زمان مطالعه : ۲ دقیقه

بر اساس گزارشات منتشر شده شرکت گری اسکِیل میزان سرمایه گذاری خود در اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال را افزایش داده است. طبف آمار این شرکت صرفا در ماه گذشته، بیش از ۲۱۵ میلیون دلار یا تقریبا تعداد ۳۶۵/۵۶۰ اتریوم خریداری کرده است و هفته گذشته ۱۴۲/۴۷۵ اتریوم دیگر نیز به دارایی‌های خود اضافه کرد.

افزایش خرید اتریوم توسط شرکت‌ها

افزایش جذابیت سرمایه گذاری در اتریوم نزد شرکت‌ها باعث شده است که کل دارایی تحت مدیریت گری اسکِیل به بیش از ۱۲ میلیارد دلار افزایش یابد. آخرین اطلاعات آنها نشان می‌دهد به طور مشخص، آنها اکنون بیش از ۱/۶ میلیارد دلار سهام اتریوم را تحت کنترل خود دارند.

گری اسکِیل یک شرکت مدیریت دارایی دیجیتال به قدمت هفت سال است که سرمایه‌گذاران سازمانی و معتبر را در مواجهه با ارزهای رمزپایه پشتیبانی می‌کند. سهام اتریوم نشان‌دهنده یک دهم هر اتریوم در گردش است که با حق کمیسیون ۱۲۸ درصد فروخته می‌شود.

این حق کمیسیون همچنان در نوسان است و اغلب با افزایش نرخ‌های لحظه‌ای اتریوم/دلار افزایش می‌یابد. صرف نظر از کمیسیون بالا، سرمایه‌گذاران با اعتقاد راسخ خود به پتانسیل اتریوم همچنان آن را خریداری می‌کنند. با این حال، کمیسیون سهام اتریوم نیز تحت تأثیر سرمایه گذاران است.

افزایش تعداد سرمایه گذاران علاقه‌مند به اتریوم

در اوایل این ماه، مایکل سوننشن، مدیر عامل شرکت گری اسکِیل، در این خصوص ابراز داشت که تعداد سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به اتریوم بیشتر است. این موضوع به رشد پذیرش اتریوم به عنوان یک کلاس دارایی دارد. او در مصاحبه‌ای با بلومبرگ اذعان داشت که:

«در سال ۲۰۲۰، شاهد طیف جدیدی از سرمایه‌گذاران بودیم که ابتدا با سرمایه‌گذاری بر اتریوم وارد بازار شدند، و در برخی موارد توجه آنها تنها بر روی اتریوم متمرکز می‌ماند. در مورد اتریوم به عنوان یک دارایی مقبولیت رو به رشدی وجود دارد.»

طبق گزارشاتی که توسط وب سایت بیت کوین منیجر منتشر شده بود، شرکت گری اسکِیل تقریباً نیمی از کل اتریوم استخراج شده در نیمه اول ۲۰۲۰ را خریداری کرده است. به عبارتی تا تاریخ ۲۴ آپریل، شرکت گری اسکِیل تقریبا ۴۸/۵ درصد از کل اتریوم‌های استخراج شده توسط ماینرها را خریداری کرده بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید