زمان مطالعه : ۲ دقیقه

حامیان بیت کوین از جمله مدیران ارشد و سیاستمداران تصاویر پروفایل توییتر خود را با چشمان لیزری منتشر کرده اند تا بدین وسیله رشد قیمت بیت کوین را جشن بگیرند و برای آن اهداف بلندمدت‌تر ۱۰۰ هزار دلاری ترسیم کنند.

جشن رسیدن بیت کوین به نقاط کلیدی به روش جهش‌یافته‌ها

حساب‌های توییتری چیرفورس (Chairforce) و گرزاج (GreZaj) برای اولین بار این روند را در ۱۶ فوریه که بیت کوین به ۵۰۰۰۰ دلار رسید آغاز کردند. هشتگ LaserRayUntil100K# مربوط به گرافیک چشم لیزری است.

در آن زمان، ارزش بازار بیت کوین نزدیک به ۱ تریلیون دلار در بازار بود و از آن زمان تاکنون نیز با حدود ۷ درصد رشد در روز جمعه به ۵۳۷۰۰ دلار رسید و آن را ریجکت کرد و پایین آمد.

از آن زمان چهره‌های برجسته رمز ارزها نیز مانند سامسون موو (Samson Mow)، ملتم دمیرورس (Meltem Demirors)، نیک کارتر (Nic Carter)، گابور گورباچ (Gabor Gurbacs)، ماکس کیزر (Max Keizer)، دوقلوهای وینکلووس (Winklevoss twins) و بسیاری دیگر وارد روند صعودی بازار شده اند.

یک حساب توئیتری بانام مستعار، تصویر چشم لیزری توییتر هال فاینی (Hal Finey) در اواخر سال گذشته را بازنشر داد که این تویت به‌خوبی در جامعه پذیرفته شد. فاینی اولین شخصی بود که بیت کوین را از سازنده ناشناس خود دریافت کرد و کد آن را در سال‌های ابتدایی توسعه داد.

مدیران شرکت‌ها و سیاستمداران

ایلان ماسک (Elon Musk) مدیرعامل تسلا (Tesla) و اسپیس ایکس (SpaceX) و مایکل سایلور (Micheal Saylor)، مدیرعامل میکرواستراتژی، افراد برجسته خارج از جامعه رمز ارزها هستند که وارد روند چشم لیزری شدند.

هر دو مدیر، پشتیبانی قوی خود را از بیت کوین ابراز داشته‌اند، به‌ویژه سیلور که زمینه را برای تبدیل نقدینگی شرکت خود به بیت کوین توسط کسب رضایت شرکای شرکت و ارزیابی قیمت‌های بالاتر این رمز ارز فراهم کرده است.

شرکت مایکرو استراتژی از سپتامبر سال گذشته در بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده است و قصد دارد در آینده ۶۹۰ میلیون دلار دیگر بیت کوین نیز به ترازنامه خود اضافه کند. تسلا در ژانویه ۲۰۲۱ به ارزش ۱/۵ میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرد و هیجان بیشتری را به حرکت صعودی این رمز ارز افزود.

در اتفاق جالب‌توجهی، دو عضو کنگره ایالات متحده نیز برای حمایت از بیت کوین به جنبش چشم لیزری پیوسته‌اند. وارن دیویدسون (Warren Davidson)، نماینده منطقه ۸ کنگره اوهایو، یکی از طرفداران دیرینه بیت کوین، به سرعت وارد چالش چشم لیزری شد.

سناتور سینتیا لومینس (Cynthia Lummins)، نماینده ایالت وایومینگ از دوستداران رمز ارزها در کنگره ایالات متحده، نیز به دنبال ایلون ماسک چشم‌های لیزری را توییت کرد. او در این توییت یک روزه خود نوشت: «و حمایت من از پول سالم ادامه دارد …».

برای خرید بیت کوین در سریعترین زمان ممکن میتوانید به صرافی رمزینکس مراجعه کنید. بلافاصله بعد از ثبت نام قادر به خرید بیت کوین و واریز و برداشت ریالی خواهید بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید