زمان مطالعه : < 1 دقیقه

شرکت سرمایه گذاری گری اسکیل (Grayscale Investments)، بزرگترین مدیر دارایی‌های دیجیتال جهان، برای الحاق مقدار بیشتری رمز ارز لینک (LINK) به بخشی از دارایی‌های خود، توازن مجددی در ترکیب صندوق بزرگ سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال خود (Digital Large Cap Fund) ایجاد کرده است.

چین لینک (Chainlink) که به عنوان بخشی از اتریوم (Ethereum) ساخته شده است، یک ارائه دهنده خدمات اوراکل (Oracle) بوده است که اخیراً توسط گری اسکیل به عنوان یک محصول دیجیتال با قابلیت سرمایه گذاری اعلام شد.

دهمین ارز بزرگ دیجیتال دنیا با ارزش بازار ۱۴/۱۷ میلیارد دلار تنها موردی است که از بین چهار مورد دیگر یعنی لایو پیر (LivePeer)، فایل کوین (Filecoin)، مانا (MANA) و بت (BAT) اجازه یافته تا به این صندوق وارد شود.

پورتفولیوی این صندوق بر اساس یک استراتژی مبتنی بر قوانین منفعل شکل گرفته است که می خواهد با فروش اجزای موجود خود تنظیم شده، ۷۰ درصد از بازار دارایی‌های دیجیتال را تحت تأثیر قرار دهد. سپس درآمد نقدی حاصل از این کار را برای خرید لینک به کار برد.

از تاریخ ۲ آوریل ۲۰۲۱ (۱۵ فروردین ۱۴۰۰)، دارای های صندوق به ترکیبی بدل شد از ۷۹/۸ درصد بیت کوین (BTC)، ۱۷/۵ درصد اتریوم (ETH)، ۰/۸۰ درصد بیت کوین کش (BCH)، ۱ درصد لایت کوین (LTC) و ۰/۹۰ درصد چین لینک (LINK).

در تاریخ ۱ آوریل (۱۴ فروردین)، گری اسکیل ۶۵/۶۷ هزار عدد چین لینک خریداری کرد و در حال حاضر حدود ۱۱۵/۵۷ هزار عدد از این کوین را به ارزش کمی بیش از ۴ میلیون دلار در اختیار دارد. برای خرید ارز دیجیتال چین لینک می توایند با ثبت نام در صرافی رمزینکس وارد بخش معاملاتی شوید و با دیگر کاربران به طور متسقیم وارد معامله خرید یا فروش شوید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید