پیش بینی قیمت و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال کوزاما (KSM)؛ امروز

پیش بینی قیمت و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال کوزاما (KSM)؛ امروز

پیشرفته

30 دقیقه پیش

10 دقیقه


رز دیجیتال کوزاما (Kusama) از پروژه های برتر دنیای ارزهای دیجیتال به شمار می رود. این رمز ارز ارزش بازار و تاریخچه دور و درازی هم دارد. در ادامه در این مقاله از صرافی آنلاین رمزینکس به تحلیل تکنیکال قیمت دیروز و امروز ارز دیجیتال کوزاما (KSM) و پیش بینی عملکرد آن برای فردا پرداخته شده است.

تحلیل کوزاما

ارزش بازار این رمز ارز در حدود ۱،۶۴۵،۶۹۷،۶۹۴ دلار و تعداد عرضه شده آن در حال حاضر ۸،۴۷۰،۰۹۸ عدد است. حجم آن نیز از چند روز گذشته در حال کاهش است اما میزان حجم آن در روز جاری نشان می‌دهد که افزایش قیمت یک اصلاح کوتاه مدت است.

آخرین عدد اعلام شده برای ارزش بازار این رمز ارز در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۲،۲۰۰،۵۳۷ دلار است که ۷/۳۳ درصد کاهش را نشان می‌دهد. از تجزیه و تحلیل نمودارها مشاهده می‌شود که این رمز ارز اکنون با حدود ۱۴ تا ۱۵ درصد افزایش قیمت بر روی ۱۷۱ دلار معامله می‌شود. این افزایش قیمت ارز دیجیتال کوزاما به این دلیل است که کوزاما از سطح حمایتی خود ریجکت شده و یک کندل اینگالف صعودی را ایجاد کرده است.

تحلیل کوزاما ارائه شده در زیر صرفا جنبه اطلاعاتی دارد و نباید مبنایی برای خرید یا فروش قرار گیرد. این تحلیل در تاریخ ۳۱ تیر بروز رسانی شده است.

این ارز دیجیتال که از کانال حرکتی خود بریک اوت (شکست قیمت) کرده و به سمت حمایت نزدیک خود سقوط کرده بود، امروز با تشکیل یک کندل معکوس روی این سطح نشان داد که روی حمایت ماژور خود قرار داشته است.

  پیش بینی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال یونی سواپ (Uniswap) امروز

پیش بینی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال کوزاما؛ امروز

نمودار روزانه کوزاما

تحلیل اندیکاتورها

با توجه به تجزیه و تحلیل تکنیکال، متوجه خواهیم شد که این رمز ارز در زیر میانگین متحرک نمایی ماژور خود معامله می‌شود. با مطالعه نمودارها می‌توان گفت که یک الگوی ضربدر مرگ تشکیل یافته است که نشان از سقوط قیمت دارد.

شاخص قدرت نسبی (RSI) هم اکنون روی ۴۰/۴۰ معامله می‌شود و برگشت از منطقه اشباع فروش را نشان می‌دهد. هیچ نشانه ای از واگرایی در این شاخص وجود ندارد.

بر روی اندیکاتور مک دی (MACD) هم می‌توانیم ببینیم که خطوط سیگنال آن ثابت هستند و با افزایش هیستوگرام از سطح قبلی، می‌توان دریافت که این رمز ارز در حالت افت است.