زمان مطالعه : ۳ دقیقه

قطعاً هیچ راه حلی برای یک شبه میلیونر شدن وجود ندارد، اما روش هایی هست با تکرار مداوم آنها شانس افزایش درآمد شما بیشتر و بیشتر می شود! کسب بیت کوین رایگان یکی از همین روش هاست که به صبر و حوصله زیادی نیاز دارد، اما در نهایت بهتر از هیچی است! همان طور که می دانید بیت کوین یک ارز مجازی و دیجیتال رمزنگاری شده است، که به نسبت رقبای خود همیشه توجه بیشتری را خود جلب کرده است.

همین مسئله باعث می شود که روش های بدست آوردن این ارز دیجیتال روز به روز سخت تر شود. یکی از روش های پایه ای که برای کسب هر ارز دیجیتالی می توانید از آن استفاده کنید استخراج آنها با استفاده از دستگاه های برقی است. اما همانطور که می دانید دست یابی به چنین دستگاهایی با قدرت پردازش بالا برای همه افراد ممکن نیست، چرا که هزینه بالایی دارند.

از طریق دیگر از ۲۰ میلیون بیت کوینی که در مخازن وجود داشته است، چیزی حدود ۱۶ میلیون از آنها استخراج شده اند و تنها ۴ میلیون از آنها باقی مانده است. هرچه که تعداد بیت کوین های موجود کم و کمتر شود، شرایط کسب آنها سختتر می شود. چرا که الگوریتم هایی که باید رمزگشایی شوند، پیچیده تر می شوند. پس شما باید یه سیستم های فوق العاده قوی دسترسی داشته باشید تا با سرعت هرچه بیشتر نسبت به رقابیتان بیت کوین را استخراج نمایید. اما به جای استفاده از این روش ها ما روش های رایگانی را به شما می دهیم، که با کمی صبر و حوصله شما را به خواسته تان یعنی کسب بیت کوین رایگان می رساند.

چگونه بیت کوین رایگان داشته باشیم؟

قبل از این که به معرفی روش های کسب بیت کوین رایگان بپردازیم، باید به این نکته اشاره کنیم که هنگام استفاده از این روش های نباید انتظار زیادی داشته باشید. از طرف دیگر به خاطر داشته باشید که سایت هایی که ادعای ارائه بیت کوین رایگان را دارند، معمولا همگی صادق نبوده و به ازای کاری که شما انجام می دهید، بیت کوین رایگان به شما نمی دهند. بنابراین قبل از این زمان زیادی در این سایت ها صرف کنید، از عملکرد درست سایت اطمینان حاصل کنید.

برای کسب بیت کوین رایگان شاید نیازی به بودجه مالی نباشد، اما قطعاً نیاز به زمان زیادی است. شما باید زمانتان را صرف کارهایی کنید که وب سایت مورد نظر برای شما در نظر گرفته است. به عنوان مثال تماشای تبلیغ، فیلم، شرکت در نظرسنجی های مختلف، دانلود برنامه و … .

کسب بیت کوین رایگان

فاست های کسب بیت کوین رایگان

فاست به وب سایت هایی گفته می شود که با استفاده از آنها می توانید بیت کوین رایگان دریافت کنید. معمولا برای استفاده از این روش شما نیاز به یک حساب کاربری در سایت دارید. بعد از آن باید با انجام آنچه که سایت مد نظر دارد، بیت کوین رایگانتان را دریافت نمایید. بسته به سایتی که از آن استفاده می کنید، هر چند دقیقه یک بار می توانید برای کسب بیت کوین رایگان اقدام نمایید.

استفاده از سایت های کلیکی

برخی دیگر از سایت ها نیز وجود دارند که به ازای کلیکتان، به شما بیت کوین رایگان می دهند. این سایت ها معمولا سایت های تبلیغاتی هستند. که خودشان هم برای قرار دادن تبلیغ از تبلیغ کننده پول گرفته اند.

بازی های آنلاین

بازی های مختلفی وجود دارند که برای پیدا کردن مشکلات احتمالیشان نیاز به تست دارند. شما می توانید با نصب و یا ساخت حساب در این بازی ها، بیت کوین رایگان دریافت نمایید. بنابراین فقط به دنبال سایتی باشید که بازی مورد علاقه شما را پیشنهاد می دهد.

 

در صورتی که از این روش ها برای کسب بیت کوین رایگان استفاده می کنید، به خاطر داشته باشید که بیت کوین رایگان را در کیف پول خودتان نگهدارید، بدون آنکه نیاز باشد رمز عبورتان را در اختیار سایت مربوطه قرار دهید. همچنین از کیف پول های آنلاین استفاده نکنید، چرا که در این حالت تنها شانس از دست رفتن سرمایه تان را بیشتر کرده اید.

6 دیدگاه‌ها

  1. سلام
    لیستی از همین سایتهایی که ذکر کردید رو هم منتشر میکنید؟ چون فقط کلیاتش رو دیدیم و متوجه نشدیم که دقیقا باید به کدوم سایت مراجعه کنیم تا پول دریافت کنیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید