پیش بینی قیمت امروز

پیشرفته

1401/05/16

10 دقیقه


به نظر می رسد که قیمت خرید و فروش فایل کوین در یک نقطه حساس از نمودار خود باشد زیرا در حال معامله بر روی یک سطح حمایت کلیدی است. در ادامه با تحلیل تکنیکال فایل کوین با ما همراه باشید.

تحلیل فایل کوین ارائه شده در زیر جنبه اطلاعاتی دارد و نباید مبنایی برای خرید یا فروش قرار گیرد. این تحلیل در تاریخ ۲۲ تیر بروزرسانی شده است.

این سطح مانع از عقب نشینی گسترده قیمت در جریان افت بازار فی مابین بازه زمانی ۱۹ مه (۲۹ اردیبهشت) و ۲۱ ژوئن (۳۱ خرداد) شده است. علی رغم افت مختصر قیمت در زیر این سطح در ۲۲ ژوئن (۱ تیر)، فایل کوین توانست خود بالای این سطح نگه دارد که این نشان دهنده حضور خریداران است.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال فایل کوین (Filecoin) امروز

نمودار ۱ ساعته فایل کوین

قرار گرفتن قیمت فایل کوین در یک نقطه حساس

قیمت فایل کوین در حال حاضر بالای سطح ۵۲/۵۵ دلار معامله می‌شود، سطح حمایتی که در اواسط ماه مارس به عنوان سکوی پرتاب عمل می‌کرد و مانع از کاهش شدید این آلت کوین در رکود اخیر شد. این رمز ارز بیش از دو هفته است که این سطح را آزمایش می‌کند که این موضوع نشان می‌دهد که سرمایه گذاران در حال رزرو سودهای خود هستند.

فایل در این نقطه حساس باید تصمیم بگیرد که بعد از حرکت نوسانی خود مجددا روند صعودی از این منطقه را در نظر بگیرد یا اینکه افت بیشتری را تجربه کند.

با فرض اینکه قیمت فایل کوین از ۵۲/۵۵ دلار عبور نماید می تواند یک صعود جزئی را شروع کرده و برای تأیید آن نیاز به شکل گیری یک کندل قاطع روزانه نزدیک به ۶۶/۳۷ دلار است. اگر این اتفاق بیفتد، قیمت فایل کوین احتمالاً ۴۳ درصد دیگر صعود می‌کند تا به سقف اوایل ژوئن یعنی به ۹۵/۴۳ دلار برساند که این تقریباً ۸۲ درصد بالاتر از موقعیت فعلی خواهد بود.

در طرف مقابل، اگر قیمت فایل کوین به زیر سطح ۵۲/۵۵ دلار بریک اوت (شکست قیمت) پیدا کند، می‌تواند ۱۸ درصد کاهش یافته تا با سطح حمایتی دیگری در ۴۲/۴۳ دلار مواجه شود. گرچه بعید است اما ممکن است که خریداران فایل کوین می توانند روند صعودی را از این نقطه شروع کنند.

با این حال، اگر فروشندگان از این سد عبور کرده و کندل روزانه را زیر این سد ببندند، سناریوی صعودی بی اعتبار خواهد شد. در چنین شرایطی، قیمت فایل کوین ممکن است ۱۴ درصد دیگر کاهش یافته و به ۳۰/۹۴ دلار برسد.

برای خرید فایل کوین میتوانید پس از ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال رمزینکس، وارد بازار معاملاتی همتا به همتا شده و با دیگر کاربران به طور مستقیم وارد معامله شوید.