شیبا در سال ۲۰۲۱ رشد بسیار خوبی داشت این ارز دیجیتال نام و لگوی خود را از سگ معروف ژاپنی گرفته است. این ارز که خود را قاتل دوج کوین می‌نامد در ماه می با پامپ‌های بسیار شدید خود بر سر زبان‌ها افتاد. در این مقاله بر اساس تحلیل تکنیکال به پیش بینی و تحلیل قیمت امروز شیبا و وضعیت فردای آن پرداخته شده است.

تحلیل تکنیکال شیبا ارائه شده در زیر جنبه اطلاعاتی دارد و نباید مبنایی برای خرید یا فروش قرار گیرد. این تحلیل در تاریخ ۲۲ آذر بروزرسانی شده است.

تحلیل تکنیکال نمودار قیمتی ارز دیجیتال شیبا نشان می‌دهد که اگر این رمزارز بتواند از سطح قیمتی ۰/۰۰۰۰۳۸۷ دلار عبور کند در نهایت می‌تواند به یک صعود قیمتی ۴۰ درصدی منجر شود.

پس از ریزش بازار ارزهای دیجیتال ​​در تاریخ ۴ دسامبر (۱۳ آذر)، شیبا توانست سقف قیمت ۰/۰۰۰۰۳۹۵ دلاری را به ثبت کند.

شیبا پس از مدت کوتاهی بعد از برخورد با سقف به کف نوسان یعنی قیمت ۰/۰۰۰۰۳۲۸ دلاری عقب‌نشینی کرد. این روند با مجموعه‌ای از سقف‌ها و کف‌های قیمتی را شکل داد که منجر به شکل‌گیری یک محدوده معاملاتی شده است.

از طرفی هم ارز دیجیتال شیبا نتوانست حمایت خوبی را در سطح اصلاحی ۷۹ درصد در ۰/۰۰۰۰۳۴۰ دلار پیدا کند و به نزدیکی کف این محدوده معاملاتی کاهش یافت.

خریداران در ۱۲ دسامبر (۲۱ آذر) وارد عمل شدند و توانستند قیمت آن را ۱۲ درصد افزایش دهند و در نتیجه سقف نوسان ۰/۰۰۰۰۳۸۷ دلاری بار دیگر امتحان شد.

ازآنجایی‌که قیمت شیبا مجدداً به سطح اصلاحی ۷۹ درصد ۰/۰۰۰۰۳۴۰ دلاری بازگشت، سرمایه‌گذاران می‌توانند انتظار داشته باشند که شیبا مجدداً افزایش یابد. شروع مجدد صعود قیمت شیبا منجر به بسته شدن یک کندل ۴ ساعته در بالای ۰/۰۰۰۰۳۸۷ دلار خواهد شد که نشان دهنده روند صعودی آینده خواهد بود.

بر این اساس، ارز دیجیتال شیبا در ابتدا به دنبال تبدیل سطوح مقاومت ۰/۰۰۰۰۴۱۱ دلار و ۰/۰۰۰۰۴۴۲ دلار به سطوح حمایتی خواهد بود. در شرایط بسیار صعودی، قیمت شیبا اینو در مسیر رشد به سقف نوسان ۳۰ نوامبر (۹ آذر) در ۰/۰۰۰۰۵۴۳ دلار قرار خواهد گرفت. به طور کلی، شیبا از سقف نوسان ۰/۰۰۰۰۳۸۷ دلاری، به میزان ۴۰ درصد افزایش قیمت تجربه خواهد کرد.

 از طرفی هم، عدم توانایی شیبا در تثبیت بالای سطح قیمتی ۰/۰۰۰۰۳۴۰ دلاری، نشان دهنده این موضوع است که خریداران قدرت لازم را ندارند.

در صورتی که این مم کوین به کف پایین‌تری از سطح ۰/۰۰۰۰۳۲۸ دلاری برسد، سناریوی صعودی باطل خواهد شد. در چنین شرایطی، قیمت شیبا می‌تواند کف محدود نوسان ۴ دسامبر (۱۳ آذر) یعنی قیمت ۰/۰۰۰۰۲۹۵ دلار را دوباره لمس کند.

برای خرید شیبا میتوانید بعد از ثبت نام در صرافی رمزینکس، وارد بازار معاملاتی همتا به همتا شده و به دور از واسطه با دیگر کاربران به طور مستقیم وارد معامله خرید یا فروش شوید.

تحلیل قیمت ارز دیجیتال شیبا؛ ۱۵ آذر

تحلیل امروز شیبا

به نظر می رسد که قیمت شیبا آماده حرکت صعودی مجدد است زیرا در حال جمع آوری نقدینگی در زیر سطوح حیاتی خود است. این حرکت، شیبا را برای یک حرکت صعودی آماده کرده و تایید این حرکت پس از تشکیل یک کف بالاتر انجام خواهد شد.

قیمت شیبا برای رالی صعودی آماده است

قیمت شیبا اینو بین روزهای ۳۰ نوامبر (۹ آذر) تا ۴ دسامبر (۱۳ آذر) ۴۵ درصد کاهش یافت، زیرا بازار ارزهای دیجیتال با موج فروش قدرتمندی مواجه شدند. این حرکت نقدینگی موجود روی سطح ۰/۰۰۰۰۶۲۰ دلار را جمع آوری کرده و یک کف را در ۰/۰۰۰۰۲۹۵ دلار ایجاد کرد.

نمودار ۴ ساعته شیبا

از زمان این نزول تا کنون، قیمت شیبا اینو ۱۹ درصد بهبود یافته است و به جایی که در حال حاضر معامله می شود یعنی سطح ۰/۰۰۰۰۳۵۲ دلار رسیده است. از آنجایی که شیبا در حال تشکیل یک پایه محکم برای حرکت صعودی مجدد خود است، سرمایه گذاران می توانند انتظار داشته باشند که قیمت آن به زودی شاهد واکنش صعودی باشد. اولین مانع در راه صعود ۲۵ درصدی این رمز ارز سطح ۰/۰۰۰۰۴۴۲ دلار است. از این رو، فعالان بازار می توانند انتظار داشته باشند که این کوین شاهد افزایش حرکت صعودی خود تا این هدف باشد.

عبور از این سطح نشان می دهد که خریداران در حال تسلط بر بازار بوده و همچنین مسیر رسیدن تا ۰/۰۰۰۰۵۴۳ دلار را باز می کند. آزمایش مجدد این سطح افزایش ۵۵ درصدی قیمت را باعث می شود و نشان دهنده بهبودی کامل آن است.

صرف نظر از چشم انداز صعودی، اگر قیمت شیبا اینو نتواند به بالاتر از ۰/۰۰۰۰۳۸۰ دلار برسد، نشان دهنده افزایش فشار فروش خواهد بود. این پیشرفت می تواند سناریوی خوش بینانه را مختل کرده و شیبا را به سطح حمایت نزدیک خود در ۰/۰۰۰۰۳۳۰ دلار کاهش دهد.

در این نقطه، خریداران شانس دیگری برای صعود دارند. با این حال، اگر قیمت شیبا اینو به پایین‌تر از کف ۰/۰۰۰۰۲۹۵ دلار برسد، سناریوی صعودی باطل خواهد شد.

پیش بینی کوتاه مدت قیمت شیبا

قیمت این رمز ارز ممکن است برای چند آینده و قبل اوج گیری مجدد به تثبیت خود ادامه دهد. هیستوگرام اندیکاتور مک دی (MACD) و کاهش حجم در این افت اخیر به افزایش احتمالی قیمت در آینده اشاره دارد، اما اکنون برای تایید این موضوع خیلی زود است.

تحلیل قیمت ارز دیجیتال شیبا؛ ۸ آذر

آخرین افت قیمت شیبا  بر روی سطح حمایتی ۰/۰۰۰۰۳۵ دلار متوقف شد و به نظر می رسد قیمت به انتهای گوه نزولی شکل گرفته که با رنگ آبی در نمودار مشخص شده نزدیک می شود. سوال بزرگ در اینجا این است که آیا شیبا می تواند به طرف بالا بریک اوت (شکست سطح قیمتی) را انجام داده و به حرکت اصلاحی پایان بخشد یا خیر.

اولین حرکتی که می تواند احتمال وقوع داشته باشد این است که شیبا بتواند مقاومت ۰/۰۰۰۰۳۹ دلاری را به حمایت تبدیل کند. اگر این اتفاق بیفتد، شانس صعود شیبا به مراتب افزایش خواهد یافت.

نمودار ۱۲ ساعته شیبا

بررسی شاخص های تکنیکال شیبا

میزان حجم معاملات: حجم معاملات این رمز ارز همراه با افت قیمت آن کاهش یافت و این یک نشانه از حرکت صعودی است. علاوه بر این، آخرین تلاش برای شکسته شدن الگوی گوه با افزایش سریع حجم مواجه شد و نشان داد که علاقه به خرید شیبا پس از شروع دوباره حرکت صعودی همچنان بالاست.

شاخص قدرت نسبی (RSI): این شاخص همچنان نزولی باقی مانده است و در بازه زمانی ۱۲ ساعته، تقریباً به زیر ۳۰ رسیده است. این اتفاق خوب نیست، اما اگر این اندیکاتور بتواند به سمت بالا حرکت کند، احتمال بهبودی اوضاع وجود دارد.

اندیکاتور مک دی (MACD): این اندیکاتور نیز بر روی نمودار ۱۲ ساعته همچنان نزولی است، اما هیستوگرام آن به ایجاد یک کراس مثبت بسیار نزدیک است. اگر این اتفاق تایید شود، این اولین باری است که از ابتدای نوامبر تا کنون یک کراس مک دی را شاهد خواهیم بود.

جهت گیری شیبا تا زمانی که شکست صعودی رخ ندهد قطعا نزولی خواهد بود.

نمودار ۱۲ ساعته شیبا

تحلیل قیمت ارز دیجیتال شیبا؛ ۱ آذر

قیمت شیبا در روز یکشنبه پس از افت ۱/۷۵ درصدی خود در روز شنبه، حدود ۷/۴۴ درصد دیگر نیز نزول کرد و این هفته را با افتی ۱۶/۹۷ درصدی بر روی قیمت ۰/۰۰۰۰۴۴۱۴ دلار به پایان رساند.

با شروع ناپایدار روز، قیمت شیبا یک رشد را تا قیمت ۰/۰۰۰۰۴۷۷۷ دلار در اوایل صبح تجربه کرد و سپس نزولی شد. این رمز ارز سپس از سطح حمایتی ماژور در ۰/۰۰۰۰۵۰۰ دلار نزول کرد و در پی آن سطح حمایت ماژور را بر روی ۰/۰۰۰۰۴۳۵۴ دلار لمس کرد. پس از این حرکت، شیبا با پایین آمدن از سطح مقاومتی ماژور خود بر روی حمایت میان روزی ۰/۰۰۰۰۴۵۵ دلار رسید.

استقرار بر روی سطح حمایت اصلی که روی قیمت ۰/۰۰۰۰۴۳۳ دلار، باعث شد تا شیبا قبل از کاهش قیمت مجدداً سطح ۰/۰۰۰۰۴۵ دلار را لمس کند.

در زمان نگارش این مقاله، شیبا با ۰/۷۰ درصد افزایش به سطح ۰/۰۰۰۰۴۳۸۳ دلار رسیده است. حرکت این رمز ارز در شروع روز جاری کمی تلاطم داشته است به طوری که از روی سقف قیمتی ۰/۰۰۰۰۴۴۳۸ دلار به کف قیمتی ۰/۰۰۰۰۴۳۵۶ دلار رسیده است.

پس از این حرکت شیبا سطوح اصلی حمایت و مقاومت را آزمایش نشده رها کرد.

سطوح مهم قیمتی فردا

شیبا اینو باید سقف ۰/۰۰۰۰۴۵۲ دلار را بشکند تا بتواند سطح مقاومتی اصلی را که بر روی ۰/۰۰۰۰۴۶۸ دلار است وارد بازی کند.

این رمز ارز برای رسیدن به سقف قیمتی دیگر خود باید از سوی خریداران حمایت شود. البته اولین سطح مقاومت ماژور بر روی ۰/۰۰۰۰۴۷۷۷ می تواند جلوی هرگونه رشد قیمتی را می‌گیرد.

در صورت بروز یک بریک اوت (شکست قیمت) دیگر، شیبا دوباره می تواند مقاومت موجود را بر روی سطح ۰/۰۰۰۰۵۰۰ دلار آزمایش کند. عدم توانایی در شکست سطح ۰/۰۰۰۰۴۵۲ دلار، اولین سطح حمایتی عمده را در ۰/۰۰۰۰۴۲۵ دلار را وارد بازی می کند.

این رمز ارز برای جلوگیری از افت بیشتر، باید سطح حمایت ماژور خود بر روی ۰/۰۰۰۰۴۰ دلار را حفظ کند. البته انتظار می رود که سطح حمایت موجود بر روی ۰/۰۰۰۰۴۰۹ دلار جلوی افت بیشتر را بگیرد.

نمودار یک ساعته شیبا

نگاهی به اندیکاتورهای تکنیکال امروز

اولین سطح حمایتی ماژور: ۰/۰۰۰۰۴۲۵  دلار

اولین سطح مقاومتی ماژور: ۰/۰۰۰۰۴۶۸ دلار

سطح ۲۳ درصد فیبوناچی: ۰/۰۰۰۰۶۹۸۷ دلار

سطح ۳۸ درصد فیبوناچی: ۰/۰۰۰۰۵۶۸۰ دلار

سطح ۶۲ درصد: ۰/۰۰۰۰۳۷۰۰ دلار

تحلیل قیمت ارز دیجیتال شیبا؛ ۱۸ آبان

قیمت شیبا در روز یکشنبه پس از افت ۷/۴۲ درصدی خود در روز شنبه، حدود ۱/۳۰ درصد دیگر نیز نزول کرد و این روز را بر روی قیمت ۰/۰۰۰۰۵۱۶۹ دلار به پایان رساند.

با شروع ناپایدار روز، قیمت شیبا یک رشد را تا قیمت ۰/۰۰۰۰۵۲۸۴ دلار در اوایل صبح تجربه کرد و سپس نزولی شد. این رمز ارز سپس از سطح حمایتی ماژور در ۰/۰۰۰۰۵۵۸ دلار نزول کرد و در پی آن سطح حمایت ماژور را بر روی ۰/۰۰۰۰۵۰۵۹ دلار لمس کرد. پس از این حرکت، شیبا با پایین آمدن از سطح مقاومتی ماژور خود بر روی حمایت میان روزی ۰/۰۰۰۰۵۰۱ دلار رسید.

در زمان نگارش این مقاله، شیبا با ۵/۰۳ درصد افزایش به سطح ۰/۰۰۰۰۵۴۲۹ دلار رسیده است. حرکت این رمز ارز در شروع روز جاری کمی تلاطم داشته است به طوری که از روی کف قیمتی ۰/۰۰۰۰۵۱۵۵ دلار به سقف قیمتی ۰/۰۰۰۰۵۴۳۸ دلار رسیده است.

شیبا اینو در حال به اینجا رسیده است که سطح مقاومتی موجود بر روی ۰/۰۰۰۰۵۲۸ دلار را شکسته و سپس به سطح مقاومتی بعدی بر روی ۰/۰۰۰۰۵۴۰ دلار رسیده است.

نمودار ۱ ساعته شیبا

سطوح مهم قیمتی فردا

شیبا اینو باید از سقف ۰/۰۰۰۰۵۴۳۸ دلار را بشکند تا بتواند سومین سطح مقاومتی اصلی را در ۰/۰۰۰۰۵۶۲ دلار و سطح ۳۸/۲ درصد فیبوناچی بر روی ۰/۰۰۰۰۵۶۸ دلار را وارد بازی کند.

 این رمز ارز برای رسیدن به سقف قیمتی دیگر خود باید از سوی خریداران حمایت شود. البته اولین سطح مقاومت ماژور می تواند جلوی هرگونه رشد قیمتی را می‌گیرد.

در صورت بروز یک بریک اوت (شکست قیمت) دیگر، شیبا دوباره می تواند مقاومت موجود را بر روی سطح ۰/۰۰۰۰۶۰  دلار آزمایش کند. عدم توانایی در شکست سطح ۰/۰۰۰۰۵۱۷ دلار، اولین سطح حمایتی عمده را در ۰/۰۰۰۰۵۰۶ دلار را وارد بازی می کند.

این رمز ارز برای جلوگیری از افت بیشتر، باید سطح حمایت ماژور خود بر روی ۰/۰۰۰۰۴۵ دلار را حفظ کند. البته انتظار می رود که سطح حمایت موجود بر روی ۰/۰۰۰۰۴۹۵ دلار جلوی افت بیشتر را بگیرد.

نگاهی به اندیکاتورهای تکنیکال امروز

اولین سطح حمایتی ماژور: ۰/۰۰۰۰۵۰۶ دلار

اولین سطح مقاومتی ماژور: ۰/۰۰۰۰۵۲۸ دلار

سطح ۲۳ درصد فیبوناچی: ۰/۰۰۰۰۶۹۸۷ دلار

سطح ۳۸ درصد فیبوناچی: ۰.۰۰۰۰۵۶۸۰ دلار

سطح ۶۲ درصد: ۰/۰۰۰۰۳۷۰۰ دلار

تحلیل قیمت ارز دیجیتال شیبا؛ ۸ آبان

تحلیل قیمت شیبا اینو امروز صعودی است، و سطح ۰/۰۰۰۰۶ دلار پس از یک اصلاح نزولی از ۰/۰۰۰۰۷۷ دلار، از نزول بیشتر جلوگیری کرده است. بنابراین، احتمالاً با ایجاد یک کف جدید، شاهد افزایش حرکت صعودی در جفت ارز شیبا به دلار (SHIB/USD) خواهیم بود.

کل بازار در ۲۴ ساعت گذشته با نزول مواجه بوده است. بیت کوین در این مدت ۱/۷۲ درصد از دست داد، در حالی که اتریوم نیز ۲/۶۵ درصد کاهش را تجربه کرد. در همین حال، شیبا اینو (SHIB) با ۱۳/۵ درصد ضرر در بین بدترین عملکردها قرار گرفت.

آنالیز عملکرد قیمتی شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته: شیبا اینو به آرامی تا مقاومت ۰/۰۰۰۰۷۷ دلاری عقب نشینی می کند

جفت ارز شیبا به دلار (SHIB/USD) در محدوده ۰/۰۰۰۰۶۲۱۸ دلار تا ۰/۰۰۰۰۷۳۳۸ دلار معامله می شود که نشان دهنده نوسان قابل توجهی در ۲۴ ساعت گذشته است. حجم معاملات ۲۵/۲۷ درصد کاهش یافته و در مجموع به ۷/۷۸ میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کلی بازار در حدود ۳۵/۱ میلیارد دلار است که این رمز ارز را در رتبه نهم آلت کوین ها قرار می دهد.

نمودار ۴ ساعته شیبا

تحلیل نمودار ۴ ساعته: آیا شیبا امروز سطح ۰/۰۰۰۰۶ دلار را مجدداً آزمایش خواهد کرد؟

در نمودار ۴ ساعته، شاهد نزدیک شدن قیمت شیبا اینو به حمایت قبلی یعنی سطح ۰/۰۰۰۰۶ دلار پس از کاهش آهسته اصلاحی در ۲۴ ساعت هستیم که احتمالاً منجر به نزول می‌شود.

عملکرد قیمت شیبا اینو در ماه اکتبر عملکرد قوی بوده است. پس از تشکیل یک سری کف و سقف ها در هفته‌های گذشته، بالاترین رکورد تاریخی بر روی ۰/۰۰۰۰۸۸۵ دلار در ۲۷ اکتبر (۵ آبان) ثبت و یک روز بعد دوباره آزمایش شد.

آنچه پس از آن به وجود آمد یک حرکت اصلاحی قوی بود که توسط حمایت ۰/۰۰۰۰۶ دلار پشتیبانی شد. پس از نوسانات شدید، در طی ۲۴ ساعت بعد از هر دو طرف، این حمایت مجدداً آزمایش شد.

از آن زمان، قیمت شیبا اینو دوباره به طور پیوسته کاهش یافته است. احتمالاً در ادامه روز جاری دوباره شاهد آزمایش سطح ۰/۰۰۰۰۶ دلاری خواهیم بود. اگر حمایت از این حرکت ادامه پیدا کند، جفت ارز شیبا به دلار (SHIB/USD)  برای یک فشار دیگر در هفته آینده آماده خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو: نتیجه گیری

به طور خلاصه اینکه قیمت شیبا اینو در روز جاری صعودی است زیرا به احتمال زیاد سطح ۰/۰۰۰۰۶ دلار جلوی افت بیشتر را خواهد گرفت. بنابراین، پس از آزمایش مجدد این حمایت، انتظار می‌رود که قیمت این جفت ارز دوباره شروع به صعود کند.

تحلیل قیمت ارز دیجیتال شیبا؛ ۶ آبان

قیمت شیبا از زمانی که در ۲۳ اکتبر (۳۱ مهر) به سقف الگوی تکنیکال صعودی حاکم خود رسید، صعودی تماشایی بیش از ۲۰۰ درصد داشته است و به بالاترین قیمت تاریخ جدید خود یعنی ۰/۰۰۰۰۸۸۲۵ دلار رسیده است. این توکن به هدف قرار دادن آرزوهای بزرگتر خود ادامه می‌دهد، زیرا الگوی غالب روی نمودار نشان می‌دهد که روند صعودی توکن هنوز به پایان نرسیده است.

قیمت شیبا اهداف بالاتری را دنبال خواهد کرد

نمودار روزانه شیبا

قیمت شیبا به دنبال بریک اوت (شکست قیمت) از خط روند مقاومتی بالای الگوی پرچم صعودی که در نمودار روزانه ارائه شده است، به رکورد جدیدی رسید. هدف محافظه کارانه ارائه شده توسط الگوی نمودار غالب، یک صعود ۸۰ درصدی از خط روند بالا را نشان می‌دهد، که یک رالی را به سمت ۰/۰۰۰۰۵۰۸۵ دلار پیش بینی می‌کند.

با این حال، خریداران شیبا  موفق شدند از انتظارات خریداران فراتر بروند، به این معنی که هدف خوش بینانه ارائه شده توسط الگوی تکنیکال حاکم، با افزایش ۴۰۰ درصدی از خط شکست به سمت ۰/۰۰۰۱۴۳۶۹ دلار نیز هدف قرار گرفته شده است.

قیمت شیبا در نیمه راه به سمت هدف صعودی قرار دارد، زیرا این توکن در حال حاضر ۲۰۰ درصد از مرز بالایی الگوی پرچم صعودی فراتر رفته است.

اگر خریداران شیبا به تشویق قیمت شیبا برای حرکت بالاتر ادامه دهند، هدف بعدی برای این توکن در سطح فیبوناچی ۱۲۷/۲ درصد و بر روی ۰/۰۰۰۱۰۶۱۷ دلار بوده و سپس بر روی سطح ۱۶۱/۸ درصد فیبوناچی بر روی ۰/۰۰۰۱۲۸۷۳ دلار است البته قبل از اینکه توکن به هدف صعودی خود در ۶/۹۰۰۱۳۴ دلار برسد.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که شاخص قدرت نسبی (RSI) نشان می دهد که قیمت این توکن به منطقه اشباع خرید وارد شده است، که می تواند باعث اصلاح قیمت این توکن شود. شاخص تسلیحات (TRIN) که احساسات کلی بازار را اندازه‌گیری می‌کند، نیز نشان می‌دهد که معامله‌گران در حال درگیر شدن در فعالیت‌های فروش بیشتری هستند زیرا همچنان به سودهای پس از اجرای فوق‌العاده توکن امیدوار بوده و می‌خواهند در قیمت‌های پایین تری آن را بخرند.

  پیش بینی قیمت و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سولانا (SOL)؛ امروز

در نتیجه، قیمت شیبا می‌تواند تا زمانی که افزایش شدید دیگری در فشار خرید اتفاق بیفتد، کمی تثبیت شود. قیمت شیبا حمایتی نزدیک را در سطح اصلاحی فیبوناچی ۷۸/۶ درصد در ۰/۰۰۰۰۷۴۴۸ دلار پیش روی داشته و سپس در سطح ۶۱/۸ درصد اصلاحی فیبوناچی در ۰/۰۰۰۰۶۳۵۲ دلار نیز حمایت دیگری دارد. فشار فروش بیشتر می تواند منجر به کاهش قیمت این توکن به سمت سطوح اصلاحی فیبوناچی ۳۸/۲ درصد و ۲۳/۶ درصد شود که به ترتیب روی ۰/۰۰۰۰۴۸۱۳ دلار و ۰/۰۰۰۰۳۸۶۱ دلار است.

یک جای پای قابل اعتماد دیگر در روی سقف ۷ اکتبر (۱۳ مهر) نیز بر روی ۰/۰۰۰۰۳۵۴۳ دلار، مصادف با میانگین متحرک ساده ۲۱ روزه (۲۱SMA) پدیدار خواهد شد تا خریداران ورود مناسبی داشته باشند.

تحلیل قیمت ارز دیجیتال شیبا؛ ۲۹ مهر

در پی صعود بی نظیر شیبا در اوایل ماه جاری قیمت آن با نوسان مواجه شد اما بار دیگر با تشکیل یک الگوی تکنیکال به رشد ۲۰ درصدی نزدیک شده و فرصت خرید دیگری را ارائه کرده است.

قیمت شیبا در انتظار صعود تا سطح ۰/۰۰۰۰۳۵۴۳ دلار است

قیمت شیبا اینو یک الگوی سر و شانه معکوس در نمودار ۴ ساعته تشکیل داده است. الگوی تکنیکال نشان می دهد که رشد ۲۰ درصدی تا ۰/۰۰۰۰۳۵۴۳ دلار، بالاترین رقم ۷ اکتبر (۱۵ مهر)، هنگامی که شیبا از خط گردن الگوی سر و گردن روی سطح ۰/۰۰۰۰۲۹۴۶ دلار عبور کند، ادامه خواهد یافت. تا زمانی که این رمز ارز نتواند از این آخرین مانع عبور کند، ممکن است به روند نوسانی خود ادامه دهد.

اعتبار چشم انداز صعودی با بریک اویت (شکست قیمت) به سمت بالای خط روند مقاومت افزایش خواهد یافت که از زمان اوج نوسان در ۷ اکتبر (۱۵ مهر) شکل گرفته است. با این حال، قبل از رسیدن قیمت شیبا به هدف خوش بینانه فوق، دو مانع عمده در مسیر آن وجود دارد: سقف ۱۳ اکتبر (۲۰ مهر) و سقف ۱۱ اکتبر (۱۸ مهر) که به ترتیب روی ۰/۰۰۰۰۳۰۷۳ دلار و ۰/۰۰۰۰۳۲۰۰ دلار قرار دارند.

به نظر می رسد که قیمت شیبا اینو نیز الگوی مثلث متقارنی را شکل داده است، در صورتی که این رمز ارز  حرکت قاطعی را به سمت بالا انجام دهد، ۴۲ درصد افزایش را تجربه خواهد کرد.

افزایش سفارشات خرید می تواند قیمت این رمز ارز  را در بالای خط گردن الگوی سر و شانه معکوس ببیند و در نهایت برای افزایش ۲۰ درصدی آماده شود.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال شیبا (Shiba) امروز
نمودار ۴ ساعته شیبا

با این حال، اگر شیبا دچار ضعف شود و حرکت خود را به سمت نزول ببیند، قیمت این رمز ارز  می تواند به سمت شانه راست الگوی نمودار غالب کاهش یابد و چشم انداز صعودی را از بین ببرد.

اولین خط دفاعی برای قیمت شیبا در خط روند نزولی قرار دارد که همزمان با میانگین متحرک ساده ۲۱ در تایم فریم چهار ساعته(SMA21)   بر روی قیمت ۰/۰۰۰۰۲۸۲۶ دلار است. حمایت اضافی از قیمت بر روی میانگین متحرک ساده ۵۰ در تایم فریم چهار ساعته (۵۰SMA) نیز بر روی ۰/۰۰۰۰۲۷۳۹ دلار ظاهر می شود، قبل از اینکه به پایین ترین سطح شانه راست در ۰/۰۰۰۰۲۷۱۲ دلار برسد. اگر شیبا به پایین‌تر از این سطح سقوط کند، خریداران از دور خارج شده و قیمت کمی تثبیت خواهد یافت.

فشار فروش اضافی می تواند منجر به سقوط قیمت شیبا اینو به سمت میانگین متحرک ساده ۱۰۰ در تایم فریم چهار ساعته (۱۰۰SMA) بر روی سطح ۰/۰۰۰۰۲۶۲۶ دلار شود، این اتفاق قبل از اینکه شتاب نزول بیشتر شود و خط روند حمایتی صعودی در ۰/۰۰۰۰۲۴۹۷ دلار لمس شود خواهد افتاد.

تحلیل قیمت ارز دیجیتال شیبا؛ ۲۵ مهر

قیمت شیبا در روز یکشنبه پس از افت ۸/۰۶ درصدی خود در روز شنبه، حدود ۱/۸۶ درصد رشد کرد و این روز را بر روی قیمت ۰/۰۰۰۰۲۵۷۱ دلار به پایان رساند.

با شروع ناپایدار روز، قیمت شیبا یک افت را تا قیمت ۰/۰۰۰۰۲۴۷۰ دلار در اوایل صبح تجربه کرد و سپس صعودی شد. این رمز ارز سپس از سطح حمایتی ماژور در ۰/۰۰۰۰۲۳۸۷ دلار بازگشت و در پی آن سطح مقاومت ماژور را بر روی ۰/۰۰۰۰۰۲۶۵۹ دلار شکست. پس از این حرکت، شیبا با پایین آمدن از سطح مقاومتی ماژور خود بر روی حمایت میان روزی ۰/۰۰۰۰۲۷۴ دلار رسید.

در زمان نگارش این مقاله، شیبا با ۰/۶۶ درصد کاهش به سطح ۰/۰۰۰۰۲۵۵۴ دلار رسیده است که ناشی از شروع امروز، روی قیمت ۰/۰۰۰۰۲۵۷۳ دلار و رسیدن به کف قیمتی ۰/۰۰۰۰۲۵۵۴ دلار است. شیبا سطوح اصلی حمایت و مقاومتی را در ادامه کار بدون آزمایش رها کرد.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال شیبا (Shiba) امروز
تحلیل ۱ ساعته شیبا

سطوح مهم قیمتی فردا

شیبا برای دسترسی به اولین سطح مقاومت ماژور روی ۰/۰۰۰۰۲۶۶ دلار باید از افت قیمت تا روی سطح ۰/۰۰۰۰۲۵۷ دلار اجتناب کند. این رمز ارز برای رسیدن به بالاترین قیمت خود روی ۰/۰۰۰۰۲۶ دلار باید از سوی خریداران حمایت شود. البته اولین سطح مقاومت ماژور می تواند جلوی هرگونه رشد قیمتی را می‌گیرد.

در صورت بروز یک بریک اوت (شکست قیمت) دیگر، شیبا دوباره می تواند مقاومت موجود را بر روی سطح ۰/۰۰۰۰۲۶۵۹ دلار آزمایش کند. در پی آن نیز دومین سطح مقاومت اصلی ۰/۰۰۰۰۲۸۳۱ دلار وارد بازی خواهد شد. عدم توانایی در شکست سطح ۰/۰۰۰۰۲۵۷ دلار، اولین سطح حمایتی عمده را در ۰/۰۰۰۰۲۴۷ دلار را وارد بازی می کند.

این رمز ارز برای جلوگیری از افت بیشتر، باید سطح حمایت ماژور خود بر روی ۰/۰۰۰۰۲۳ دلار را حفظ کند. البته انتظار می رود که سطح حمایت موجود بر روی ۰/۰۰۰۰۲۳۸ دلار جلوی افت بیشتر را بگیرد.

نگاهی به اندیکاتورهای تکنیکال امروز

اولین سطح حمایتی ماژور: ۰/۰۰۰۰۲۴۷ دلار

اولین سطح مقاومتی ماژور: ۰/۰۰۰۰۲۶۶ دلار

سطح ۲۳ درصد فیبوناچی: ۰/۰۰۰۰۲۸۳۱ دلار

سطح ۳۸ درصد فیبوناچی: ۰/۰۰۰۰۲۳۸۷ دلار

سطح ۶۲ درصد: ۰/۰۰۰۰۱۶۶۸ دلار

تحلیل قیمت ارز دیجیتال شیبا؛ ۲۲ مهر

به نظر می‌رسد قیمت شیبا در پی افزایش شدید ۳۴۰ درصدی خود در اوایل اکتبر، در سقف ۰/۰۰۰۰۳۵۲۸ دلار تثبیت شده است. شیبا یک الگوی ادامه دهنده را شکل داده است و در آستانه ادامه حرکت یا بازگشت است. اگر این قاتل دوج کوین بتواند از سطح مقاومتی بالایی عبور کند، می‌تواند افزایش ۴۲ درصدی را پیش روی داشته باشد.

قیمت شیبا اینو چشم به صعود تا سطح ۰/۰۰۰۰۴۳۴۶ دلار دارد

قیمت شیبا در نمودار ۴ ساعته یک مثلث متقارن تشکیل داده است که نشان می‌دهد خریداران پس از روند صعودی گسترده در حال استراحت هستند. در حالی که  شیبا سرمایه گذاران را با نشانه‌های جهت دار گیج می‌کند، حرکت بعدی آن می‌تواند ۴۲ درصد صعود را نشان دهد بسته به اینکه آیا این توکن موفق به عبور از یک مانع مهم می‌شود یا خیر.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که هدف قیمتی صعودی در صورتی که شیبا از مرز بالای الگوی مثلث بریک اوت (شکست قیمت) کند سطح ۰/۰۰۰۰۳۰۳۷ دلار خواهد بود. تنها در صورتی که شیبا بتواند از مقاومت فوق الذکر عبور کند، الگوی غالب موجود بر روی نمودار نوید بخش یک صعود ۴۲  صعود درصدی تا سطح ۰/۰۰۰۰۴۳۴۶ دلار را پیش بینی می‌کند که با سطح ۱۲۷/۲ درصد فیبوناچی هم‌راستا است.

با این حال، قیمت شیبا ممکن است قبل از رسیدن به هدف خوش بینانه خود با چند سطح مقاومتی روبرو شود. اولین مقاومت در بالای خط روند مثلث در ۰/۰۰۰۰۳۰۷۳ دلار (سقف قیمتی ۱۳ اکتبر) ظاهر می‌شود. موانع دیگر ممکن است به ترتیب بر روی ۰/۰۰۰۰۳۲۰۰ دلار و ۰/۰۰۰۰۳۵۲۸ دلار که سقف رقم ۱۱ اکتبر است ایجاد می‌شود.

شاخص معکوس حرکت (MRI) نیز سطحی را در ۰/۰۰۰۰۳۵۵۹ دلار ساخته است، که نشان می‌دهد این منطقه قبل از صعود قیمت شیبا اینو به سمت هدف صعودی خود، بسیار مهم خواهد بود.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال شیبا (Shiba) امروز
نمودار ۴ ساعته شیبا

اگر شیبا اینو با افزایش سفارشات فروش روبرو شود، ممکن است به اولین خط حمایتی خود بر روی میانگین متحرک ساده ۲۰ (SMA20) چهار ساعته  با قیمت ۰/۰۰۰۰۲۸۷۹ دلار برسد که همزمان با سطح فیبوناچی ۷۸/۶ است. سرمایه گذاران همچنین باید توجه داشته باشند که یک شکست زیر این سطح می‌تواند این توکن را با ۴۲ درصد کاهش به ۰/۰۰۰۰۱۶۵۹ دلار برساند که همزمان با سطح فیبوناچی ۲۸/۲ درصد است.

با این حال، سطح حمایتی دیگری هم ممکن است روی میانگین متحرک ساده ۲۰ (SMA20) در چارت زمانی ۴ ساعته به قیمت ۰/۰۰۰۰۲۷۱۲ دلار ظاهر شود. خطوط حمایتی دیگری هم به ترتیب روی سطوح ۰/۰۰۰۰۲۳۷۲ دلار، ۰/۰۰۰۰۲۰۱۵ دلار و ۰/۰۰۰۰۱۷۸۴ دلار، سطح فیبوناچی ۶۱/۸ درصد، سطح اصلاح فیبوناچی ۵۰ درصد و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (SMA100) به ترتیب ظاهر می‌شوند.

تحلیل قیمت ارز دیجیتال شیبا؛ ۱۸ مهر

پس از تجربه یک حرکت نزولی در روز شنبه، قیمت شیبا اینو برای بازگشت به سطح حمایتی که شروع یک روند صعودی در آینده را در پیش دارد، باید به سطح ۰/۰۰۰۰۲۸ دلار بازگردد.

قیمت شیبا در روز شنبه پس از صعود ۱۸/۸۹ درصدی خود در روز جمعه، حدود ۲/۰۲ درصد نزول را تجربه کرد و این روز را بر روی قیمت ۰/۰۰۰۰۲۶۷۰ دلار به پایان رساند.

با شروع ناپایدار روز، قیمت شیبا یک صعود را تا قیمت ۰/۰۰۰۰۳۰۲۰ دلار در اوایل صبح تجربه کرد و سپس نزولی شد. این رمز ارز سپس اولین سطح مقاومت ماژور را در ۰/۰۰۰۰۳۱۰۰ دلار و در پی آن سطح مقاومت ماژور بعدی را بر روی ۰/۰۰۰۰۲۸۳۱ دلار شکست. پس از این حرکت، شیبا با پایین آمدن از سطح مقاومتی ماژور خود بر روی حمایت میان روزی ۰/۰۰۰۰۲۴۴۳ دلار رسید.

شیبا به منظور رسیدن به کف، سطح حمایت ماژور را بر روی ۰/۰۰۰۰۲۲۱ دلار شکست اما قبل از لمس این سطح تا ۰/۰۰۰۰۲۷۲ دلار بازگشت داشت.

در زمان نگارش این مقاله، شیبا با ۱/۰۹ درصد افزایش به سطح ۰/۰۰۰۰۲۶۴۱ دلار رسید که ناشی از شروع امروز، روی قیمت ۰/۰۰۰۰۲۶۹۸ دلار و رسیدن به کف قیمتی ۰/۰۰۰۰۲۶۲۳ دلار است. شیبا سطوح اصلی حمایت و مقاومتی را در ادامه کار بدون آزمایش رها کرد.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال شیبا (Shiba) امروز
نمودار ۱ ساعته شیبا

سطوح مهم قیمتی فردا

شیبا برای دسترسی به اولین سطح مقاومتی ماژور روی ۰/۰۰۰۰۲۸۳۱ دلار باید از سطح قیمتی ۰/۰۰۰۰۲۷۴ که بر روی سطح ۲۳/۶ درصد فیبوناچی است، عبور کند. این رمز ارز برای رسیدن به بالاترین قیمت خود روی ۰/۰۰۰۰۲۸۳۱ دلار باید از سوی خریداران حمایت شود. البته اولین سطح مقاومت ماژور بر روی ۰/۰۰۰۰۳۱۰۰ دلار می تواند جلوی هرگونه رشد قیمتی را بگیرد.

در صورت بروز یک بریک اوت (شکست قیمت) دیگر، شیبا دوباره می تواند مقاومت موجود را بر روی سطح ۰/۰۰۰۰۳۵ دلار آزمایش کند. در پی آن نیز دومین سطح مقاومت اصلی ۰/۰۰۰۰۳۳۹ دلار هدف قرار خواهد گرفت. عدم توانایی در شکست سطح ۰/۰۰۰۰۲۷۴ دلار، اولین سطح حمایتی عمده را در ۰/۰۰۰۰۲۳۸۰ دلار را وارد بازی می کند.

این رمز ارز برای جلوگیری از افت بیشتر، باید سطح حمایت ماژور خود بر روی ۰/۰۰۰۰۲۰۸۰ دلار را حفظ کند.

نگاهی به اندیکاتورهای تکنیکال امروز

اولین سطح حمایتی ماژور: ۰/۰۰۰۰۲۳۸۰ دلار

اولین سطح مقاومتی ماژور: ۰/۰۰۰۰۳۰۳۰ دلار

سطح ۲۳ درصد فیبوناچی: ۰/۰۰۰۰۲۸۳۱ دلار

سطح ۳۸ درصد فیبوناچی: ۰/۰۰۰۰۲۳۸۷ دلار

سطح ۶۲ درصد: ۰/۰۰۰۰۱۶۶۸ دلار

تحلیل قیمت ارز دیجیتال شیبا؛ ۴ مهر

قیمت شیبا در بحبوحه شرایط رو به رشد بازار ارزهای دیجیتال، به حرکت نزولی خود برای سومین روز متوالی در روز یکشنبه ادامه داد. با انجام این کار، قیمت شیبا روند این هفته خود را حفظ خواهد کرد و عقب نشینی اصلاحی را از صعودهای سه ماهه خود از ۰/۰۰۰۰۰۹۵۰ دلار تقویت خواهد کرد.

تحلیل روزانه شیبا

جزر و مد قیمت بار دیگر به نفع فروشندگان این رمز در حال چرخش و این نکته در چارت تکنیکال روزانه شیبا نشان داده شده است. این موضوع در حالی اتفاق می‌افتد که بازار در حال ترمیم زخم های خود است که ناشی ضربه اخیر کشور چین به این بازار است.

بانک مرکزی چین (PBOC) روز جمعه اعلام کرده بود که این ارگان هرگونه تجارت با ارزهای دیجیتال را غیرقانونی بر خواهد شمرد.

قیمت شیبا جایی بالاتر از سطح ۰/۰۰۰۰۰۷۰ دلار معامله می‌شود و تا کنون بیش از ۲ درصد کاهش یافته است و نسبت به ابتدای هفته جدید آسیب پذیرتر به نظر می‌رسد. فروشندگان این رمز ارز اما امیدوار به ریزش بیشتر بازار هستند.

این رمز ارز پس از رفت و برگشت های متوالی قیمت ۰/۰۰۰۰۰۶۷۶ دلار را که با سطح ۳۸/۲ درصد فیبوناچی هم راستا بود به عنوان پایه‌ای برای حرکت از کف قیمتی ۷ سپتامبر (۱۸ شهریور) بر روی ۰/۰۰۰۰۰۵۱۰ دلار تا سقف سه ماهه ۰/۰۰۰۰۰۹۵۰ دلار، انتخاب کرد.

با این حال، صعود از پایین ترین سطح پنج روزه با تصفیه قوی در سطح ۶۱/۸ درصد فیبوناچی بر روی سطح ۰/۰۰۰۰۰۷۸۱ دلار مواجه شد و قیمت شیبا را به زیر میانگین متحرک روزانه (DMA) اصلی بازگرداند.

با این حال، برای ادامه روند صعودی، قیمت این رمز ارز باید پایه محکمی بالاتر از سطح مهم ۶۱/۸ درصد فیبوناچی بر روی سطح ۰/۰۰۰۰۰۷۸۱ دلار و بر اساس بسته شدن شمعدان روزانه پیدا کند.

شاخص قدرت نسبی ۱۴ روزه (RSI) از خط میانی خود برای حرکت نزولی عبور کرده و مسیر را تغییر داده است، این نشان می‌دهد که برای افت‌های اضافی فضا وجود دارد؛ بنابراین، فروشندگان شیبا بار دیگر به دنبال بررسی مجدد سطح ۳۸/۲ فیبوناچی در حین فروش مجدد هستند.

بسته شدن کندل روزانه زیر سطح ۲۳/۶ فیبوناچی ادامه حرکت تا ۰/۰۰۰۰۰۶۱۲ دلار را نشان می‌دهد. این سطح خطی برای خریداران شیبا خواهد بود که شکست آن باعث از سرگیری بازگشت نزولی دو سطح بالا از سطح ۰/۰۰۰۰۰۹۵۰ دلار خواهد شد.

از سوی دیگر، مقاومت کنونی بر روی سطح ۵۰ درصد فیبوناچی که نزدیک قیمت ۰/۰۰۰۰۰۷۲۹ دلار قرار گرفته است، جایی که میانگین متحرک (۲۱DMA) 21 روزه را در مجاورت خود دارد.

سپس خریداران شیبا، در صورت داشتن انرژی کافی برای آزمایش سطح ۰/۰۰۰۰۰۸۵۵ دلار که بر روی سطح ۷۸/۶ درصد فیبوناچی است، وارد خواهند شد. تنها یک بریک اوت (شکست قیمت) استثنایی بالاتر از سطح فوق الذکر می تواند روند صعودی را به سمت سدی قدرتمند در ۰/۰۰۰۰۰۹۵۰ دلار برساند.

تحلیل قیمت ارز دیجیتال شیبا؛ ۱۱ شهریور

حرکت نوسانی قیمت شیبا هم برای خریداران و هم برای فروشندگان مشکل ورود به پوزیشن معاملاتی ایجاد کرده است. قیمت این رمز ارز از ۱۷ آگوست (۲۸ مرداد) در حال کاهش است، اما این افت قیمت تا روز ۲۱ آگوست (۲ شهریور) و رسیدن قیمت به کف ادامه یافت. در این بازه زمانی فروشندگان با اشتیاق با صدور سیگنال های فروش وارد بازار می شدند و موفق شدند قیمت ها را به زیر سطح قابل توجه ۰/۰۰۰۰۰۷۶۰ دلار برسانند.

این سطح در مقابل شکست و در پی آن افت بیشتر مقاومت کرد. ریجکت قیمت قبل از کاهش بیشتر قیمت تا سطح ۰/۰۰۰۰۰۶۵۰ دلار، باعث رشد سه برابری قیمت این رمز ارز شد.

شیبا ممکن است توسط خریداران کنترل شود، اما سطح قیمتی ۰/۰۰۰۰۰۷۶۰ دلار ممکن است یک تله باشد

دو دلیل برای اینکه سطح فوق الذکر ممکن است تله ای برای خریدران باشد وجود دارد. اولین دلیل نحوه کنترل خریداران در بازار است. خط روند صعودی که از ۲۰ جولای (۳۱ تیر) شروع شده است تا روز ۳۰ آگوست آن قدر مورد نفوذ فروشندگان قرار گرفت که دیگر به عنوان نقطه ورود مناسب در نظر گرفته نمی شد.

البته یک نشانه خوب برای ورود به پوزیشن خرید می تواند این باشد که قیمت از میانگین متحرک ساده ۵۵ روزه (SMA55) بالاتر برود. البته این سطح تنها یکی از سه مقاومت موجود در برابر قیمت فعلی این رمز راز است.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال شیبا (Shiba) امروز
نمودار رزوانه شیبا

اولین مقاومت سطح مقاومتی مهم ماه سپتامبر بر روی قیمت ۰/۰۰۰۰۰۷۴۸ دلار است. مقاومت دوم نیز سطح ۰/۰۰۰۰۰۷۶۰ دلار است که اهمیت خود را از قبل ثابت کرده و از اوایل ژوئن این نقش را ایفا کرده است. البته عامل چهارمی هم وجود دارد و آن هم خط مقاومتی کوتاه مدتی است که در اواخر آگوست وارد بازی شده است. فروشندگان این سطوح را به عنوان نقاط ورودی مناسب برای پوزیشن های کوتاه مدت در نظر می گیرند.

با این حال، در مورد خریدارانی که می توانند نقش تعیین کننده ای داشته باشند باید گفت که آنها، انتظار آزمایش سطح مقاومتی ماژور را در ۰/۰۰۰۰۰۸۷۰ دلار می کشند. این خط مهم با خط روند نزولی که به صورت نقطه چین در شکل نشان داده شده است همخوانی دارد.

  پیش بینی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال انکر (ANKR)؛ امروز

از سوی دیگر، فروشندگان همچنان سطح ۰/۰۰۰۰۰۵۵۰ دلار را به عنوان آخرین سطح سودآور در نظر گرفته اند.

تحلیل قیمت ارز دیجیتال شیبا؛ ۸ شهریور

قیمت شیبا از روز ۱۷ آگوست (۲۶ مرداد) روند نزولی آشکاری را از روی سطح ۰/۰۰۰۰۰۹۴۷ دلار آغاز کرده است. چشم انداز نزولی بر اساس پرایس اکشن حاکم نشان می دهد این ارز دیجیتال با افت ۷ درصدی از سطح فعلی روبرو است.

حرکت اصلاحی قیمت شیبا نشان از خستگی خریداران دارد

شیبا اینو با ۱۹ درصد نزول احتمالا باز هم به حرکت نزولی ادامه می دهد زیرا الگوی سر و شانه ها در نمودار ۴ ساعته ظاهر شده است.

الگوی شکل گرفته روی نمودار حاکی از این است که خریداران کنترل خود را به فروشندگان سپرده اند و در بدبینانه ترین حالت قیمت تا ۰/۰۰۰۰۰۶۵۱ دلار، همزمان با سطح فیبوناچی ۷۸/۵ درصد سقوط خواهد کرد. تایید این حرکت می تواند این باشد که شیبا در حال حاضر ۱۲ درصد از خط گردن الگوی تکنیکال سقوط کرده است.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال شیبا (Shiba) امروز
نمودار ۴ ساعته شیبا

با این حال، قیمت شیبا ممکن است پیش از آنکه به سمت هدف نزولی از پیش تعیین شده حرکت کند، پایه ای بر روی ۰/۰۰۰۰۰۶۸۶ دلار پیدا کند. اگر  این رمز ارز نتواند بالاتر از این سطح باقی بماند، ممکن است تا سطح ۰/۰۰۰۰۰۶۵۱ دلار نیز افت کند.

علاوه بر این، خط بریک اوت (شکست قیمت) شکل گرفته روی اندیکاتور حرکت معکوس (MRI) ، نشان می دهد که در صورت سقوط قیمت تا سطح ۰/۰۰۰۰۰۶۸۰ دلار، شیبا ممکن است شاهد افت ۷ درصدی دیگری باشد.

از سوی دیگر، اگر خریداران بتوانند قیمت را به سمت بالا حرکت دهند، به احتمال زیاد شیبا اینو در سطح فیبوناچی ۶۱/۸ در سطح فیبوناچی ۰/۰۰۰۰۰۷۱۴ دلار با مقاومت روبرو می شود.

با حرکت رو به جلو، شیبا ممکن است به شکل دهی کف های نزولی ادامه دهد، زیرا خط روند مقاومتی که با میانگین متحرک ساده ۲۰۰ (۲۰۰SMA) در تایم چهار ساعته مطابقت دارد را در جهت نزولی تحت فشار قرار می دهد. تنها با حرکت صعودی به سمت بالای سطح قیمتی ۰/۰۰۰۰۰۷۳۸ دلار می توان انتظار داشت که این رمز ارز دوباره به سمت بالا حرکت کند.

افزایش فشار خرید ممکن است این رمز ارز را به سمت میانگین حرکتی ۲۰۰ (۲۰۰SMA) در تایم چهار ساعته برساند، سطحی که نزدیک به سطح فیبوناچی ۵۰ درصد بوده و بر روی ۰/۰۰۰۰۰۷۵۹ دلار قرار دارد. با این حال، رسیدن به سطوح بالاتر از این رمز ارز انتظار نمی رود مگر اینکه حجم خرید افزایش یافته و قدرت را به خریداران منتقل کند.

تحلیل قیمت ارز دیجیتال شیبا؛ ۲۸ مرداد

قیمت شیبا پس از آن که سطح مقاومت بسیار مهمی را پشت سر گذاشت، با یک سطح مقاومتی جزئی روبرو شده است. با این حال، به دلیل ماهیت اصلاحی بازار ارزهای دیجیتال، این رمز ارز یک اصلاح قیمتی را تجربه کرده که این حرکت صعود آن را به تأخیر انداخته است.

قیمت شیبا در انتظار نشانه های حرکت است

قیمت این رمز ارز که به لمس سطح ۰/۰۰۰۰۰۷۵۹ دلار بسیار نزدیک شده بود، اکنون از آن عبور کرده و در حال حاضر بالاتر از سطح ۰/۰۰۰۰۰۸۱۱ دلار در حال حرکت است. در حالی که این بهبودی قیمت چشمگیر است، شیبا هنوز زیر سطح فیبوناچی ۵۰ درصد که بر روی ۰/۰۰۰۰۰۸۷۱ دلار است، قرار دارد.

اگر باز هم تعداد خریداران در بازار بیشتر شود، قیمت می‌تواند به آسانی به بالاتر از سطح گفته شده رسیده و بدین وسیله شروع مجدد حرکت صعودی تأیید خواهد شد. در چنین حالتی، قیمت  شیبا به احتمال زیاد به ناحیه مقاومتی که از ۰/۰۰۰۰۰۹۵۵ دلار تا ۰/۰۰۰۰۱۰۷۰ دلار کشیده شده خواهد رسید و از آنجا افت خواهد کرد.

تحلیل شیبا
نمودار ۱۲ ساعته شیبا

حرکت صعودی ۱۷ آگوست (۲۶ مرداد)، باعث شد تا شیبا تا کف ناحیه مذکور هم پیش برود و آن را لمس کند؛ اما این رمز ارز موفق به عبور از این ناحیه نشد. تلاش دوم برای رسیدن به این سطح نیز نیاز به شکست سطح فیبوناچی خواهد داشت که روی سطح ۰/۰۰۰۰۱۰۱۰ دلار قرار دارد، این حرکت به عنوان تایید ثانویه حرکت صعودی عمل خواهد کرد.

در یک سناریوی خوش بینانه، قیمت شیبا ممکن است منطقه برگشت ذکر شده را در هم بشکند و به سطح ۰/۰۰۰۰۱۱۲۰ دلار برسد. سطحی که تقریباً ۳۸ درصد از موقعیت فعلی قیمت یعنی ۰/۰۰۰۰۰۸۲۰ دلار بالاتر خواهد بود.

از سوی دیگر، اگر فشار خرید نتواند قیمت شیبا را افزایش دهد تا سطح فیبوناچی ۵۰ درصدی را در ۰/۰۰۰۰۰۸۷۱ دلار بشکند، نشان از ضعف خریداران و حرکت نزولی تا سطح حمایتی نزدیک آن بر روی ۰/۰۰۰۰۰۷۵۹ دلار خواهد داشت.

افت قیمت و رسیدن آن به سطح تقاضای بعدی در ۰/۰۰۰۰۰۷۲۷ دلار، کف قیمتی را ایجاد می‌کند که سناریوی صعودی را باطل خواهد کرد. در چنین شرایطی، قیمت شیبا ممکن است تا سطح ۰/۰۰۰۰۰۶۵۴ دلار کاهش خواهد یافت.

تحلیل قیمت ارز دیجیتال شیبا؛ ۲۰ مرداد

قیمت شیبا با فشار شدیدی از کانال حرکتی خود به سمت بالا افزایش یافت. این افزایش شدید و یک باره قیمت شیبا باعث شد تا خریداران نتوانند روند قیمت را حفظ کنند و در نتیجه افت قیمت تا سطح کنونی آن که یک سطح حمایتی است، رخ داد. در ادامه با تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال شیبا با ما همراه باشید

قیمت شیبا در انتظار افزایش گسترده است

قیمت شیبا برای حدود ۱۶ روز بین ۰/۰۰۰۰۰۶۲۵ دلار و ۰/۰۰۰۰۰۶۵۴ دلار تثبیت شد که در نهایت منجر به افزایش ۴۵ درصدی قیمت آن شد. اصلاح قیمت در این ناحیه باعث شد که سطوح حمایتی ماژور شیبا  بر روی ۰/۰۰۰۰۰۷۵۹ دلار و ۰/۰۰۰۰۰۷۲۷ دلار وارد بازی شوند و از افت بیشتر جلوگیری کنند.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال شیبا (Shiba) امروز
نمودار ۱۲ ساعته شیبا

با در نظر گرفتن کل ساختار بازار رمز ارزها، سرمایه گذاران می توانند به زودی منتظر یک حرکت افزایشی بسیار شدید باشند. با فرض وقوع چنین جهش قیمتی، قیمت این رمز ارز سطح ۵۰ درصد فیبوناچی را در ۰/۰۰۰۰۰۸۷۰ دلار شکسته و سعی می کند منطقه بازگشتی قبلی را که از ۰/۰۰۰۰۰۹۵۵ دلار به ۰/۰۰۰۰۱۰۷ دلار کشیده شده است، دوباره امتحان کند.

در حالی که تقریبا بعید است که قیمت این رمز ارز حد بالای این محدوده را لمس کند، سطح فیبوناچی اصلاحی بر روی ۰/۰۰۰۰۱۰۱ دلار برای پول بک منطقی به نظر می رسد. این صعود که از سطح حمایتی ۰/۰۰۰۰۰۷۲۷ دلار شروع می شود، حدود ۴۰ درصد خواهد بود.

صرف نظر از چشم انداز صعودی بازار این رمز ارز، اگر قیمت شیبا سطح حمایتی ۰/۰۰۰۰۰۷۲۷ دلار را به سمت پایین بشکند، اصلاح حرکت این رمز ارز ادامه خواهد یافت. این حرکت نشان می دهد که فروشندگان کنترل بازار را موقتا در دست خواهند گرفت و حتی ممکن است این آلت کوین را به محدوده تقاضای بین ۰/۰۰۰۰۰۶۲۵ دلار تا ۰/۰۰۰۰۰۶۵۴ دلار برسانند.

اگرچه این اصلاح ممکن است روند صعودی را به تأخیر بیندازد، اما مشکلی برای خریداران ایجاد نخواهد کرد. با این حال، بسته شدن یک کندل قاطع ۱۲ ساعته زیر ۰/۰۰۰۰۰۶۲ دلار، سناریوی صعودی را باطل کرده و باعث نزول بیشتر می شود.

تحلیل قیمت ارز دیجیتال شیبا؛ ۱۰ مرداد

قیمت شیبا همراستا با حرکت شگفت انگیز صعودی که در سراسر حوزه رمزنگاری دیده می‌شود به سمت بالا حرکت کرده است و به نظر می‌رسد که به روند صعودی روز شنبه خود بر روی سطح حمایتی ۰/۰۰۰۰۰۵۹۰ دلار ادامه می‌دهد. در ادامه با تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال شیبا با ما همراه باشید.

رالی قیمتی اخیر این رمز ارز که به قاتل دوج کوین هم معروف است با لیست شدن آن در پلتفرمeToro ، تقویت شد. در عین حال، تاثیرات عواملی چون تحولات پیرامون پذیرش ارزهای دیجیتال و تقاضای خرید آنها از سوی نهادهای مختلف روی قیمت شیبا خود را به خوبی نشان می‌دهند.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال شیبا (Shiba) امروز
نمودار روزانه شیبا

آیا شیبا در حال قدرت گرفتن برای صعود مجدد است؟

همانطور که در نمودار روزانه مشاهده می‌شود، قیمت شیبا مقاومت خط روند کاهشی را در ۰/۰۰۰۰۰۶۳۵ دلار شکسته است، که همزمان توانسته از گوه نزولی سه هفته ای هم به سمت بالا بریک اوت (شکست قیمت) انجام دهد.

حتی پس از تأیید حرکت صعودی از روی الگوی تکنیکال گوه، خریداران شیبا باید یک جای پای مستحکم را در بالای میانگین متحرک روزانه (DMA) یعنی سطح ۰/۰۰۰۰۰۶۵۷ دلار پیدا کنند. هدف صعودی بعدی قیمت شیبا بر روی میانگین متحرک روزانه (۵۰DMA) یعنی سطح قیمتی ۰/۰۰۰۰۰۷۳۶ دلار خواهد بود.

علیرغم روند صعودی پر قدرت کنونی، خریداران شیبا احتیاط را در پیش گرفته اند، زیرا شاخص قدرت نسبی (RSI) هنوز زیر ۵۰ درصد است. اگر شکست گوه تایید نشود، فروشندگان شیبا می‌توانند با به دست گرفتن مجدد کنترل بازار، نرخ ها را به کف قیمتی ۰/۰۰۰۰۰۵۹۰ دلار کاهش دهند.

برای خرید شیبا میتوانید بعد از ثبت نام در صرافی رمزینکس، وارد بازار معاملاتی همتا به همتا شده و به دور از واسطه با دیگر کاربران به طور مستقیم وارد معامله خرید یا فروش شوید.

تحلیل قیمت ارز دیجیتال شیبا؛ ۷ مرداد

علی رغم افزایش اخیر در بازار ارزهای دیجیتال به رهبری بیت کوین، پرایس اکشن شیبا هیچ گونه نشانه ای از پیشرفت قیمت ندارد. در ادامه با تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال شیبا با ما همراه باشید.

این رمز ارز اکنون به صورت نوسانی به حرکت خود ادامه می‌دهد و طی این حرکت یک الگوی تکنیکال بلاتکلیف پدید آمده است. این آلت کوین در حال حاضر در معرض یک حرکت نزولی پر شیب قرار دارد زیرا از سطح حمایتی ماژور خود نیز افت کرده است.

قیمت شیبا در معرض کاهش قابل توجه قرار دارد

قیمت شیبا یک الگوی مثلث متقارن را در نمودار ۱۲ ساعته تشکیل داده است که نشان می‌دهد شیبا به حرکت رنج و نوسانی خود ادامه می‌دهد. این الگو از اتصال سقف و کف الگوی قیمتی شیبا پدید می‌آید که در یک راس به هم متصل می‌شوند و یک الگوی نمودار مثلث متقارن را تشکیل می‌دهند.

اگرچه این الگوی موجود در روی نمودار نشان دهنده هیچ نوع حرکت قطعی نیست، اما با توجه به روند قبلی قیمت می‌توان نتیجه گرفت که حرکت بعدی نزول پر شیبی خواهد. چندین برخورد به کف این الگو نیز تایید کننده این سناریو است.

حرکت اندازه گیری شده از این الگوی تکنیکال حاکم نشان می‌دهد که این رمز ارز مستعد یک سقوط ۱۹ درصدی است، زیرا فروشندگان هدف قیمتی خود را روی ۰/۰۰۰۰۰۵۰۱ دلار را در نظر گرفته اند.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال شیبا (Shiba) امروز
نمودار ۱۲ ساعته شیبا

با این حال، تنها نزدیک شدن به زیر ۰/۰۰۰۰۰۶۱۷ دلار و خط روند حمایتی، می‌تواند تایید کننده این پیش بینی و سوگیری نزولی قیمت باشد. قیمت شیبا می‌تواند قبل از اینکه به هدف فوق الذکر برسد، حمایت خود را در محدوده تقاضایی که از ۰/۰۰۰۰۰۵۵۱ دلار تا ۰/۰۰۰۰۰۵۹۰ دلار گسترش می‌یابد، بازیابی کند.

اگر قیمت این رمز ارز بتواند بالاتر از حد پایین مثلث بسته شود، نشان دهنده آن است که همچنان چالش های سختی پیش رو خواهد بود. میانگین متحرک ساده ۲۰ روزه (SMA20) همچنان به عنوان مقاومتی قوی برای این ارز دیجیتال عمل می‌کند.

حتی اگر فشار خرید به اوج خود برسد، قیمت یک مانع قوی دیگر روبرو می‌شود زیرا سطح فیبوناچی به میزان ۷۸/۶ درصد بر روی ۰/۰۰۰۰۰۶۵۴ دلار به عنوان مانع بعدی قیمت شیبا عمل می‌کند. اگر خریداران موفق شوند قیمت ها را به سمت سقف الگوی مثلث بالا ببرند، خریداران شیبا می‌توانند مرز بالای مثلث را در ۰/۰۰۰۰۰۶۸۲ دلار هدف قرار داده تا سناریوی معکوسی را ایجاد کند. فقط حرکت نزدیک به این سطح می‌تواند آرزوهای بزرگتری برای قیمت شیبا ایجاد کند.

تحلیل قیمت ارز دیجیتال شیبا؛ ۴ مرداد

قیمت شیبا اینو از مرحله نوسانی خود خارج شد و امروز ۱۲ درصد افزایش یافت. در ادامه با تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال شیبا با ما همراه باشید.

بروز این حرکت افزیشی در فشار خرید، مقاومت مهمی را نیز شکسته است که پس از پول بک به همین خط که به عنوان حمایت عمل می کند. بنابراین، سرمایه گذاران باید مراقب جهش از منطقه تقاضای مذکور باشند.

نمودار قیمت شیبا نشان دهنده حرکت صعودی است

قیمت شیبا سعی کرد تا در ۲۱ ژوئیه (۳۱ تیر) یک منطقه عرضه ای را که از ۰/۰۰۰۰۰۶۲۵ دلار تا ۰/۰۰۰۰۰۶۵۴ دلار  گسترده است را بشکند، اما ناموفق بود. این پیشرفت منجر به یک مرحله حرکت رنج قیمتی شد که تقریباً سه روز به طول انجامید.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال شیبا (Shiba) امروز
نمودار ۱۲ ساعته شیبا

با این حال، قیمت شیبا از دیشب تا کنون، شاهد هجوم عظیم سرمایه بود که تاکنون باعث افزایش ۹/۵ درصدی آن شده است. کندل بلند ۱۲ ساعته در بالای ۰/۰۰۰۰۰۶۵۴ دلار تبدیل منطقه عرضه به تقاضا را تأیید می کند.

چنین حرکتی حضور خریداران را تأیید می کند و اشاره به صعود به سمت مقاومت های بعدی بر روی ۰/۰۰۰۰۰۷۲۷ دلار و ۰/۰۰۰۰۰۷۵۹ دلار را نشان می دهد.

در یک مورد سناریوی صعودی، حضور بیشتر خریداران در بازار حتی ممکن است که قیمت شیبا را به سمت ۰/۰۰۰۰۰۸۱۱ دلار پرتاب کند. این افزایش ۲۶ درصدی صعود از موقعیت فعلی یعنی ۰/۰۰۰۰۰۶۸۶ دلار را شامل می شود.

از طرف دیگر، اگر خریداران نتوانند از این رمز ارز در برابر سقوط تا سطح تقاضای ۰/۰۰۰۰۰۶۲۵ دلار و یا ۰/۰۰۰۰۰۶۵۴ دلار دفاع کنند و سقوط دوباره این رمز ارز تا سطح حمایت ۰/۰۰۰۰۰۵۵۵ دلاری محتمل بوده و این اتفاق سناریوی خوش بینانه را بی اعتبار می کند.

چنین حرکتی حتی ممکن است باعث فشار فروش شود و قیمت این رمز ارز را به پایین تر از ۰/۰۰۰۰۰۵۱۸ دلار هم برساند.

تحلیل قیمت ارز دیجیتال شیبا؛ ۲۶ تیر

قیمت شیبا در یک ساختار نزولی که از ۶ ژوئیه (۱۵ تیر) آغاز شده است، به حرکت خود ادامه می دهد. در ادامه با تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال شیبا با ما همراه باشید.

یک اندیکاتور تکنیکال سیگنال خرید را بر روی یک سطح مهم حمایتی ارائه کرده است که به بهبود احتمالی کوتاه مدت قیمت اشاره دارد.

شیبا در تلاش برای شکل دهی یک روند صعودی است

قیمت شیبا در ۲۹ ژوئن (۸ تیر) از خط روند نزولی مقاومتی که ۴۱ روز در آن قرار داشت، خارج شد و سپس به سرعت به این خط پول بک زد؛ اما نتوانست این منطقه حمایتی را حفظ کرده و در ۱۳ ژوئیه (۲۲ تیر) با بستن کندل قرمز این سطح را از دست داد.

در نمودار ۱۲ ساعته، قیمت شیبا در کانال موازی نزولی به دام افتاده است و به طور مداوم دره های پایین تر از یکدیگر را تشکیل می دهد.

در حالی که جهت غالب این الگو نشان می دهد که قیمت شیبا می تواند به پایین رفتن ادامه دهد، اندیکاتور حرکت معکوس (MRI) یک سیگنال خرید را نشان می دهد. شاخص قدرت نسبی (RSI) هم که شیبا را در منطقه اشباع فروش نشان می دهد به اعتبار این سناریو می افزاید.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال شیبا
نمودار ۱۲ ساعته شیبا

با این حال، بهبود قیمت می تواند پتانسیل صعودی محدودی برای قیمت شیبا به ارمغان بیاورد، زیرا در این راه موانع متعددی را در پیش رو دارد. شیبا باید از خطوط مقاومتی عبور کرده و بالاتر رود تا بتواند روند را معکوس کند.

افزایش ورود خریداران به بازار می تواند هدف بعدی قیمت را روی سطح ۲۷/۲ درصد فیبوناچی و همزمان با میانگین متحرک ساده (۱۲SMA) بر روی ۰/۰۰۰۰۰۷۵۰ دلار هدف قرار دهد.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که رسیدن به اهداف بزرگتر از این سطح در کوتاه مدت بعید به نظر می رسد، زیرا قیمت شیبا با یک خط مقاومتی ایجاد شده توسط اندیکاتور حرکت معکوس (MRI) رو برو است. برعکس، اگر فروشندگان به کنترل بازار ادامه دهند، قیمت این رمز ارز می‌تواند به زیر مرز میانی الگوی موجود بر روی نمودار که به عنوان اولین خط دفاعی عمل می‌کند، افت کند.

اگر قیمت شیبا شاهد افزایش فشار فروش باشد، این رمز ارز می‌تواند خود را به منطقه تقاضایی برساند که از ۰/۰۰۰۰۰۵۶۰ دلار تا ۰/۰۰۰۰۰۶۳۴ دلار گسترش یافته است.

برای خرید شیبا میتوانید بعد از ثبت نام در صرافی رمزینکس، وارد بازار معاملاتی همتا به همتا شده و به دور از واسطه با دیگر کاربران به طور مستقیم وارد معامله خرید یا فروش شوید.

تحلیل قیمت ارز دیجیتال شیبا؛ ۲۲ تیر

شیبا در طی چند هفته گذشته دو حرکت صعودی را در رابطه با صرافی غیرمتمرکز خود داشت اما قیمت آن نتوانست منطقه مهمی را برای شروع روند صعودی قوی بشکند. در ادامه با تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال شیبا با ما همراه باشید.

  پیش بینی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال وی چین (VeChain) امروز

همراه با دوج کوین، شیبا نیز از ابتدای ژوئن زیر یک مقاومت مهم قرار گرفته است. این سکه ها هنوز حمایت خوبی را پیدا نکرده اند زیرا قیمت آن ها نسبتاً ناچیز بوده و در انتظار دستیابی به موفقیت بیت کوین هستند.

در ابتدای ماه جاری، قیمت شیبا در ناحیه مقاومت مهمی بین ۰/۰۰۰۰۰۰۹۵۹ دلار تا ۰/۰۰۰۰۰۰۹۸۷ دلار ریجکت شد. قیمت به سرعت به سمت حمایت های ماژور عقب رفت که این حرکت باعث می شوند تا شیبا روند صعودی قوی را شروع کند. کندل های صعودی در زیر روند طولانی مدت ۲ ماه اخیر بسته شدند و به منطقه حماتی اصلی ۰/۰۰۰۰۰۸۱۹ دلار عقب نشینی کردند. قیمت شیبا برای اینکه روند صعودی خود را حفظ کند، باید مقاومت‌های ۰/۰۰۰۰۰۷۸۵ دلار و ۰/۰۰۰۰۰۸۱۹ دلار را بشکند و خط روند بلند مدت را لمس کند. خطی که عبور از آن نزول را در کوتاه مدت غیر ممکن می‌کند.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال شیبا
نمودار ۴ ساعته شیبا

تحلیل قیمت شیبا: نمودار ۴ ساعته جفت ارز شیبا به تتر (SHIB/USDT)  

در زمان نگارش این مقاله، قیمت از خط روند میان مدت خود عقب نشینی کرده و با منطقه حمایت اصلی بین ۰/۰۰۰۰۰۷۱۰ دلار تا ۰/۰۰۰۰۰۷۴۱ دلار مواجه شده است.

تا زمانی که خریداران منطقه حمایتی اصلی را نگه داشته باشند، قیمت شیبا برای شروع مسیر بازگشت به روند اولیه خود در وضعیت خوبی قرار دارد. اگر فروشندگان به کنترل شرایط ادامه دهند و روند میان مدت شیبا را بشکنند، قیمت به سختی سقوط خواهد کرد.

شاخص قدرت نسبی (RSI) نشان می‌دهد که می‌توانیم قیمت در نقطه ای است که باید تصمیم گیری کند زیرا اخیراً به زیر ۵۰ رسیده است که نشان دهنده یک افت ناچیز است. برای قرار گرفتن خریداران در یک مکان امن، نمودار این شاخص باید از ۵۰ بالاتر برود.

سطوح روزانه شیبا

نرخ اسپات: ۰/۰۰۰۰۰۷۵۱ دلار

روند: نزولی

نوسان: متوسط

سطح حمایتی: ۰/۰۰۰۰۰۷۴۱ دلار

سطح مقاومتی: ۰/۰۰۰۰۰۷۸۵ دلار

تحلیل قیمت ارز دیجیتال شیبا؛ ۱۶ تیر

طی چند ماه گذشته شیبا به عنوان دوج کوین بعدی شناخته شده است. در طول سه ماهه اول سال میلادی اخیر، شیبا با افزایش قیمت بیش از ۱۰۰۰۰۰ درصدی دستاوردهای خیره کننده ای را تجربه کرد. در ادامه با تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال شیبا با ما همراه باشید.

از آنجا که بازار اکنون وارد یک روند نزولی شده است، شیبا نیز جهت خود را تغییر داده است. این رمز ارز همین امروز، به عنوان سومین مصرف کننده بزرگ گاز اتریوم معرفی شده است.

این موضوع یکی از نتایج آغاز به کار صرافی غیرمتمرکز شیبا سواپ (ShibaSwap) از تاریخ ۶ ژوئیه (۱۵ خرداد)  است. این پیشرفت مثبت و مورد انتظار می تواند به طور بالقوه افزایش قیمت شیبا از ناحیه مقاومتی ماژور خود را تقویت کند.

معاملات صعودی شیبا منجر به شکل دهی یک کندل سبز رنگ هفتگی شده است. در این مدت خریداران ۲ بار توانسته اند که به طور موفقیت آمیز خط مقاومتی را بشکنند، اما در نگه داشتن قیمت بالاتر از خط روند بالایی شکست خورده اند.

در زمان نگارش این مقاله، یک مقاومت ماژور مهم بر روی سطح قیمتی ۰/۰۰۰۰۰۹۰۳ دلار در برابر حرکت صعودی قیمت وجود دارد. قیمت باید این مقاومت را برای ادامه روند صعودی در دراز مدت پشت سر گذاشته و آن را نگه دارد. اگر خریداران این بریک اوت (شکست قیمت) را مدیریت کنند، می‌توانند به بازه قیمتی منطقه بین ۰/۰۰۰۰۰۹۵۹ دلار و ۰/۰۰۰۰۰۹۸۷ دلار برسند.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال شیبا
نمودار ۴ ساعته شیبا

آنالیز قیمت جفت ارز شیبا به تتر (SHIB/USDT): نمودار ۴ ساعته

آنچه از نمودار ۴ ساعته قیمت بر می‌آید این است که میانگین متحرک ۲۰ (MA20) بریک اوت (شکست قیمت) ۲۷ ژوئن (۶ خرداد) را هنوز هم حفظ کرده است.

با نگاهی به اندیکاتور مک دی (MACD) می‌توان نتیجه گرفت که قیمت به زودی برای دستیابی به موفقیت آماده می شود. از روی اندیکاتورهای مختلف مشخص خواهد شد که این رمز ارز می‌خواهد در قلمرو صعودی خود باقی بماند.

در زمان نگارش این مقاله، شاخص قدرت نسبی (RSI) در تلاش است تا به منطقه خرید اشباع که محل تحرکات زیاد قیمت است، وارد شود. اگر این حرکت موفقیت آمیز باشد، شیبا به احتمال زیاد به طور سرسام آوری صعودی خواهد شد.

سطوح روزانه شیبا

نرخ اسپات: ۰/۰۰۰۰۰۸۶۴ دلار

روند: صعودی

نوسان: متوسط

سطح حمایتی: ۰/۰۰۰۰۰۸۴۸ دلار

سطح مقاومتی: ۰/۰۰۰۰۰۹۰۳ دلار

تحلیل قیمت ارز دیجیتال شیبا؛ ۱۲ تیر

قیمت شیبا در حال حاضر به دلیل حرکت به سوی یک سطح حمایتی مهم، در حال کاهش است. در ادامه با تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال شیبا با ما همراه باشید.

اگرچه حرکت صعودی می‌تواند آغازگر روندی جدید باشد اما سرمایه گذاران نباید از احتمال شکل گیری یک حرکت نزولی جدید چشم پوشی کنند.

قیمت شیبا اینو بر سر دو راهی

قیمت شیبا اینو به میزان ۱۹ درصد از سقف ۲۹ ژوئن (۸ تیر) خود بر روی ۰/۰۰۰۰۰۹۹۷ دلار اصلاح شد و تا سطح تقاضای ۰/۰۰۰۰۰۸۱۱ دلار پایین آمد. علی رغم اینکه این رمز ارز برای مدتی است که در این سطح نوسان می‌کند، امکان جهش آن بالا بوده و حتی ممکن است با شکست این خط پایین تر هم بیاید.

نگرش نامشخص نسبت به بازار این رمز ارز می‌تواند ناشی از بازار بیت کوین نیز باشد که در حال حاضر سردرگم است. با فرض شروع حرکت صعودی از قیمت ۰/۰۰۰۰۰۸۱۱ دلار، شیب می‌تواند از سطوح میانی عبور کرده و با ۴۰ درصد صعود تا سقف ۰/۰۰۰۰۱۱۲ دلار پیش روی کند.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال شیبا
نمودار ۴ ساعته شیبا

اگر انرژی صعودی کافی نباشد، احتمال بازگشت قیمت تا روی سطح ۷۹ درصد فیبوناچی اصلاحی روی قیمت ۰/۰۰۰۰۱۰۷ دلار وجود دارد.

با این وجود، اگر حمایت ۰/۰۰۰۰۰۸۱۱ دلاری شکسته شود، سطح حمایتی ۰/۰۰۰۰۰۷۳۹ دلاری به احتمال زیاد نزول را متوقف کرده و روند صعودی را با هدف ذکر شده در بالا شروع می کند.

از سوی دیگر، در صورت افزایش فشار فروش، قیمت شیبا احتمالاً از سطح حمایتی ۰/۰۰۰۰۰۷۳۹ دلار هم افت کرده و سطح ۰/۰۰۰۰۰۶۹۹ دلار را هدف خواهد گرفت.

در صورت شدت گرفتن حرکت نزولی و نادیده گرفتن حمایت های موجود در مسیر، شکل گیری یک کندل ۴ ساعته قاطع زیر سطح ۰/۰۰۰۰۰۶۲۵ دلار، سناریوی صعودی را باطل می کند. در این شرایط، سرمایه گذاران می توانند انتظار داشته باشند که قیمت این رمز ارز ۱۷ درصد و تا کف ۰/۰۰۰۰۰۵۱۸ دلار سقوط کند.

تحلیل قیمت ارز دیجیتال شیبا؛ ۲ تیر

به نظر می‌رسد که افت قیمت شیبا در مقایسه با بیت کوین و سایر آلت کوین ها کمتر بوده است. در ادامه با تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال شیبا با ما همراه باشید. این رمز ارز در ۱۲ ژوئن (۲۱ خرداد) افت قیمتی پیدا کرد و پایین آمد و اکنون علیرغم وجود یک سطح مقاومتی ماژور در پیش روی، به دنبال پیشرفت است.

چشم رمز ارز شیبا به صعود است

قیمت شیبا بین روزهای ۱۵ ژوئن (۲۴ خرداد) و ۲۲ ژوئن (۱ تیر) تقریباً ۵۰ درصد از بالاترین سطح خود به بالاترین سطح افت کرد. وضعیت لیست کوین بیس (Coinbase) و بحران بازار ارزهای دیجیتال هر دو باعث شده است که این رمز ارز حرکت رنجی را شروع نماید.

اگرچه قیمت شیبا تقریباً ۲۵ درصد از کف قیمتی خود روی ۰/۰۰۰۰۰۵۲۰ دلار افزایش پیدا کرده است، اما به نظر می‌رسد که برای صعود بیشتر هم آمادگی داشته باشد. شکل‌گیری یک کندل قاطع ۴ ساعته بالای سطح ۰/۰۰۰۰۰۶۵۳ دلار شروع روند صعودی و حرکت شیب تا سطح حدود ۳۲ درصد تا ۵۰ درصد اصلاح فیبوناچی روی قیمت ۰/۰۰۰۰۰۸۷۱ دلار را تأیید می‌‌کند.

با این حال، سد عرضه ای که روی ۰/۰۰۰۰۰۸۱۲ دلار وجود دارد باید شکسته شود تا شیبا بتواند به هدف مورد نظر برسد.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال شیبا
نمودار ۴ ساعته شیبا

دلیل این حرکت بازگشت قیمت شیب به سطح میانی خود ​​پس از سقوط گسترده است. بنابراین، سطح مقاومت نزدیک قیمت بر روی ۰/۰۰۰۰۰۵۲۰ دلار باید به حمایت تبدیل شود تا احتمال صعود وجود داشته باشد.

در طرف مقابل، اگر قیمت شیبا نتواند از ۰/۰۰۰۰۰۵۲۰ دلار را بشکند، نشان از فشار ضعیف خریداران خواهد بود. در چنین شرایطی، شیبا ممکن است سطح  0/00000519 دلار را مجدداً آزمایش کرده و حتی پایین تر از آن حرکت کند.

در ادامه اگر قیمت یک کندل قاطع را در زیر آن ایجاد کند، سناریوی صعودی باطل می شود. در این صورت، ارز دیجیتال شیبا ممکن است با کاهش ۱۹ درصدی به ۰/۰۰۰۰۰۴۲۰ دلار برسد.

تحلیل قیمت ارز دیجیتال شیبا؛ ۲۴ خرداد

قیمت شیبا در ۱۱ ژوئن (۲۱ خرداد) هم‌زمان با نزول جزئی کل بازار رمز ارزها به زیر محدوده رنج قیمتی کوتاه مدت کاهش یافت. با این حال، خریداران موفق شده اند تا شیبا را یک بار دیگر به سمت سقف بالای محدوده رنج برسانند که این نشان دهنده تجدید حیات خریداران است. ادامه این روند صعودی احتمالاً این رمز ارز را به سمت سطح مهم دیگری سوق خواهد داد.

قیمت شیبا خود را برای صعودی دیگر آماده می‌کند

قیمت ارز دیجیتال فوق در ۱۱ ژوئن (۲۱ خرداد) با کاهش ۱۸ درصدی تا محدوده ۰/۰۰۰۰۰۶۵۳ دلار کاهش یافت. پس از تشکیل یک دره موقت، قیمت تقریباً ۳۰ درصد رشد یافته و در هنگام نگارش این مقاله بالای سطح حمایتی ۰/۰۰۰۰۰۶۵۳ دلار در حال حرکت است.

در حالی که این حرکت تمایل به صعود در بین سرمایه گذاران را القا می‌کند، تأیید روند صعودی پس از بریک اوت (شکست قیمت) شیبا از مقاومت نزدیک خود در ۰/۰۰۰۰۰۷۱۸ دلار صورت گرفته و به بیش از ۰/۰۰۰۰۰۷۶۳ دلار خواهد رسید. این حرکت به سرمایه گذارانی که بیرون بازار هستند اشاره می‌کند تا وارد کار شوند و به شدت این حرکت افزوده و ارزش بازار این ارز دیجیتال را بیشتر افزایش دهند.

سطوح حیاتی که حرکت قیمت ممکن است در آنها با مانع روبرو شود شامل ۰/۰۰۰۰۰۸۳۲ دلار و ۰/۰۰۰۰۰۸۸۵ دلار است. با این حال، خریداران احتمالاً سطح ۵۰ درصد اصلاحی فیبوناچی را در ۰/۰۰۰۰۰۹۳۸ دلار هدف قرار می‌دهند. این بدان معنی است که قیمت شیبا از موقعیت فعلی خود احتمالاً افزایش ۳۸ درصدی خواهد داشت.

تحلیل شیبا
تحلیل ۴ ساعته شیبا

در مقابل، اگر قیمت شیبا یک کندل قاطع ۴ ساعته را در زیر دامنه پایین سطح ۰/۰۰۰۰۰۶۵۳ دلاری بسازد، نشانگر ضعف خریداران است. علاوه بر این، اگر شیب یک دره قیمتی را پایین تر از ۰/۰۰۰۰۰۵۴۲ دلار تنظیم کند، سناریوی صعودی بی اعتبار خواهد شد. در چنین حالتی، قیمت شیبا ممکن است سطح حمایتی را در ۰/۰۰۰۰۰۵۱۳ دلار لمس کند.

تحلیل قیمت ارز دیجیتال شیبا؛ ۲۱ خرداد

قیمت شیبا ارتباط کمی با بازار دیگر رمزارزها نشان می‌دهد زیرا در ۸ ژوئن (۱۸ خرداد) موفق به افزایش قیمتی که کل بازار با آن رو به رو شده بود، نشد. علاوه بر این، شیبا در حالی که بیشتر آلت کوین ها در حال افزایش هستند، به دنبال بیت کوین به نزول ادامه داده است.

سطح کنونی قیمت شیبا شکننده است

قیمت شیبا بین ۷ مه (۱۷ اردیبهشت) و ۱۰ مه (۲۰ اردیبهشت) شاهد شکل گیری یک الگوی قیمت هذلولی بود و در طی آن ۲۹۳۳ درصد افزایش یافت. علی رغم افت ۸۳ درصدی، شیبا موفق شد جایگاه خود را بالاتر از سطح حمایتی ماژور خود در ۰/۰۰۰۰۰۶۵۴ دلار که هم‌زمان با دره قیمتی قبلی خود بود، حفظ کند.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت شیبا در حال آزمایش این مانع برای چهارمین بار در ۲۲ روز گذشته است. در حالی که گرایش کلی این رمز ارز به طور کلی نزولی بوده است، شیبا می‌تواند شاهد جهش در قیمت خود باشد.

اساس این عدم ثبات در این واقعیت نهفته است که رمز ارزهایی مانند شیبا توسط چرخه‌های هیجانی و زود گذر هدایت می‌شوند.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال شیبا (Shiba)

بنابراین، افزایش بالقوه فشار خرید یا حجم ورود نقدینگی می‌تواند قیمت شیبا را به میزان ۱۶ درصد به بالا براند تا سطح مقاومتی نزدیکش را در ۰/۰۰۰۰۰۷۶۲ دلار لمس کند. بریک اوت (شکست قیمت) از این سطح به خریداران امکان می‌دهد تا ۰/۰۰۰۰۰۸۴۰ دلار و متعاقباً سطح ۵۰ درصد فیبوناچی را روی ۰/۰۰۰۰۰۹۳۷ دلار دوباره لمس کنند.

اگر جهش بالقوه توضیح داده شده در بالا به وقوع نپیوندد و سرمایه گذاران همچنان به تصفیه سودهای خود بپردازند، احتمال ادامه روند نزولی قیمت شیبا زیاد است. شکست به سمت پایین سطح ۰/۰۰۰۰۰۶۵۴ دلار نشانگر آغاز یک حرکت نزولی است.

در صورت وقوع این اتفاق، احتمال سقوط ۲۵ درصدی تا مرز حمایت نزدیک در ۰/۰۰۰۰۰۵۱۳ دلار منطقی خواهد بود. در شرایط شدت گرفتن حرکت نزولی، قیمت شیبا حتی ممکن است تا ۰/۰۰۰۰۰۴۲۰ دلار برسد که ۱۸ درصد افت نسبت به حمایت قبلی به حساب می‌آید.

تحلیل قیمت ارز دیجیتال شیبا؛ ۱۵ خرداد

قیمت شیبا (SHIB) در حال شکل دهی یک الگوی معکوس است. جالب اینجاست که تأثیرات توییت ماسک که به شیبا و بقیه بازار رمز ارزها اجازه بهبود سریع داد، زودگذر بود.

قیمت شیبا به روند خود ادامه می‌دهد

قیمت این رمز ارز در کمتر از یک ماه گذشته یعنی از ۱۰ مه (۲۰ اردیبهشت) با ۸۵ درصد نزول از اوج خود از قیمت ۰/۰۰۰۰۳۹۴ دلار به ۰/۰۰۰۰۰۶۵۴ دلار رسید. از آنجایی که این کاهش بسیار سریع و شدید بود احتمال بازگشت و صعود قیمت شیبا بسیار بالا است.

پس از این افت گسترده، قیمت این ارز دیجیتال نوسانی شد و بیش از دو هفته است که این کار را انجام می‌دهد. این حرکت به یک الگوی معکوس تکنیکال که به آدم و حوا معروف است تبدیل شده است.

این الگوی تکنیکال از دو دره تشکیل شده است، یکی با انتهای V شکل و دیگری دارای کف گرد که اولی را به عنوان آدم و دومی را به عنوان حوا می‌شناسند.

هدف قیمتی این الگوی تکنیکال در بازار با افزودن فاصله بین قله و دره به نقطه شکست خط روند تعیین می‌شود؛ بنابراین، بسته شدن قاطع کندل بالاتر از سطح ۰/۰۰۰۰۱۰۹ دلاری، یک بریک اوت (شکست قیمت) از الگوی معکوس را تأیید می‌کند. رخ دادن این تایید ۳۰ درصد صعود را تا سطح ۰/۰۰۰۰۱۴۶ دلار رقم خواهد زد.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال شیبا


نمودار ۴ ساعته شیب

با این حال، اگر قیمت شیبا نتواند سطح مقاومتی ۰/۰۰۰۰۱۰۹ دلار را بشکند، این امر نشانه ضعف خریداران است. اگر روند نزولی حاصل از این روند در زیر نرخ ۳۱ مه (۹ خرداد) یعنی ۰/۰۰۰۰۰۷۸۴ دلار بسته شود، این سناریوی صعودی باطل خواهد شد.

در این صورت ممکن است روند نزولی این رمز ارز تا پایین ترین نقطه دره دوم روی ۰/۰۰۰۰۰۷۳۱ دلار ادامه یابد.

تحلیل قیمت ارز دیجیتال شیبا؛ ۱۴ خرداد

قیمت شیبا (SHIB) شکل گیری یک الگوی تکنیکال معکوس را در کف قیمتی نشان می‌دهد که حرکت صعودی بالقوه بزرگی را پیش بینی می‌کند. با این حال، شیبا برای شروع این صعود نیاز به بسته شدن کندل خود بالاتر از سطح مقاومتی بحرانی دارد. در ادامه بیشتر به تحلیل تکنیکال شیبا پرداخته شده است.

قیمت شیبا به حفظ جهت گیری صعودی خود نیاز دارد

پرایس اکشن شیبا از ۲۰ مه (۳۱ اردیبهشت) تا کنون دو دره متمایز را تشکیل داده است. اولین دوره شامل نوسان کم و بی رمق و V شکل است که به آن آدم می‌گویند، در حالی که حرکت چرخشی دایره ای شکل که پس از آن تشکیل شده و دارای ته گرد است حوا نامیده می‌شود.

این شکل گیری قیمت یک الگوی معکوس است که ۳۰ درصد افزایش قیمت را تا ۰/۰۰۰۰۱۴۶ دلار پیش بینی می‌کند. هدف حرکت قیمت نیز با اندازه گیری فاصله بین کف دره تا قله و افزودن آن به سطح مقاومتی افقی متصل به بالاترین سطح چرخش تعیین می‌شود.

معامله گران باید توجه داشته باشند که این موضوع یک الگوی بالقوه است و تأیید شکست می‌تواند زمانی اتفاق بیفتد که قیمت شیبا یک کندل قاطع ۴ ساعته را فراتر از سطح قیمتی ۰/۰۰۰۰۱۰۹ دلار بسازد.

اگر حرکت صعودی پس از دستیابی به هدف مورد نظر نیز ادامه یابد، قیمت این رمز ارز می‌تواند ۹ درصد دیگر افزایش یافته و خود را تا سطح مقاومت نزدیک خود در ۰/۰۰۰۰۱۵۹ دلار تثبیت کند.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال شیبا
نمودار ۴ ساعته شیبا

از سوی دیگر، در صورت ادامه نزول در قیمت شیبا، چشم انداز صعودی به خطر می‌افتد. اگر فروشندگان موفق به تولید یک کندل قانع کننده زیر سطح ۰/۰۰۰۰۰۷۸۴ دلار شوند، چشم انداز صعودی باطل خواهد شد.

تأیید روند نزولی پس از بسته شدن قیمت این رمز ارز در زیر کف قیمتی تشکیل شده در ۰/۰۰۰۰۰۷۳۱ دلار انجام می‌گیرد که در ۲۹ مه (۸ خرداد) تشکیل شد.

63 دیدگاه‌ها

 1. به جای تحلیل ها قیمتای شیبا رو اصلاح کنید تو رمزینکس….. اخه چرا نمودار قیمت انلاین نمیزارید تا مردم ساده گول این قیمتای فیک رو نخورن من خودم عضو رمزینکس هستم وهرحرفی میزنم فقط برا پیشرفتتونه پس خواهشا رسیدگی کنید

 2. سلام بابک جان
  قیمت ها تو رمزینکس مانند هر صرافی دیگه ای از جمله بایننس بر اساس عرضه و تقاضا تعیین میشه و صرافی هیچ نقشی نداره
  قیمت ها هم تابع قیمت جهانی اما با کمی تفاوت هستش
  در ضمن توجه کنید که هر واحد شیبا تو رمزینکس در واقع ۱۰۰ شیبا هستش که تحت عنوان شیبا ۱۰۰ تایی به فروش میره مانند بایننس
  پس اگر شما از رمزینکس یک شیبا بخرید در واقع ۱۰۰ تا شیبا خریدید

  قیمت ها هم کاملا واقعی به دور از هر گونه واسطه هستند

 3. با سلام. لطفا یکی راهنمایی کنه. من با صرافی رمزینکس کار میکنم. خرید و فروش کردم مشکلی نبوده تا حالا. همه میگن بزارید تو کیف پول. مگه برای صرافی داخلی هم کیف پول نیاز است. لطفا راهنمایی کنید ممنونم

 4. سلام پیروز جان
  اگر قصد شما ترید روزانه و نوسان گیری کوتاه مدت هستش قاعدتا انتقال به کیف پول خارجی به دلیل کارمزد به صرفه نیست پس بهتر داخل خود صرافی نگهداری
  ولی اگر می خواید یک ماه یا چند ماه نگهداری کنید بهتر هستش به کیف پول های سخت افزاری یا دسکتاپ یا موبال انتقال بدید

 5. سلام من ۱۲،۰۸۲/۱۲ تا شیبا ۱۰۰ تایی دارم عدد خالص چنده ؟الان باید ضربدر۱۰۰ کنم‌.میشه برام‌ حساب کنید😅

 6. اصلا متوجه نمیشم الان من چندتا شیبا دارم جدای از ۱۰۰ تایی عدد خالصش چندتاس.!

 7. پله ایی خریدم .۱۲۰۸۲۱۲تا حدود۳۰۰ تومن
  به نظرشما رشد شیبا به رشد دوج بستگی داره یا روهم تاثیر گذارند؟

 8. سلام
  دوج که نه
  ولی خب بیت کوین روشون تاثیر میزاره
  شیبا خیلی ارز نوپایی هستش با کوچکترین اتفاق هم نوسان زیادی خواهد داشت
  در کل نمیشه گفت از دوج بیشتر میشه یا کمتر
  دوج هم به لطف ایلان ماسک پیشرفت کرد

 9. سلام
  بابک جان درست میگن من تو آبان تتر هم تست کردم تو چهارصد هزار تومان شیبا ۵۰ هزار تومان رمزینکس گرونتر حساب میکنه.
  منتها به خاطر راحتی کار با رمزینکس مجبوریم همچنان کاربر رمزینکس بمونیم
  اما بهتره این موارد رو لحاظ کنین

 10. سلام میشه نحوه انتقال از رمزینکس به کیف پول تراست ولت رو توضیح بدید؟؟؟

 11. سلام رضا جان
  شیبا واقعا از بنیادقوی برخوردار نیست و اصلا نمیتونم در موردش نظر بدم
  یه سبد جمع کنید متشکل از بیت کوین و اتریم و ریپل و کاردانو و استلار و ترون و این رزهای خوب یکم هم دوج و شیبا بزارید توش
  این ارزهای بالا رو مثال زدم البته

 12. سلام
  خب برای ارزهای مختلفی مقداری فرق میکنه
  ولی خب در کل اول کیف پول تراست رو نصب می کنید
  بعد باید آدرس رمزارز مورد نظر تو تراست والت رو کپی کنید
  بعدش وار رمزینکس و قسم تبرداشت اون رمزارز مورد نظر بشید
  و در جاش مشخص شده وارد کنید.

 13. سلام من ارز شیبا کادانلو دوج کویین و بیتورننت دارم و هرماه هم بهش اضافه میکنم تعداشو بالا میبرم به نظر شما داخل یکی دوسال آینده رشد بزرگی میکنه ارز های شیبا کاردانلو دوج کویین و..

 14. اینا خیلی خوبن
  ولی ارزهای مطمئن هم بنداز داخل سبدت مثل اتریوم و ریپل و ترون و استلار فایل کوینو پولکادات و بایننس کوین

 15. با سلام.
  جندین روز هست با صرافی تماس میگیرم اما پشتیبانی جواب نمیدن. کلا تلفن سریع قطع میشه.
  دلیل خاصی داره؟

 16. سلام احسان جان
  خطوط تلفن خلی خیلی شلوغ هستش و اصلا کارایی نداره
  لطفا از طریق چت آنلاین هر درخواستی دارید مطرح کنید در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

 17. سلام
  انتقال به کیف پول ها روند ساده ای دارند.
  شما باید یک کیف پول مطمئن پیدا کنید.
  آدرس شیبا رو تو اون کیف پول پیدا کنید. به نوع شبکه دقت کنید.
  بعد باید تو صرافیی که شیبا دراید تو صفحه انتقال یا برداشت شیبا اون آدرس رو وارد کنید.
  باید دقت کنید که دو تا شبکه یکی باشند.
  مثلا هر دو TRC20 باشند.
  گوگل جستجو کنید برای آموزش کامل تر حتما
  باز هم تاکید میکنم حتما آموزش کامل ببینید

 18. سلام.من چند روز پیش موقع خرید شیبا رو به اشتباه قیمت ۷۷۳ ریال رو ۸۸۳ ریال وارد کردم و سیستم هم برای من ۸۸۳ ریال خرید کرد که باعث شد من حدودا ۸میلیون ضرر کنم .حالا سوال من اینه مگه سیستم در اینجور مواقع قیمت سر خط رو خرید نمیکنه؟
  با پشتیبانی هم تماس گرفتم گفتن پیگیری میکنیم ولی خبری نشد لطفا شمت یه جواب قانع کننده بدید.ممنون

 19. سلام.من چند روز پیش موقع خرید شیبا قیمت رو به اشتباه بجای ۷۷۳ریال ۸۸۳زدم و سیستم هم برای من به قیمت ۸۸۳ریال خرید کرد که باعث شد من حدودا ۸میلیون ضرر کردم. حالا سوال من اینه مگه سیستم تو ایجور مواقع قیمت سر خط رو خرید نمیکنه؟

 20. سلام محمد جان
  خب سیستم از کجا بدونه شما اشتباه کردید.
  وقتی سفارش شما کامل شده یعنی کاربرای دیگه به قیمتی که شما وارد کردید، شیبا گذاشتن برای فروش.
  نوسانات زیاد هستش و نمیشه گفت که این درصدی که شما اشتباه زدید غیر طبیعی هستش و سیستم به گونه ای طراحی بشه که تشخیص بده

 21. یعنی اگه من بجای ۱۰۰ تومن بزنم ۱۰۰۰۰۰۰ میلیون تومن سیستم میره میگرده قیمت یک میلیون رو برای من میخره.خخخخ

 22. من چند بار امتحان کردم و قیمت بالاتر گذاشتم ولی سیستم قیمت سر خط رو خرید کرد

 23. خودتون هم خوب میدونید که تا وقتی قیمت ۷۷۳ ریال تو صف فروش هستش سیستم نمیره ۱۰۰ ریال بالاتر خرید کنه .

 24. سلام باتشکر ازبرنامه خوب وکاربردی شما .اگر رمزینکس هم مثل نوبیتکس توی صفحه خریدوفروش نمودار هم داشت مطمئنا کاربران بیشتری رو جذب میکرد

 25. بله دقیقا اقا محمد
  شما هر قیمتی خرید بزنید اگر به اون قیمت فروشنده باشه سفارش شما کامل خواهد شد.
  خیلی از فروشنده ها روند بازار رو پیش بین می کنند و قیمت های فروش رو بالاتر از بازار و یا خرید رو کمتر از بازار میزنن

 26. نه اصلا اینطوری نیست
  احتمال یه جای کار رو اشتباه کردید
  اگر سفارش بازار بزنید بله سرخطی میزنه و در سفارش محدود اینوری نیست

 27. آقا محمد ببینید شما قیمت ۸۷۳ گذاشتید و سفارشتون کامل شد.
  این یعنی یک نفر مقدار شیبا گذاشته فروش با قیمت ۸۷۳
  سیستم از کجا بدونه شما اشتباه می کنید!!!!

 28. ما هیچ وقت نمی گیم سیستم ما بدون مشکل هستش
  همین امروز بایننس با اون عظمت چند ساعت خوابید
  ولی مشکلی که شما داشتید اشتباه از خودتون بوده نه رمزینکس
  بازار همتا به همتا هستش و رمزینکس هم هیچ نقشی نداره

 29. سلام دوستان ایا امکانش هست که شیبا به یک دلار برسه قیمتش کسانی که تجربه دارن راهنمایی کنید لطفا

 30. سلام من قبلا ثبت نام کردم
  خرید هم کردم داخل برنامه
  الان احراز هویت و پاک کرده نه میتونم خرید کنم نه برداشت
  آخه این چه کار هست که شما میکنین

 31. سلام
  احتمالش صد در صد هستش ولی خب شیبا یک مم کوین هستش
  اگر قصد سرمایه گذاری داری بخش کمی از سرمایه خودتون رو روش بزارید. ارزهای خیلی بهتر هستن

 32. سلام وقت بخیر
  چرا دو رقم جدا کردید از شیبا آیا این دو رفتم برداشته میشه بعدا؟
  و یه سوال دیگه شیبا امسال به هزار تومن می رسه؟

 33. سلام
  فرمودید اگر میخوایم مدت طولانی نگر داریم ارز رو بهتره به کیف پول انتقال بدیم، خواسام بپرسم علتش چی هست؟ یعنی الان بخوایم چندین ماه به ارزامون دست نزنیمو نگه داریم نباید تو صرافی نگرشون داریم؟ حتما به کیف پول دیگه ای انتقال بدیم؟ لطفا جواب بدید پون من میخوام مدت طولانیی نگه دارم

 34. سلام وقت بخیر، من دیشب اطلاعات کارت بانکی خودم رو ثبت کردم، تا الان زده در حال بررسی، امروز هم ی کارت دیگ ثبت مردم بازم اونم در حال بررسی هست
  میشه زودتر فرایند بررسی ها انجام بشه؟

 35. سلام سهیل جان
  اگر سرمایهتون زیاده چند میلیون خرج کنید و کیف پول سخت افزاری تهیه کنید
  اگر چندا نزیاد نیست کیف پول هایی که کلمه بازیابی ۱۲ کلمه ای بهتون میدن رو انتخاب کنید. چوت در این صورت دارایی وارد بلاکچین میشه و در هیچ صورتی امکان بلوکه شدنش وجد ندارد.

 36. سلام آقا مهدی
  شیبا در رمزینکس به صورت ۱۰۰ تایی هستش
  یعنی هر واحد شیبا در رمزینکس در واقع معامل ۱۰۰ شیبا هستش
  پس اگر شما ۱۰ شیبا بخرید در وارد هزار شیبا خریدید

 37. سلام .اگه بخوایم ارزمون توی کیف پول رمزینکس به مدت طولانی بمونه آیا مشکلی هست ؟

 38. سلام اقا امید
  اینجور نیست که بگیم هیچ مشکلی نداره
  شما هر جایی نگه دارید با یک سری معایبی همراه است
  ولی دقت کنید که کیف پول هایی مانند تراست والت و اتمیک غیرمتمرکز هستند
  یعنی هیچ کسی قادر نخواهد بود به رمزارزهای شما دست بزنه مگه اینکه اون ۱۲ کلمه بازیابی رو در اختیار داشته باشه
  حال اگر برای کوتاه مدت می خواید نگه دارید بزاری ددر داخل رمزنکس بمونه و اگر بلند مدت هستش مثلا یک تا چند سال به نظرم بفرستید یک کیف پول دیگه

 39. سلام وقتتون بخیر حدود دو ماه میشه که در سطح برنزی هستم چرا به سطح طلایی ارتقا پیدا نمیکنه اکانتم با اینکع احراز هوییت انجام شده و کارت بانکی تایید شده

 40. سلام حمید جان
  بعد از اولین خریدی که انجام میدید فرایند ارحاز هویت به سطح طلایی بعد از یک هفته تقریبا نهایی می شود.
  اگر خرید انجام دادید ولی هنوز طلایی نشدید حتما به پشتیبانی پیام بدید و مشخصات کاملتون رو براشون بفرستید

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید