کمبو کارت‌های امروز همستر کامبت ۱۶ تیر - مجله رمزینکس

کارت‌های امروز همستر کامبت (۱۶ تیر)

تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۴۰۳

همستر کامبت در راستای افزایش درآمد کاربران خود، به صورت روزانه مجموعه‌ای از ارتقاءهای ویژه تحت عنوان «کمبوی روزانه» را معرفی می‌کند. با اعمال این ارتقاءها بر صرافی درون بازی خود، کاربران می‌توانند از پاداش قابل توجهی به میزان ۵ میلیون سکه‌ی رایگان بهره‌مند شوند.

کارت‌های امروز همستر کامبت چیست؟

برای دریافت این پاداش، کاربران ملزم به خرید یا ارتقاء سطح هر سه ارتقاء موجود در کمبوی روزانه هستند. به عنوان مثال، کمبو کارت‌های امروز ۱۶ تیر شامل موارد زیر است: Quarter finals are coming در بخش Specials یا موارد خاص، Staking در بخش Markets یا بازارها و Licence Europe در بخش Legal یا موارد حقوقی. چنانچه کاربران این موارد را قبل از شروع کمبوی روزانه‌ی بعدی خریداری یا ارتقاء سطح دهند، مبلغ ۵ میلیون سکه به حساب کاربری آن‌ها واریز خواهد شد.

کمبو کارت‌های همستر کامبت امروز ۱۶ تیر

روش دریافت کارت‌های امروز همستر کامبت ۱۶ تیر

فرآیند اجرای کمبوهای روزانه، از طریق بخش «استخراج» مینی‌اپ همستر کامبت قابل انجام است. کارت‌های کمبو بر اساس دسته‌بندی‌های مختلفی همچون «بازارها»، «روابط عمومی و تیم»، «حقوقی» و «ویژه» تفکیک شده‌اند. برخی از این کارت‌ها تنها پس از دعوت از دوستان به بازی، قابل بازگشایی هستند. در عین حال، امکان خرید مستقیم برخی دیگر از طریق سکه‌های استخراج‌شده‌ی درون بازی نیز وجود دارد.

لازم به ذکر است که برخی کارت‌ها پس از خرید یا ارتقاء سطح، دارای دوره‌ی استراحت هستند. این امر احتمالا به دلیل ماهیت درآمدزایی غیرفعال و سودآور آن‌ها است. همچنین، شایان ذکر است که برخی از کارت‌های ویژه‌، پیشنهادهای مدت‌داری محسوب می‌شوند که به نظر می‌رسد دیگر قابل دریافت نیستند. بنابراین، در صورت عدم خرید این کارت‌ها در زمان دسترسی، کاربران فرصت دریافت آن‌ها را از دست خواهند داد.

5/5 - (1 امتیاز)
هومن شالچی
درباره هومن شالچی
فارغ‌التحصیل رشته‌ی MBA گرایش مارکتینگ از دانشگاه خوارزمی تهران. بیش از ۷ سال سابقه‌ی کار در زمینه‌ی توسعه‌ی کسب و کار، دیجیتال مارکتینگ و سئو و تولید محتوا. علاقه‌مند و فعال در حوزه کریپتو و دیگر حوزه‌های سرمایه‌گذاری و دنبال‌کننده ترندهای روز بازار رمزارز مانند آلت‌کوین‌ها و میم‌کوین‌ها.
درباره هومن شالچی بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که نظر می دهید

بنر نصب اپ