زمان مطالعه : ۲ دقیقه

احیاناً شما هم با دیدن این تیتر کمی انگشت به دهان مانده‌اید، اما خب کاملاً بر اساس واقعیت است. به عبارتی اگر شما در سال میلادی قبلی یعنی ۲۰۲۰ روی رمز ارز اتریوم سرمایه گذاری کرده بودید، سود بیشتری در مقایسه با سرمایه گذاری در بیت کوین کسب می‌کردید.

علی رغم شیوع بیماری کرونا در سال ۲۰۲۰ که موجبات ریزش بسیاری از بازارهای مالی را فراهم کرد، ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۰ دوران بسیار خوبی را گذراندند.

در سال قبل رمز ارز بیت کوین بسیار بر سر زبان‌ها افتاده بود و هر روز خبر جدیدی در خصوص شکستن سقف‌های قیمتی منتشر می‌شد اما خب بازدهی بهتر اتریوم در مقایسه با بیت کوین برای بسیاری از کارشناسان اصلاً موضوع عجیبی نیست.

به منظور مقایسه نتیجه حاصل از سرمایه گذاری در این دو ارز دیجیتال از یک نمودار موجود در گزارش منتشر شده توسط رسانه کوین بیس استفاده می کنیم.

همان‌طور که در نمودار بالا نیز مشهود است، اتریوم به عنوان دومین رمز ارز بزرگ از نظر ارزش بازار با سوددهی نزدیک به ۴۸۷ درصد مواجه بوده است. از طرفی هم بیت کوین به عنوان پادشاه رمز ارزها یک افزایش ۳۲۱ درصدی را نشان می‌دهد. از این رو سرمایه گذاران اتریوم تقریباً ۱۶۶ درصد بیشتر از سرمایه گذاران بیت کوین سود کرده‌اند.

رمز ارز اتریوم سال ۲۰۲۰ را با قیمت‌های حول و حوش ۷۴۵ دلار به پایان رساند اما در هفته‌های اخیر بسیار رشد داشته است و قیمت آن به ۱۴۴۰ دلار نیز رسید و همین موضوع تقریباً ۹۳ درصد به میزان سوددهی اتریوم در مقایسه با بیت کوین می‌افزاید.

از کجا اتریوم بخریم؟

صرافی رمزینکس با پشتیبانی کردن از بهترین ارزهای دیجیتال از جمله اتریوم و کارمزد معاملاتی مناسب به ارائه خدمات به کاربران می پردازد. با طی کردن چند مرحله ساده از جمله ثبت و نام و احراز هویت می توانید به طور مستقیم یا با وارد شدن به بازار معاملاتی همتا به همتا به خرید و فروش اتریوم بپردازید.

بعد از ثبت نام و احراز هویت هم می توانید با مراجعه به وب سایت صرافی رمزینکس و هم با دانلود و نصب برنامه و اپلیکیشن رمزینکس در گوشی های هوشمند خود به خرید و فروش اتریوم مشغول شوید.

برای رصد قیمت لحظه ای انواع ارزهای دیجیتال به صفحه قیمت لحظه ای ارز دیجیتال مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر در خصوص قوانین و مقررات خرید و فروش ارزهای دیجیتال در رمزینکس می توانید به صفحه سوالات متداول درباره رمزینکس مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید