زمان مطالعه : ۳ دقیقه

با محبوبیت بیت کوین در سراسر دنیا، بسیاری از افراد به دنبال راه های خرید و مبادله آن می گردند. از طرفی سیستم های پرداخت بین المللی نیز در رقابت با یکدیگر به دنبال ارائه روش هایی در زمینه خرید بیت کوین می باشند. یکی از سیستم های پرداخت محبوب بین المللی که به تازگی خرید بیت کوین را در خدمات خود ارائه کرده، پرفکت مانی است. در ادامه با رمزینکس همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه خرید بیت کوین با پرفکت مانی کسب کنید.

پرفکت مانی

پرفکت مانی یک بستر اینترنتی است که خدمات مالی مختلفی را ارائه می دهد. این سایت در پاناما مستقر است و ادعا می کند روشی آسان، سریع و راحت برای مبادله وجوه شما در سطح بین المللی است. البته این ادعا چندان هم دور از واقعیت نیست، زیرا کاربران در نظرات خود به این موضوع اشاره کرده اند. پرفکت مانی به تازگی اعلام کرده که کاربران با استفاده از این سیستم قادر به خرید بیت کوین از سایت ها و صرافی های پذیرنده ی خدمات پرفکت مانی می باشند.

صرافی های بیت کوین پذیرنده ی پرفکت مانی

رقابت بزرگ در این بازار باعث شده که همه ی آنها دامنه روش های پرداختی ممکن برای مبادله ارزهای دیجیتالی را گسترش دهند. به تازگی یکی از این سیستم های پرداختی مورد استفاده در این سایت ها و صرافی ها پرفکت مانی است که یکی از محبوب ترین و قابل اعتماد ترین پلتفرم های پرداختی می باشد. منبع “ویکی بیت کوین” پرفکت مانی را به عنوان یک روش پرداختی بسیار خوب برای خرید بیت کوین توصیف کرده؛ چرا که تراکنش های پرداختی آن صفر بوده و انتقال هزینه خرید را تضمین می کند. صرافی ها و سایت مبادله ارزهای دیجیتالی معمولاً خود را محدود به یک روش پرداخت نمی کنند.

Bitsquare ،Paxful ،LocalBitcoin، changer، p2pchange،YoBit وب سایت هایی هستند که در آنها می توانید بیت کوین را مستقیماً از یک فروشنده با استفاده از پرفکت مانی خریداری کنید. با استفاده از سایت BTC-e.com شما قادر به خرید بیت کوین از طریق “فروش سفارشات” ارسال شده می باشید؛ اما برای خرید بیت کوین باید در حساب خود دلار آمریکا داشته باشید.

باید این موضوع را مد نظر داشته باشید که پرفکت مانی فقط از USD و EUR پشتیبانی می کند. بنابراین متناسب با خواسته ی خود می توانید بیت کوین را با استفاده از USD یا EUR خریداری کنید.

 

نحوه خرید بیت کوین با استفاده از پرفکت مانی

در ادامه به روش پرداخت بیت کوین با استفاده از پرفکت مانی به صورت کلی پرداخته شده است، ممکن است برخی از سایت های مبادلاتی یا صرافی های ارزهای دیجیتالی یک یا دو مرحله کمتر یا بیشتر از مراحل ذکر شده، داشته باشند:

به منظور خرید بیت کوین با استفاده از پرفکت مانی، ابتدا باید به یکی از وب سایت های مبادلات بیت کوین پذیرنده ی پرفکت مانی که در بالا به آنها اشاره شد، رجوع کنید و در آن عضو شوید. بعد از ورود به سیستم، صفحه اصلی خدمات را باز کنید و در صفحه BUY ارز رمزنگاری شده مورد نیاز خود انتخاب کنید. در ادامه مبلغ موردنظر را برای خرید ارز مورد نظر خود وارد کنید و سپس روش پرداخت خود را انتخاب کنید که در این قسمت می توانید پرفکت مانی را انتخاب نمایید. سپس داده های درخواستی را وارد کنید. در این مثال، داده های مربوط به حساب پرفکت مانی و آدرس کیف پول بیت کوین خود را وارد کنید. قبل از ارسال اطلاعات می توانید اطلاعات معامله را به صورت کامل مورد بررسی قرار دهید. پس از تأیید پرداخت، به صفحه پرداخت با موفقیت هدایت می شوید.

قبل از خرید بیت کوین به دلیل بی ثبات بودن ارزش آن تحقیقات لازم را انجام دهید و نمودارهای تحلیل و مبادلات روزانه را بررسی کنید. جهت اطلاعات بیشتر در مورد خرید بیت کوین به مقالات ما با موضوعات ساده ترین راه های خرید بیت کوین، روش های خرید آنلاین بیت کوین در ایران، خرید بیت کوین و ترید (Trade) یا مبادله ارز دیجیتال چیست؟ رجوع کنید.

از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما صمیمانه سپاسگزاریم. در صورتیکه هر گونه اطلاعات بیشتری در مورد خرید بیت کوین با پرفکت مانی دارید، لطفا نظرات خود را در کامنت ها بیان کنید تا دیگر کاربران نیز بهره مند گردند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید