زمان مطالعه : ۳ دقیقه

نماینده پیشرو در املاک و مستغلات استانبول و آنتالیا، استانبول هومز و آنتالیا هومز همچنان به ارائه انعطاف پذیری و سهولت خرید به خریداران و سرمایه گذاران می پردازند. Bayram Tekçe، بنیانگذار استانبول هومز در مصاحبه خود عنوان کرد که وی ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و ریپل را به عنوان نوعی روش پرداخت برای خرید املاک در ترکیه می پذیرد. روش پرداخت ارزهای دیجیتالی یک فرصت مهم برای صاحبان پول دیجیتالی است تا درآمد خود را نه تنها در خرید آنلاین بلکه در دنیای واقعی نیز ارزیابی کنند. در ادامه با رمزینکس همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد خرید خانه با بیت کوین در ترکیه و سایر نقاط دنیا کسب کنید.

خرید خانه با بیت کوین در کشور ترکیه

ارزهای رمزنگاری شده به یک عنصر غیر قابل تعویض اقتصاد جهانی تبدیل شده اند. بیت کوین بیشترین افزایش ارزش را در بین این ارزها بدست آورده است. قبول ارزهای دیجیتالی به عنوان یک روش پرداخت در فروش املاک مسکونی و تجاری، نه تنها برای خریداران خارجی بلکه برای ترک ها و سرمایه گذاران جوان که در ماه های اخیر سرمایه گذاری زیادی در ارز دیجیتال داشته اند، سودمند خواهد بود.

در صورتیکه می خواهید خانه ای در ترکیه خریداری کنید می توانید هزینه ی آن را با استفاده از بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتالی بپردازید. با توجه به تغییر مداوم ارزش بازار ارزهای دیجیتالی، میزان ارزهای دیجیتالی مورد نیاز در زمان پرداخت با توجه به نرخ فعلی ارزش بازار آن محاسبه می شود.

بیشتر بخوانید :  اپلیکیشن های دریافت بیت کوین رایگان چیست؟

خرید خانه با بیت کوین

خرید املاک و مستغلات برای کسانی که می خواهند از سرمایه گذاری های ارزهای دیجیتالی خود در بخش املاک و مستغلات استفاده کنند، بسیار سودآور است. با سرمایه گذاری به خصوص در کشورهایی مانند ترکیه که در آن مسکن به طور فزاینده ای ارزشمند است، سرمایه گذاران می توانند سرمایه گذاری خود را به سمت بازار کم ریسک تری تغییر دهند و پس انداز خود را چند برابر کنند.

وب سایت آنتالیا هومز توضیح می دهد که با توجه به نوسانات ارزش ارزهای دیجیتالی، مقدار دقیق ارز دیجیتالی مورد نیاز برای پرداخت با استفاده از مقدار دقیق هزینه ی کالا در زمان پرداخت محاسبه می شود. علاوه بر این، خریداران این امکان را دارند که فقط یک درصد از هزینه خانه را با بیت کوین و بقیه را با ارز فیات پرداخت کنند.

 

رونق ارزهای دیجیتالی در ترکیه

با توجه به برخی از گزارش ها به نظر می رسد، پذیرش ارزهای دیجیتالی در این کشور رو به افزایش است. دلیل این امر عدم وجود سیستم بانکی مستحکم، تورم قابل توجه بالا و برخی از مشکلات ارزی اخیر است که پول ترکیه را به دام انداخته است و شاید مهمتر از همه توانایی ارزهای دیجیتالی برای انتقال آسان در سطح بین المللی است.

بیشتر خدمات آنلاین تمایل دارند که در کشورهای توسعه یافته مستقر شوند و در درجه اول به به این بازارها عرضه شوند. در بسیاری از کشورهای در حال توسعه یا تازه صنعتی شده، دسترسی به کارت های دبیت یا اعتباری بسیار کم است، در حالی که ارزهای دیجیتالی به طور بالقوه حتی می توانند با استفاده از کارت های گرافیکی نیز استخراج شوند.

بیشتر بخوانید :  خرید کالا با بیت کوین از وب سایت های پذیرنده بیت کوین

سهولت پرداخت های بین المللی ارزهای دیجیتالی ممکن است یکی از بزرگترین موارد استفاده از ارزهای دیجیتالی باشد، زیرا آنها می توانند به شهروندان کشورهای در حال توسعه  و یا کشورهایی که دارای سیستم های بانکی توسعه نیافته هستند نیز همانند شهروندان کشورهای آمریکایی، اروپایی و بریتانیا در انجام خدمات آنلاین کمک کنند.

خرید خانه با بیت کوین

خرید خانه با بیت کوین در دنیا

خرید خانه با بیت کوین در سایر نقاط دنیا نیز مرسوم است. علاوه بر ترکیه، در دیگر نقاط دنیا نیز همچون دبی، انگلیس و چندین ایالت آمریکا مانند کالیفرنیا، فلوریدا و غیره نیز با استفاده از بیت کوین خانه خریداری شده است.حتی برخی از کاخ ها نیز برای فروش با استفاده از بیت کوین به مزایده گذاشته شده اند. به عنوان مثال، ریک هیلتون، رئیس کمپانی هیلتون و هایلند، یک عمارت رومی به نام Palazzetto را به قیمت ۳۸ میلیون دلار از طریق حراج بیت کوین خریداری کرد.

در واقع، اکنون می توان از بیت کوین برای خرید یک خانه، مزرعه و زمین مسکونی تقریباً در هر جای کره زمین استفاده کرد. به عنوان مثال، سایت املاک و مستغلات بیت کوین به فروشندگان املاک در سراسر جهان جهت ترویج استفاده از بیت کوین برای خرید املاک و مستغلات کمک می کند. شما می توانید در این سایت ملک خود را برای فروش بگذارید و خریدار هزینه ی آن را به ارز دیجیتال بیت کوین پرداخت کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید