زمان مطالعه : ۲ دقیقه

بر اساس تجزیه و تحلیل صورت گرفته توسط شرکت سنتیمنت (Santiment) به دنبال نزدیک شدن به تاریخ ایردراپ توکن اسپارک، تعداد اکانت‌هایی که بیش از ۱۰ میلیون ریپل نگهداری کرده‌اند در روزهای اخیر به بیشترین مقدار در طول تاریخ حیات خود رسیده است. بر اساس این داده‌ها، این موضوع نشان از افزایش ۱۰/۱ درصدی تعداد نهنگ‌ها تنها در سه هفته اخیر دارد.

بر اساس تجزیه و تحلیل ارائه شده از سوی شرکت سنتیمنت، شایان توجه است که مقدار ترید ریپل با توجه به نزدیک شدن به زمان شروع ایردراپ، به پشت سر گذاشتن مقدار ترید اتریوم نزدیک شده است. از طرفی هم نزدیک به ۵۰ صرافی بزرگ از جمله بایننس در این رویداد بزرگ شرکت خواهند کرد.

 توکن اسپارک

بعد از اسنپ شات از لجر ریپل در تاریخ مشخص شده، توکن‌های اسپارک (FLR) با نسبت یک به یک یا بیشتر به صورت رایگان در میان کاربران توزیع خواهد شد.

بر اساس گفته‌هایی که توسط یکی از کاربران توییتر منتشر شده است، نزدیک به ۹۵ هزار حساب کاربری تا کنون به منظور دریافت اسپارک نام‌نویسی کرده‌اند.

این مقدار حساب کاربری تقریباً ۲۱ میلیارد ریپل دارند. این کاربر توییتر همچنین خاطر نشان کرد که به دلیل توزیع توکن‌های اسپارک، ارزش ریپل به میزان ۵۰۰ میلیون دلار افزایش یافته است.

چه چیزی در انتظار دارندگان ریپل است؟

سیندیکاتور (CNF) گزارش داده است که تمامی دارندگان ریپل به غیر از کارمندان کنونی و سابق شرکت ریپل، می‌توانند توکن اسپارک را به صورت رایگان دریافت کنند.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده نزدیک به ۴۵ میلیارد ریپل مجاز به شرکت در ایردراپ توکن اسپارک هستند. از طرفی هم هوگو فیلیون، مدیرعامل شرکت فلِر (Flare) در این خصوص توضیح داد که با توجه به این مقدار ریپل مجاز، هولدرهای ریپل با نسبت‌های بیشتر از یک به یک توکن‌های اسپارک را دریافت خواهند کرد.

چگونه در ایردراپ توکن اسپارک شرکت کنیم؟

شرکت در این رویداد بزرگ در صرافی‌های خارجی دردسرهای خاص خود را دارد اما خب خوشبختانه صرافی رمزینکس از این ایردراپ به طور کامل پشتیبانی می‌کند. برای دریافت رایگان این‌های ارزشمند کافی است که در صرافی رمزینکس حساب داشته باشید و مقداری ریپل خریداری کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید