5 ارز رمزنگاری شده برتر : ATOM، LTC، BSV، BNB، XRP .بر اساس آماری که در چند روز اخیر بدست آمده است، اغلب ارزهای رمزنگاری شده پیشرفت چشمگیری داشته و روند رو به رشدی داشته اند. میزان معاملات انجام شده با بیت کوین از 4 فوریه سال گذشته ، هم اکنون به بیشترین مقدار خود رسیده است. جالب است بدانید که همین افزایش تقاضا برای سرمایه گذاری در بیت کوین موجب افزایش قیمت روز افزون این ارز دیجیتال می شود!
بر اساس آنچه که بسیاری از تحلیل گران معتقد هستند، الان زمان معامله ارزهای رمزنگاری شده نیست و بهتر است که معامله گران کمی صبر کرده تا بازار به ثبات رسیده تا حد امکان میزان افزایش قیمت ها ثابت گردد.
ATOM/USD


در 7 روز گذشته، ارز دیجیتال ATOM در میان 20 ارز رمزنگاری شده برتر قرار گرفته است. این پلتفرم توانسته است که در 30 روز گذشته با 4245 رویداد به جایگاه دوم در Github برسد که رشد چشمگیر و البته مثبتی است.
بر اساس چارتی که از این ارز دیجیتال منتشر شده است، جفت ATOM/USD تقریبا بین 5.660 دلار و 6.603 دلار در حال تقویت است. تلاش برای شکستن این دامنه در 3 و 4 ژوئن با شکست مواجه شد، که نشان دهنده عدم تقاضا در سطوح بالاتر است. البته در طول یک روند رو به رشد، یک نقطه شکست می تواند یک نشانه مثبت باشد. چرا که معمولا بعد از هر شکستی، ادامه روند به صورت مثبت خواهد بود.
روند نزولی و نزدیک شدن به بالاتر از 6.603 دلار، روند صعودی را از سر می گیرد که می تواند قیمت را به 7.905 دلار برساند. که اگر این از سطح عبور کند، حرکت به سمت بالا می تواند به 8.794 دلار افزایش یابد. دیدگاه صعودی ما در صورتی که جفت پایین زیر EMA 20 هفته کاهش یابد، نامعتبر خواهد بود و در نتیجه سطح حمایت پایین تر از 4.8 دلار خواهد بود.
LTC/USD


لایت کوین در میان بهترین ارزهای رمزنگاری شده، رتبه دوم را به خود اختصاص می دهد. بدتر شدن وضعیت فعلی به عنوان یک عامل صعودی عمل می کند که قیمت را نزدیک به قیمت های اخیر بالایش حفظ کرده است. معامله گران پیش بینی می کنند کاهش عرضه موجب افزایش قیمت ها شود. از طرف دیگر نرخ هش لاین کوین رو به روز افزایش می یابد که البته نشانه مثبتی است.
جفت LTC / USD در معرض فروش در خط مقاومت کانال صعودی است. با این حال تلاش بازار خرسی برای کاهش و از بین بردن آن نا موفق بوده است. خریداران این ارز در حال حاضر در حال نزدیک شده به قیمت 100 دلار هستند که نشانه مثبتی است. پیش بینی می شود که اگر تلاش های بازار گاوی به نتیجه برسد، قیمت این جفت ارز به 158.91 دلار نیز می رسد.
البته سایر پیش بینی ها حاکی از این است که قیمت بعدی برای این ارز 184.7940 دلار خواهد بود که سطح مقاومت به نسبت سختی است. اما اگر این ارز رمزنگاری شده موفق به گذر از این کانال نشود، بازار خرسی تمام تلاش خود را می کند تا بار دیگر ارز این کوین را به زیر 91 دلار برساند.
BSV/USD


سومین جایگاه بهترین ارزهای رمزنگاری شده در هفته گذشته به بیت کوین sv تعلق می گیرد. جفت ارز BSV / USD یک الگوی شمعدان در هفته را تشکیل داده و در حال نزدیک شدن به یک اصلاحی فیبوناچی 38.2٪ است، در حالیکه در برابر سطح مقاومتی 254 دلار قرار دارد. به نظر می رسد که در چند هفته آینده روند رشد این ارز مثبت باشد، که البته نمی توان نظر قطعی در رابطه با آن داد.
روند صعودی رشد این ارز با شکست مواجه می شود اگر از 176.083 دلار به $ 152.015 برسد. اما اگر از این قیمت باز هم کمتر شود، روند صعود نه تنها ضعیف شده بلکه کاملا شکست می خورد. به طور برعکس، اگر ارزش این ارز به بیش از 254 دلار برسد، روند صعودی دوباره از سر گرفته خواهد شد و احتمال آنکه به بیش از 307.789 و 340.248 برسد افزایش پیدا می کند.
BNB/USD


بر اساس خبری که چندی پیش منتشر شد، کمپانی Binance که در زمینه تبادل ارز دیجیتال به صورت غیر متمرکز کار می کند، قصد دارد تا امکان دسترسی افراد از 29 کشور را به این سرویس قطع کند. علاوه بر این یک کیف پول آنلاین معتبر در اختیار کاربران خود قرار داده و اعلام کرده است که تا ماه آینده، استیبل کوین منحصر به خود را معرفی می کند که کاملا به پوند انگلستان متصل است.
بر اساس تحلیل هایی که در رابطه با جفت BNB/USD انجام شده است، از اوایل می این جفت با 26.4732350 روند صعودی خود را آغاز کرده است. به نظر می رسد که در ادامه ارزش این جفت به 40 دلار و بعد از آن به 46.1645899 برسد. اگر ادامه این حرکت همچنان هم مثبت باشد، به زودی به 56.0786952 خواهد رسید.
XRP/USD


اخیرا به دلیل اتفاقاتی که برای ریپل افتاده است، افزایش قیمت این ارز به صورت محافظه کارانه ای در حال تغییر است. اخیرا، بانک بزرگ تجاری تایلند خبر استفاده از این ارز دیجیتال را تکذیب کرد. از طرف دیگر هکرها موفق به هک 10 میلیون دلار XRP از نزدیک به 100 کیف پول شدند که همگی منجر به ضعیف شدن روند رشد این ارز شد.

با این حال پیش بینی می شود که قیمت XRP/USD از 0.66413 دلار به 0.76440 و حتی بالاتر از آن برسد.
اما چند هفته آینده، زمان سرنوشت سازی برای این ارز در نظر گرفته می شود چرا که مشخص می شود، که در قیمت های بالا آیا همچنان تقاضایی برای این ارز وجود دارد یا نه!

در حال حاضر نظری وجود ندارد.